Oficjalne forum gry Speedway-World
Dwie propozycje - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Dwie propozycje (/showthread.php?tid=533)



Dwie propozycje - Champion - 2011-10-03

Witam. Dziś pragnąłbym Wam przedstawić 2 moje propozycje. Jeśli któreś już się pojawiły to przepraszam bardzo Oczko

1. Sprawa dotyczy asystenta sparingowego. Z reguły jest tak, że chcemy dopasować sparing na więcej niż jeden termin. Gdy już wyślemy do kogoś zaproszenie mamy okno i dostępne dwie opcje: Przejdź do zaproszeń oraz Wróć.

[Obrazek: scr1g.png]

Pierwszy link odsyła nas do okna w którym widnieją wysłane i otrzymane zaproszenia na springi. Opcja wróć kieruje nas do wysłania kolejnych zaproszeń na sparing domyślnie z tą samą drużyną której przed chwilą wysłaliśmy zaproszenie.

Moim zdaniem brakuje tutaj opcji: Wyślij kolejne zaproszenie/Wróć do asystenta sparingowego (obojętnie jak to nazwać). Po kliknięciu przenosiłoby nas ale z powrotem do kalendarza.

-------------------------------------

2. Kolejna sprawa to dodatkowa opcja dla VIPów w grze. Chodzi o możliwość wyróżnienia swojego zawodnika na liście transferowej. I tak np. sVIP mógłby wyróżnić 2x swojego zawodnika na liście w ciągu miesiąca (wyróżnienie poprzez pogrubienie). gVIP natomiast mógłby wyróżnić swojego zawodnika 3x w ciągu miesiąca (nadanie pogrubienia oraz podkreślenia). Można zastanowić się także czy np. gVIP mógłby nadać kolor, choć mogłoby to doprowadzić do istnej tęczowej listy transferowej.

[Obrazek: listay.png]


RE: Dwie propozycje - Teves - 2011-10-03

Witam. Moje zdanie na temat tego jest takie. Pierwsza opcja może nawet być, choć dla mnie nie przydatna bo do tej pory sobie nieźle radze ze sparingami. Druga opcja wogóle niepotrzebna jak dla mnie. wchodząc na LT szukam tego zawodnika co mnie interesuje, więc na pewno nie zwrócę uwagi na tego co jest kolorowy czy też podkreślony itp. Jeżeli gracz bez VIPA będzie miał dobrego zawodnika to się nim przykładowo zainteresuje i nie będzie musiał mieć przy nazwisku wydziwień. Z mojej strony tyleUśmiech
POZDRAWIAM


RE: Dwie propozycje - Bartas17BDG - 2011-10-03

Pierwsze mi wisi ale drugie jestem za nie chodzi o to że musisz go kupić ale jak coś ładnie się wyróżnia itd to przyciąga oko, tak samo jest w gazetach jakieś ramki, rameczki itd aby człowiek zobaczył akurat może wybierze, a jak już dla golda (3x w miesiącu to trochę mało)


RE: Dwie propozycje - MichalKR - 2011-10-03

pierwsza opcja w moim odczuciu jak najbardziej potrzebna i przydatna może usprawnić wysyłanie zaproszeń...ale 2 jakoś do mnie nie przemawia i nie widzę potrzeby dodawania czegoś takiego ponieważ kiedy szukam zawodnika to patrze na jego średnią wiek i sprawność a nie czy jest w jakiejś ramce Uśmiech


RE: Dwie propozycje - matti_1 - 2011-10-04

Druga propozycja wydaje się zbędna, a pierwsza może być przydatna więc jestem na tak Oczko


RE: Dwie propozycje - specjal2009 - 2011-10-05

Pierwsza propozycja bardzo ułatwi wysylanie zparoszen jestem za, a druga propozycja moze byc ale nie musi


RE: Dwie propozycje - Asteck666 - 2011-10-05

Pierwsza propozycja może i trafna, raczej na pewno, chociaż w sumie mnie nie dotyczy, bo jakos nie mam problemów ze sparami.. Champion, bierz udział w turniejach towarzyskich, na razie sa 2 - SW Liga i LM i już zostaną Ci 3 dni wolne do szukania sparingpartnera zamiast pięciu Oczko.

2 propozycja zbędna, wielu graczy ma Vip'y i okaże sie że na LT wszystko jest pogrubione i tylko co niektórzy będą normalną czcionką i to raczej oni będą sie wyrożniali Język


RE: Dwie propozycje - specjal2009 - 2011-10-10

Stefik mogl bys jeszcze mogl dodac link "mecze" po wgraniu skladu domyslnego. Obecnie jak sie wgrywa sklad domyslny to jest tylko link ' wroc' i trzeba wracac kliknac ustal i wtedy dopiero pokazuje sie link do meczow. Jest to denerwujace jezeli ustalam se sklady na caly tydzien: wgraj->wroc->ustal->mecze (4 trzeba klikac by przejsc do ustalania meczu na nastepny mecz), a moglo by byc duzo prosciej
wgraj-> mecze.