Oficjalne forum gry Speedway-World
Sformalizowanie wszystkich rozgrywek? - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Sformalizowanie wszystkich rozgrywek? (/showthread.php?tid=5618)



Sformalizowanie wszystkich rozgrywek? - Yo1 - 2015-03-04

Wszystkie formy rozgrywek powinny być sformalizowane przez grę, a nie zdane na zawodną obsługę graczy, a więc ze statystyką i AKTUALNYMI tabelkami, co wzmoże zainteresowanie nimi. Tryumfy we wszelkich rozgrywkach powinny być honorowane tylko graficznie (ładne pucharki, medale) w historii klubu i w indywidualnych dokonaniach zawodnika a dodatkowo widowiskowo z fajerwerkami, przez dłuższy czas obwieszczane w specjalnym oknie w grze.


RE: Sformalizowanie wszystkich rozgrywek? - FireMan - 2015-03-07

(2015-03-04, 00:04:52)Yo1 napisał(a): Wszystkie formy rozgrywek powinny być sformalizowane przez grę, a nie zdane na zawodną obsługę graczy, a więc ze statystyką i AKTUALNYMI tabelkami, co wzmoże zainteresowanie nimi. Tryumfy we wszelkich rozgrywkach powinny być honorowane tylko graficznie (ładne pucharki, medale) w historii klubu i w indywidualnych dokonaniach zawodnika a dodatkowo widowiskowo z fajerwerkami, przez dłuższy czas obwieszczane w specjalnym oknie w grze.

aż do dokonań zawodnika jestem za ale fajerwerki i obwieszczenia nie potrzebne jak dla mnie są


RE: Sformalizowanie wszystkich rozgrywek? - kamykov - 2015-03-07

Czy ja wiem? Dużo turniejów powstało z inicjatywy poszczególnych graczy i się nakłada na siebie,więc było by ciężko. Po drugie to organizator wymyśla zasady i martwi się o wszystko. Wyobraźcie sobie że Stefik ma teraz oprócz gry, ogarniać czy rozgrywki idą dobrze. W formie gry jest IMSW a np: wprowadzenie LM i innych mogło by się okazać KO dla serwerów. Akto by pilnował składów terminarzy itp.


RE: Sformalizowanie wszystkich rozgrywek? - Yo1 - 2015-03-09

(2015-03-07, 21:27:11)kamykov napisał(a): Czy ja wiem?  Dużo turniejów powstało z inicjatywy poszczególnych graczy i się nakłada na siebie,więc było by ciężko. Po drugie to organizator wymyśla zasady i martwi się o wszystko. Wyobraźcie sobie że Stefik ma teraz oprócz gry, ogarniać czy rozgrywki idą dobrze. W formie gry jest IMSW a np: wprowadzenie LM i innych mogło by się okazać KO dla serwerów. Akto by pilnował składów terminarzy itp.

Nie znam ograniczeń technicznych. Niemniej po prostu byłoby fajnie gdyby po jednym kliknięciu było wiadomo dokładnie co dzieje się w konkretnych rozgrywkach. Poza tym wszelkie formy rozgrywek byłyby ciekawsze gdyby w swoim obrębie grupowały zawodników podobnej klasy czy z konkretnego poziomu ligowego. Wtedy byłyby jakieś szanse na w miarę dobry wynik dla każdego grającego a więc byłoby ciekawie. Gdyby jeszcze każdej formie rozgrywek towarzyszyłyby tylko dla ich tryumfatorów niezłe finansowe nagrody wszyscy „wisieli by” na grze.


RE: Sformalizowanie wszystkich rozgrywek? - Squall1 - 2015-05-18

zamykam