Oficjalne forum gry Speedway-World
Odszkodowania - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Odszkodowania (/showthread.php?tid=545)



Odszkodowania - becik - 2011-10-09

Witam!
Na pewno niektórych drażni fakt, że zawodnikowi może się coś stać kiedy jedzie na stadionie bez band lub też na bandach drewnianych. Niektóre kontuzje są bardzo długo leczone i jeżeli zawodnikowi stało by się coś na stadionie bez band to proponowałbym odszkodowanie w wielkości leczenia prywatnego. Może to się nie liczyć w sparingach bo tutaj sami wybieramy z kim jedziemy ale w ligowych mogłoby być stosowane.
Co Wy na to ?
Bandy nie są drogie i powinny być budowane na samym początku gry.


RE: Odszkodowania - Teves - 2011-10-09

Tak, ale tylko wtedy kiedy odszkodowanie (bądź nałożenie kary finansowej za źle przygotowany stadion)będzie płaciła osoba która nie ma band...wtedy dużo osób by zaczęło budować bandy, aby nie płacić odszkodowań


RE: Odszkodowania - becik - 2011-10-09

No i o to chodzi!
Jeżeli ktoś dostanie kare zrobi od razu bandy i już mniejsze zagrożenie kontuzji.
Nie chodzi mi o kare tylko o to aby gracze robili bandy.


RE: Odszkodowania - Teves - 2011-10-09

NO to jestem jak najbardziej na tak!


RE: Odszkodowania - daehniks1 - 2011-10-09

100% na wielkie NIE !! to jest kazdego wybór wiec czy gospodarz czy gosc ponosi to samo ryzyko Uśmiech a jak ktos nie chce tracic kasy na leczenie ma opcje darmowe Uśmiech

to juz lepiej wprowadzic wymogi np :

extraklasa:
-bandy dmuchane
-oswietlenie 1000 lux

1-3 liga :
-bandy dmuchane

reszta bez wymogów !!

i jak ekipa nie spełni wymogów co mecz u siebie płaci wysoka kare albo nie zostaje dopuszczona do rozgrywek (brak ewentualnego awansu)



bo zabawa w ubezpieczenia to przesada!! wystawi ktos zawodnika z sr skili 40 rozwali sie i co?? ktos ma płacic?? bo zawodnik jezdzic " nie potrafi" ?? bzdura 100% na nie


Piszemy "Gospodarz" a nie "Gospodaż"


RE: Odszkodowania - Teves - 2011-10-09

NO tak...ale jak ja jade w LM i muszę sie zmierzyć z kims kto nie ma band dmuchanych , a jade najlepszym składem i rozwali mi się zawodnik ze skillem 59 to co?? Nie będę czekał aż mi sie wyleczy w domu bo mam osłabiony skład i wydaje kase...a dlaczego?? Bo ktoś NIE MUSIAŁ mieć band!


Chyba że zostanie wprowadzony w LM nakaz band dmuchanych...\
Obecnie nie wiem czy wszyscy mają.


RE: Odszkodowania - Asteck666 - 2011-10-09

(2011-10-09, 11:00:24)daehniks1 napisał(a): to juz lepiej wprowadzic wymogi np :

extraklasa:
-bandy dmuchane
-oswietlenie 1000 lux

1-3 liga :
-bandy dmuchane

reszta bez wymogów !!

Oświetlenie 1000 lux
Koszt: 1515000 zł
Czas: 30 dni

Spawn, oszalałeś z tą propozycją wymogów????


RE: Odszkodowania - daehniks1 - 2011-10-09

Asteck666 tylko tak napisałem,podałem przykład Uśmiech za mało opcji jest alby wymogi wprowadzicUśmiech

teves LM to jest turniej organizowany na forum i nie ma go w SW jako oficjalny(opcje) wiec to juz jest sprawa organizatorów i waszego dogadania sieUśmiech


RE: Odszkodowania - Champion - 2011-10-09

Ja jestem na nie. Dlaczego? Otóż to jest manager, każdy sam decyduje o tym czy chce inwestować w bezpieczeństwo swoich zawodników oraz przy okazji innych (drużyn przyjezdnych) czy też nie. Jeśli jedziemy z kimś bez band, trudno, musimy to przeboleć. Nie można nikogo zmuszać do tego by zrobił w grze to czy tamto, a więc wprowadzanie wymogów w poszczególnych ligach mija się z celem. A jeśli komuś naprawdę bardzo zależy na tym by jeździć z drużynami z bandami to można taką dyskusję poruszyć w swojej lidze i zachęcić swoich przeciwników by je wybudowali... To jest właśnie plus tej gry, niezależność, możliwość wpływania na rozwój swojej drużyny itd.

Tak więc dla mnie odpada...


RE: Odszkodowania - daehniks1 - 2011-10-09

ja mam bandy dmuchane bo nie bede narażał swoich zawodników Uśmiech nie wyobrazam sobie tego jakby np : nowakowski (9 rekordów toru ) miał kontuzje


RE: Odszkodowania - kamykov - 2011-10-09

Na NIE

Champion to ładnie opisał


RE: Odszkodowania - becik - 2011-10-09

Kontuzje dopadają każdego i nie zależnie od tego czy umie jeździć czy nie. Zrozum, że leczenie darmowe trwa 2 razy dłużej od prywatnego i jeżeli lider drużyny się potrzaska to jeździsz zawodnikiem z drugiej linii.
Obecnie jak ktoś żałuje 25k na dmuchane bandy to niech pożałuje na leczenie. Dostajesz milion złotych na start więc 25k to jest nic.


RE: Odszkodowania - GM_Kuba - 2011-10-09

Głupi pomysł, zamykam.