Oficjalne forum gry Speedway-World
Okresy transferowe - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Okresy transferowe (/showthread.php?tid=5810)



Okresy transferowe - Marek79 - 2015-11-01

Moim skromnym zdaniem nie jest dobrze że transfery są możliwe przez cały sezon.
Byłbym za tym aby okres transferowy był w przerwie między sezonami i powiedzmy okienko w połowie sezonu przez tydzień.
To jest luzna propozycja więc nie atakujcie mnie zbytnio Duży uśmiech
Co Wy na to koledzy?


RE: Okresy transferowe - FireMan - 2015-11-01

Ja popieram ale wiem ze nie przejdzie
A jak przejdzie to sie zdziwię

Tylko te okienka musiałyby miec swój okres czasu
Okienko międzysezonowe - po 18 kolejce do soboty poprzedzającej 1 kolejkę nowego sezonu

Okienko sezonowe - od pn po 8 kolejce do pn po 10 kolejce


RE: Okresy transferowe - FireMan - 2015-11-01

Lub 2 okienka sezonowe i 1 międzysezonowe ale to międzysezonowe to wysyp


RE: Okresy transferowe - Tofik - 2015-11-04

a co z nowymi graczami bedą ze składem takim jaki dostaną na starcie ? Więc jak już nad czymś myślicie to brać trzeba pod uwage każdą ewentualność . Puki co pomysł do kitu


RE: Okresy transferowe - FireMan - 2015-11-04

(2015-11-04, 17:16:45)tofik napisał(a): a co z nowymi graczami bedą ze składem takim jaki dostaną na starcie ? Więc jak już nad czymś myślicie to brać trzeba pod uwage każdą ewentualność . Puki co pomysł do kitu

To była tylko propozycja a o nowych zapomniałem
Można znaleźć jakiś złoty środek Język


RE: Okresy transferowe - Tofik - 2015-11-05

Tu nie ma co ingerować dla mnie temat do zamknięcia . Ograniczenie spowoduje drastyczny wzrost cen na LT Kto będzie miał środki zalicytuje i przebije każdego gracza z niższych lig zwłaszcza tych graczy którzy zaczynają tu przygode. Temat nie do przyjęcia .


RE: Okresy transferowe - FireMan - 2015-11-05

A teraz niby ceny są małe
Żeby porządnego kupić trzeba mieć od 700 tyś do kilku mln
A są kluby które kupują tylko żeby potem sprzedać zawodników przez co inni tracą , bo zawodnik X w klubie Y nie będzie jeździł a w klubie Z by już jeździł
Też okresy transferowe zakończyłyby całosezonowy wyścig zbrojeń i nie wypatrzałoby wyników bo nie problem jest kupić kogoś dobrego
Kupując można do 1 ligi awansować na luzie i do innych lig
Niech inni się wypowiedzą
Ja wiem że to nie przejdzie ale można próbować


RE: Okresy transferowe - IGIone - 2015-11-05

Witam.
Pomysł ciekawy ale tak na prawdę nie wiem w jaki sposób miałby wpłynąć na atrakcyjność gry.
Nie zapominajmy, że jest to gra a nie prawdziwy żużel i ludzie nie zawsze mają czas aby siedzieć 24h/7 i monitorować co się dzieje w trakcie "okienka transferowego"
Nie potrzebnie stresowałoby to człowieka, że aby coś kupić to musi zrezygnować z urlopu czy pracy bo wtedy jest licytowany zawodnik którego sobie upatrzył.....
Wydaje mi się, że nie ma co kombinować. Dobrze jest jak jest.
W każdym momencie można sobie kogoś sprzedać, kupić lub wypie....ć Oczko


RE: Okresy transferowe - Niszczycielski - 2015-11-05

powiem tak ciekawy pomysł nawet mi się podoba ale jednak osoby na nie podają dobre argumenty i mimo tego ze wolałbym z tymi okienkami transferowymi niech zostanie tak jak jest.


RE: Okresy transferowe - Mr. Zuma - 2018-07-27

Okienka transferowe mogły by być 2
1) przerwa między sezonowa - długie okienko (przerwa między sezonowa trwa bodajże 2 tygodnie) -> zalicza się w to oczywiście wysyp
2) połowa sezonu - krótkie okienko, trwające załóżmy 5 dni (od poniedziałku do piątku) pomiędzy 7 a 8 kolejką 

Dodatkowym plusem jest to, że zostałyby czasowo ograniczone przekręty w transferach po przez fakt, że w pozostałym czasie trwania sezonu transfery były by po prostu zablokowane.

Gracze mogli by wrzucać zawodnika na listę transferową i zawodnik by tam widniał... Jeśli skończy mu się kontrakt byłby tam jako wolny strzelec. Można by tu zlikwidować czas na jaki wystawiamy zawodnika na LT... On tam po prostu siedzi, możemy z niego nadal korzystać a z czasem otwarcia okienka inni będą mogli go kupić itp

Ciekawa propozycja

@GM_Kuba - do rozważenia


RE: Okresy transferowe - Brad - 2018-07-28

(2015-11-05, 13:27:01)IGIone napisał(a): Witam.
Pomysł ciekawy ale tak na prawdę nie wiem w jaki sposób miałby wpłynąć na atrakcyjność gry.
Nie zapominajmy, że jest to gra a nie prawdziwy żużel i ludzie nie zawsze mają czas aby siedzieć 24h/7 i monitorować co się dzieje w trakcie "okienka transferowego"
Nie potrzebnie stresowałoby to człowieka, że aby coś kupić to musi zrezygnować z urlopu czy pracy bo wtedy jest licytowany zawodnik którego sobie upatrzył.....
Wydaje mi się, że nie ma co kombinować. Dobrze jest jak jest.
W każdym momencie można sobie kogoś sprzedać, kupić lub wypie....ć Oczko

Popieram! To tylko gra, nie ma co przesadzać z realnościa Oczko