Oficjalne forum gry Speedway-World
KSM DRUŻYNY - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: KSM DRUŻYNY (/showthread.php?tid=541)

Strony: 1 2 3


RE: KSM DRUŻYNY - daehniks1 - 2011-10-09

(2011-10-06, 15:44:13)Bartas17BDG napisał(a): Ale z jakimś czasem można byłoby wprowadzić takie ograniczenie by wyrównać całą stronę (ligę)

dla porównania na tak !!!!

ograniczenia na nie!!!

z prostego powodu!! to jest gra a nie real !!! i np jak ktos bedzie jechał z botami (gdzie ma mecz wygrany na 99% ) bedzie wystawiał zawodników na zepsutym sprzecie lub jak najgorszym w dopasowaniu aby sztucznie zbijac ksm !!! zacznie sie kombinatorstwo!! w realu nie ma botów itd itp !! wiec ograniczenie na nie w 100%
pozatym nie po to sie trzyma i szkoli zawodników aby siedzieli na ławce przez sezon zeby zbic im ksm lub sprzedawac !!! a jak beda sprzedawani to wyobraz sobie za jakie pieniadze hehe stac cie na to?? watpieUśmiechUśmiech


RE: KSM DRUŻYNY - Teves - 2011-10-09

O ograniczenie mi nie chodzi, ten pomysł też by mi się nie podobał. Chodzi tylko o taki dodatek w formie porównania.


RE: KSM DRUŻYNY - kamykov - 2011-10-09

Tak szczerze to KSM jest bezsensu a średnie biegowe i tak są mało wiarygodne ze względu na dużą ilość botów


RE: KSM DRUŻYNY - daehniks1 - 2011-10-09

teves dla p[orównania,informacji na TAK !!

dla ograniczenia na nie!! Uśmiech powód 1 z wielu luz podałem !! bez sensu sztuczne zbijanie ksm lub 1 sezon walcze o awans,mistrzostwo a drugi o utrzymanie bo nie wystawiam liderów aby ksm w nastepnym sezonie było najnizsze Uśmiech pzdr
pozatym to było by krzywdzące dla lig gdzie nie ma botów a na korzysc gdzie tych botów jest sporo !!!
i nie wazne czy extraklasa czy 2 liga czy 5 !!


RE: KSM DRUŻYNY - Teves - 2011-10-09

Kamykov chyba nie przeczytał że nie chodzi o średnie biegowe, tylko o średnie skilli zawodników. Po prostu sumować ich umiejętności i będziemy wiedzieć jak silna jest drużyna moja i przeciwnika.


RE: KSM DRUŻYNY - kamykov - 2011-10-09

Średnie skilli wszystkich zawodników danej drużyny czy tylko wybranych. Niektórzy mają ośmiu zawodników a inni 30 i taka średnia będzie mało wiarygodna.


RE: KSM DRUŻYNY - GM_Kuba - 2011-10-09

Dokładnie jak napisał kamykov, mam 14 zawodników: 1 i 2 skład i ksm drużyny podstawowej mam np 44 a druiego skladu 0 i wyjdzie ok 23 to po co Ci to ? BEZ SENSU.


RE: KSM DRUŻYNY - Teves - 2011-10-09

Zależy dla kogo bez sensu. Można ustalić że na przykład może być 8....Najlepszych 5 seniorów i 3 juniorów. To tylko przykład.


RE: KSM DRUŻYNY - kamykov - 2011-10-09

teves trochę za dużo kombinowania a mało pożytku


RE: KSM DRUŻYNY - ChudY94 - 2011-10-16

Za dużo kombinowania.
Nie.


RE: KSM DRUŻYNY - Teves - 2011-10-16

Ty chudy akurat wiesz ile to kombinowania...Nie zabieraj głosu żeby bezsensu nabijać posty! Zero wypowiedzi ze swojej strony, a tylko zmniejszasz szanse na wejście mojego pomysłu.


RE: KSM DRUŻYNY - ChudY94 - 2011-10-16

Ooo widzę nie można nawet zagłosować.
Po co mam wchodzić w szczegóły jeżeli stefik i kamykov wszystko powiedzieli. Poza tym nie tylko ja jestem przeciwny temu więc ogarnij.


RE: KSM DRUŻYNY - Lukyy - 2011-10-27

Mnie też ten pomysł się za bardzo nie podoba.


RE: KSM DRUŻYNY - damianj002 - 2011-10-27

ja jestem na nie


RE: KSM DRUŻYNY - Zielony815 - 2011-10-27

Jak wchodził w życie w realu to wszyscy krzyczeli, że ogranicza zespoły i zbija żużel. A teraz chcecie wprowadzać to do gry?