Oficjalne forum gry Speedway-World
Pytania i pogaduchy o DM 5 i GP 5 Ligi - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Pytania i pogaduchy o DM 5 i GP 5 Ligi (/showthread.php?tid=5832)

Strony: 1 2


Pytania i pogaduchy o DM 5 i GP 5 Ligi - betard - 2015-11-19

W tym watku zadajemy pytania i komentujemy rozgrywki Dm i Gp 5 Ligi Oczko


RE: Drużynowe Mistrzostwa 5 ligi - gandi - 2015-11-22

Jak na razie nie dostałem zapro od leszna a kotłownia się nie loguje


RE: Drużynowe Mistrzostwa 5 ligi - FireMan - 2015-11-22

Obowiązek wysłania jest na obu
Sam to zaproponowałem i chyba to wprowadzono

Obaj maja obowiązek właśnie dlatego zeby nie było sytuacji ze ktos ci zapki nie wysłał i masz pretensje . Równie dobrze sam możesz wysłać
Dla organizator liczy sie zeby był link albo informacja o meczu kiedy sie odbędzie
Betard za ciebie robotę odwalam Uśmiech
I za kropka tez


RE: Drużynowe Mistrzostwa 5 ligi - taxi1981 - 2015-11-22

Mam zajęty termin 25.11 Sternik Kotłowni nie loguje się i nie mam jak zaproponować zmiany terminu. Co mam zrobić? Ewentualnie wpiszcie mi porażkę walkowerem.


RE: Drużynowe Mistrzostwa 5 ligi - gandi - 2015-11-22

Trochę bezsensu to jeżeli Leszno jako gospodaż nie wyśle mi zapka to będzie jego wina nie moja a jeżeli chodzi o kolejke to dziwnie by to wyglądało Niedobczyce vs. Leszno rewanż Niedobczyce vs. Leszno : P bo na pewno on miałby szanse się zrewanżować. Ale no trudno to jest gra hehe ale żeby nie było że wszystkie kolejki będę jechał u siebie.. noo prawie hehe Język taxi1981 mam ten sam problem wysłałem mu zapro a on milczy


RE: Drużynowe Mistrzostwa 5 ligi - FireMan - 2015-11-22

10. Osobą odpowiedzialną za wysłanie zaproszenia jak i opublikowanie linku na forum jest zarówno gospodarz danego meczu jak i gość
Zapki i link na forum należy zamieścić najpóźniej do poniedziałku do godz. 20

Mecz może się odbyć w innym terminie ale trzeba o tym poinformować organizatorów i rywala.

Czytać regulaminy !!!
Co prawda sam ich nie czytam ale mi wolno bo akurat ten regulamin to ja pisałem sezon temu Oczko

Taxi jesli on sie nie loguje to nie dostaniesz WO bo chcesz mecz jechac w innym terminie i informujesz organizatorów o tym fakcie
wo to on dostanie


RE: Drużynowe Mistrzostwa 5 ligi - taxi1981 - 2015-11-22

(2015-11-22, 16:44:21)gandi napisał(a): Trochę bezsensu to jeżeli Leszno jako gospodaż nie wyśle mi zapka to będzie jego wina nie moja a jeżeli chodzi o kolejke to dziwnie by to wyglądało Niedobczyce vs. Leszno  rewanż Niedobczyce vs. Leszno : P bo na pewno on miałby szanse się zrewanżować. Ale no trudno to jest gra hehe ale żeby nie było że wszystkie kolejki będę jechał u siebie.. noo prawie hehe  Język taxi1981 mam ten sam problem wysłałem mu zapro a on milczy

zapkę możesz wysłać Ty ale jako gospodarza wybierz przeciwnika czyli wybierasz wyjazd-to nie stanowi problemu

XXX46 wolę mieć WO niż bujać się z szukaniem terminu z drużyną praktycznie nie aktywną.


RE: Drużynowe Mistrzostwa 5 ligi - FireMan - 2015-11-22

On dostanie Wo bo ty chcesz ten mecz pojechać a on jak widać nie
To z jakiej racji ty miałbyś dostać WO


RE: Drużynowe Mistrzostwa 5 ligi - gandi - 2015-11-22

Próbowałem wysłać zapro ale on ma mecz w tym dniu a wolny termin ma od 1.12 czyli co z tym fantem zrobimy ? Mamy jechać 1 kolejkę gdy się zaczyna 2 kolejka? Mnie to trochę na rękę bo z Kotłownią mecz nie dojdzie do skutku więc można by było zorganizować mecz z Lesznem bo tak to bym miał "wolne" i tu moja propozycja do organizatorów


RE: Drużynowe Mistrzostwa 5 ligi - kropek81 - 2015-11-22

Jeżeli Kotłownia się rozpadnie ;P to beda WO dla jego przeciwników badz te druzyny beba miec pauze ! Jezeli ktos ma zajety termin ale druzyny sie dogadaja i daja znac na forum lub na PW mecz bedzie zaliczony ! Prosze uwaznie przeczytac regulamin Oczko


RE: Drużynowe Mistrzostwa 5 ligi - kropek81 - 2015-11-22

gandi jezeli sie dogadasz z Lesznem to mozecie odjechac 1 kolejke w przyszłym tygodniu i tez bedzie dobrze Oczko Regulamin jest elastyczny tylko dajcie nam organizatorom znac Oczko
Narazie mam tylko 1 linka do meczy jutro upływa czas Oczko


RE: Drużynowe Mistrzostwa 5 ligi - gandi - 2015-11-23

Będę dziś z nim rozmawiać


RE: Pytania i pogaduchy o DM 5 i GP 5 Ligi - kropek81 - 2015-11-25

Przegląd 1 kolejki :
Kotłownia-Częstochowa brak linku oraz powiadomienia o ewentualnej zmianie daty !!!
Wilczyce-Łódz brak linku oraz powiadomienia o ewentualnej zmianie terminu !!!
Leszno-Niedobczyce wiem o problemach dajcie znac co dalej jak najszybciej !!!
Bo będą WO Smutny


RE: Pytania i pogaduchy o DM 5 i GP 5 Ligi - gandi - 2015-11-25

pisałem już z betardem Uśmiech napisałem do niego odczytał wiadomość i nadal milczy, więc wysłałem mu zapke na sparing ale... na 04.12 bo dopiero wtedy ma wolny termin czekam aż zaprosi. Wy jako organizatorzy powinniście tak w niedzielę pisać na grze do każdego by nie zapomnieli Język bo ten z Leszna lekceważy ten turniej, więc jakieś upomnienia powinny być bo w takich przypadkach obrywa ten który ma chęć jazdy .. np. ja i xxx46 który czeka na 3 kolejkę Duży uśmiech


RE: Pytania i pogaduchy o DM 5 i GP 5 Ligi - kropek81 - 2015-11-25

jako organizatorzy i tak robimy duzo bo
1. stworzylismy turnieje
2. załatwilismy wam sparingi ( nie musicie szukac rywala)
3. sporządzilismy tabele z datami meczy
4. aktualizujemy wyniki
Po waszej stronie pozostaje
1. sprawdzic forum
2. zaprosic przeciwnika
3. wkleic linka
Ja i tak w miare mozliwosci pisze do wszystkich z info o meczach i turniejach ale nie zawsze mam czas Oczko
Troche wysiłku z waszej strony tez musi byc Uśmiech 3 i 4 liga idzie jak nalezy a wasza 5 szfankuje starajcie sie a bedzie wam to wynagrodzone Oczko)))))