Oficjalne forum gry Speedway-World
KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! (/showthread.php?tid=5772)

Strony: 1 2 3


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - steel_rider - 2015-09-06

(2015-09-06, 18:09:42)Mariusz70 napisał(a): no wybacz ale jest siedem dni na wystawienie składu, czekając na ostatnią chwilę sam sie wystawiasz na cios

liczba graczy to nie kwestia kar ale atrakcyjności gry, mało możliwości graficznych (kolorystyka kombinezonów, grafika maszyn w boksie, grafika stadionu) no i mecz rozgrywany w formie tekstowej a nie graficznej, to wpływa na atrakcyjność gry a nie wysokość kary

no wybacz ale ja mialem np taka sytuacje , ze nie moglem sie zalogowac przez ponad 2 tygodnie nawet na kilka sekund, niestety przerwy ktore mialm byly nieplanowane i nagle, w przeciwnym razie wystawil bym sklad miesiac do przodu .
Ty swoim tokiem myslenia sprowadzasz wszystkich do tego samego mianownika .
Nie kazdy tu kombinuje  - nawet nie wiem czy to tak mozna nazwac bo druzyna bez wystawionego skladu oprocz finansow traci duzo wiecej - sprAWNOSC, PUNKTY , BONUS ECT.
Jesli zal komus sciska 4 litery bo druzyna tuz nad nimi dostala punkty za free to niech sie pogodzi z tym faktem , ze tak bywa, bo rownie dobrze w przyszlosci on tez moze dostac punkty za free i wtedy jego przeciwnikom w tabeli bedzie krew w zylach sie gotowala .

ogolnie pomysl na NIE.
Obecne kary i konsekwencje wynikajace z niewystawiania skladu sa wystarczajace.


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - holender260 - 2015-09-06

(2015-09-06, 17:54:33)steel_rider napisał(a): moim zdaniem ten pomysl to totalna bzdura . sam nie wystawilem skladu  wielokrotnie  , ale nie dlatego ,ze nie chcialem ale dlatego , ze nie moglem sie zalogowac z powodow prywatnych tzw. RL.
Nie wyobrazam sobie byc ukaranym a cos , czego nie zrobilem z premedytacja , a ty wszystkich wrzucasz do jednego wora.
Przez tak idiotyczne pomysly liczba graczy spadla w ciagu ostatnich 2 lat z grubo powyzej 1k w pewnym momencie do nieco ponad 500 - zastanow sie nastepnym razem zanim wpadniesz na pomysl , ktory zamiast karac 'winnych' bedzie w wiekszosci krzywdzil reszte graczy i odsuwal ich od gry.
Jeżeli masz kłopot z wystawieniem składu na tydzień przed meczem to po co wogóle grasz


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - steel_rider - 2015-09-06

(2015-09-06, 20:36:52)holender260 napisał(a):
(2015-09-06, 17:54:33)steel_rider napisał(a): moim zdaniem ten pomysl to totalna bzdura . sam nie wystawilem skladu  wielokrotnie  , ale nie dlatego ,ze nie chcialem ale dlatego , ze nie moglem sie zalogowac z powodow prywatnych tzw. RL.
Nie wyobrazam sobie byc ukaranym a cos , czego nie zrobilem z premedytacja , a ty wszystkich wrzucasz do jednego wora.
Przez tak idiotyczne pomysly liczba graczy spadla w ciagu ostatnich 2 lat z grubo powyzej 1k w pewnym momencie do nieco ponad 500 - zastanow sie nastepnym razem zanim wpadniesz na pomysl , ktory zamiast karac 'winnych' bedzie w wiekszosci krzywdzil reszte graczy i odsuwal ich od gry.
Jeżeli masz kłopot z wystawieniem składu na tydzień przed meczem to po co wogóle grasz

a czy ty w ogole umiesz czytac ze zrozumieniem ??


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - holender260 - 2015-09-06

(2015-09-06, 20:41:38)steel_rider napisał(a):
(2015-09-06, 20:36:52)holender260 napisał(a):
(2015-09-06, 17:54:33)steel_rider napisał(a): moim zdaniem ten pomysl to totalna bzdura . sam nie wystawilem skladu  wielokrotnie  , ale nie dlatego ,ze nie chcialem ale dlatego , ze nie moglem sie zalogowac z powodow prywatnych tzw. RL.
Nie wyobrazam sobie byc ukaranym a cos , czego nie zrobilem z premedytacja , a ty wszystkich wrzucasz do jednego wora.
Przez tak idiotyczne pomysly liczba graczy spadla w ciagu ostatnich 2 lat z grubo powyzej 1k w pewnym momencie do nieco ponad 500 - zastanow sie nastepnym razem zanim wpadniesz na pomysl , ktory zamiast karac 'winnych' bedzie w wiekszosci krzywdzil reszte graczy i odsuwal ich od gry.
Jeżeli masz kłopot z wystawieniem składu na tydzień przed meczem to po co wogóle grasz

a czy ty w ogole umiesz czytac ze zrozumieniem ??

A CZY TY UMIESZ CZYTAĆ
Drodzy gracze, jak sami co nie którzy zauważyli są wśród nas gracze cwaniaki którzy jak im się chce to wystawiają skład na mecz ligowy a raz nie, choć są dostępni na 30 minut przed meczem ,dlatego mam taką propozycję  żeby za pierwszy i drugi nie wystawiony skład kara po 150 tyś. a za trzeci nie wystawiony skład 300 tyś. ,może to da do myślenia co nie którym graczom którzy się w ten sposób zachowują.PISZCIE CO O TYM MYŚLICIE


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - Mariusz70 - 2015-09-06

Panowie zdrowa dyskusja to argumenty nie krzyk.

tu nie chodzi o to że ja kogoś oskarżam o kombinowanie, to że komuś trafi się brak internetu nawet miesiąc jest zdarzeniem losowym- tak bywa
to dla tego zaproponowałem pasek niepoważności managera, wpadka może się zdarzyć, ja całą dyskusję rozpocząłem nie ze względu meczu ale dla tego że jedna drużyna wykonuje to już trzeci sezon, no to chyba nie mogę powiedzieć iż jest spoko, dobrze jest czasem oni czasem ja mam punkty za darmo

Steel cały czas podajesz swój przykład z brakiem możliwości logowania, ja też przerabiałem taką historię ale to był mój błąd, tak jak i musisz siebie obwiniać o brak składu - trzeba było iść do centrum handlowego tam jest wi-fi

nie będę tu ani Ciebie ani nikogo sprowadzał do roli kombinatora, ale sam przyznasz że nikt by nie oszczędził twojego miasta w grze typu plemiona że się nie mogłeś logować, albo się gra albo nie. jeżeli pośród nieodpowiedzialnych graczy znajdzie się ktoś przez przypadek i oberwie rykoszetem to trudno będzie to taki sam pech jak spadek z ligi bo komuś się składu wystawić nie chciało

jeżeli admini gry powiedzą kary są takie a nie inne i jak mi się to nie podoba to mam przestać grać, będę grał na obecnych warunkach, jak przekonamy ich żeby je zwiększyć to też będzie wybór by grać lub nie, czy ja chcę wysokich kar? nie !!!! ja chcę by gracze uczciwie grali, wtedy wpadki będą niespodzianką bo obecnie są plagą


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - Mariusz70 - 2015-09-06

Wyniki 8. kolejki - 2015-09-06 (Niedziela)
17:00 Pelikan Grabów vs MPS VICTORIA Bydgoszcz 18 : 72
15:00 stal nierdzewna gorzow vs Orły łysego 0 : 0 stal -bot
16:00 Speedway Toruń Club vs melex 0 : 75
11:00 SC Uckfield vs Victoria Mąkowarsko 75 : 0 victoria -bot
19:00 Kucykos vs PędząceKurczakiMartyny 75 : 0

a reszta??? olali, jak już grać nie chcą to wystarczy skasować konto i było by OK


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - Niszczycielski - 2015-09-07

wraam do swojej wypowiedzi, ty mowiles ze wystawienie skladu to jest kombonowanie bo chce pomoc druzynie gorszej ( tak jak ty to opisywales ) no dobra nie wystawil skladu i dostal kare za brak skladu ale skoro on faktycznie chcial pomoc to przeciez mogl wystawic sklad tylko ze zuzlowca by nie dal motoru i tak by przegral a przy okazji nie zaplaci kary i motory zaoszczedzi, wiec nie wydaje mi sie zeby brak wystawienia skladu jest kombinowaniem. uwazam ze kary jakie sa teraz sa odpowiednie.


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - 7Shem7 - 2015-09-09

LIGA: gracz, ktory nie wystawi skladu powinien byc ukarany tym, ze nie dostaje zadnych przychodow ze sprzedazy biletow oraz kara jaka tam ustalicie 100k-250k, po 3 pod rzad nie wystawionych skladow w lidze lub 5 w sumie, sponsor powinien zrywac umowe. ( mozna by jeszcze pomyslec o kolejnej karze za zerwanie umowy np. 50% kasy klubu , minimum 1mln)

SPARINGI: jezeli chodzi o czwormecze i sparingi to w wiekszosci nie wystawienie skladu wynika z innych przeczyn i nie jest to raczej z premedytacja, czasami jest tak duzo tych meczy do objechania ze sie zapomina - proponuje wprowadzic rowniez wysylanie wiadomosci do graczy z 24h wyprzedzeniem, ze jest mecz a sklad nie wystawiony, tak jak to jest w przypadku czwormeczy


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - steel_rider - 2015-09-09

(2015-09-06, 21:17:25)Mariusz70 napisał(a): Steel cały czas podajesz swój przykład z brakiem możliwości logowania, ja też przerabiałem taką historię ale to był mój błąd, tak jak i musisz siebie obwiniać o brak składu - trzeba było iść do centrum handlowego tam jest wi-fi

nie będę tu ani Ciebie ani nikogo sprowadzał do roli kombinatora, ale sam przyznasz że nikt by  nie oszczędził twojego miasta w grze typu plemiona że się nie mogłeś logować, albo się gra albo nie. jeżeli pośród nieodpowiedzialnych graczy znajdzie się ktoś przez przypadek i oberwie rykoszetem to trudno będzie to taki sam pech jak spadek z ligi bo komuś się składu wystawić nie chciało
Mariusz, nie zrozumiales mnie , ja nie mam pretensji o to , ze stracilbym punkty, przegral mecz , czy nawet spadl z ligi dlatego ze nie mialem wystawionego skladu.
Mowie tylko , ze w moim przypadku sa to zdarzenia losowe , ktore uniemozliwialy mi zalogowanie sie i wystawienie skladu i nie podoba mi sie pomysl wrzucania uczciwych graczy do tego samego wora co sugerowanych 'kombinatorow' - jest on  moim zdaniem niesprawiedliwy i uwazam , ze obecny system kar jest wystarzczajacy.
ps.
co do najblizszego centrum handlowego  - mialem wtedy 250 km.... i nie wiem nawet czy bylo tam darmowe wi-fi....
niestety, taka praca..
holender : a gram dlatego , ze lubie nie tylko ta gre ale takze i zuzel.


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - FireMan - 2015-09-09

(2015-09-09, 08:14:12)7Shem7 napisał(a): LIGA: gracz, ktory nie wystawi skladu powinien byc ukarany tym, ze nie dostaje zadnych przychodow ze sprzedazy biletow oraz kara jaka tam ustalicie 100k-250k, po 3 pod rzad nie wystawionych skladow w lidze lub 5 w sumie, sponsor powinien zrywac umowe. ( mozna by jeszcze pomyslec o kolejnej karze za zerwanie umowy np. 50% kasy klubu , minimum 1mln)

SPARINGI: jezeli chodzi o czwormecze i sparingi to w wiekszosci nie wystawienie skladu wynika z innych przeczyn i nie jest to raczej z premedytacja, czasami jest tak duzo tych meczy do objechania ze sie zapomina - proponuje wprowadzic rowniez wysylanie wiadomosci do graczy z 24h wyprzedzeniem, ze jest mecz a sklad nie wystawiony, tak jak to jest w przypadku czwormeczy

Co do drugiej części twojego posta :
Rozumiem jest dużo meczy ale po ch.. ktoś się zapisuje do turnieju jak nawet w nim nie startuje
Jest kilka turnieji ale można sobie zapisać z kim się ma jechać a nie bawić się z rywalami i organizatorami


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - miodek - 2015-09-09

powinno sie zabierac duze punkty za nie wystawienie skladu


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - Hermes - 2015-09-11

ciekawe czy zdanie zmienisz jak padnie Ci net i nie wystawisz skladu


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - holender260 - 2015-09-11

(2015-09-11, 06:15:27)Hermes napisał(a): ciekawe czy zdanie zmienisz jak padnie Ci net i nie wystawisz skladu
zawsze możesz przez telefon wystawić skład ,więc nie opowiadaj głupot


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - Niszczycielski - 2015-09-11

po pierwsze nie kazdy ma internet w telefonie, a po drugie na telefonie sie strasznie zle gra.


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - FireMan - 2015-09-11

A nie koniecznie
Ja 90 % meczy ligowych jakie przejechałem to na telefonie reszta na laptopie
Może też kwestia kto jaki ma telefon
Na zwykłych może to być uciążliwe ale na dotykach nie za bardzo