Oficjalne forum gry Speedway-World
Widoczne skille w szkolce juniorow - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Widoczne skille w szkolce juniorow (/showthread.php?tid=5851)



Widoczne skille w szkolce juniorow - FireMan - 2016-01-13

Moze to juz kiedys było ale napisze 
Co wy na to aby wprowadzić widoczne skille w szkolce tak jak jest w zakładce moi zawodnicy 
Teraz widać jedynie średnią co daje jedynie obraz czy zawodnik jest perspektywiczny czy nie 
Majac widoczne skille można by odpowiednio pracować nad zawodnikiem 


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - taxi1981 - 2016-01-14

Popieram


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - Marek79 - 2016-01-14

Ja nie popieram, gdyż średnia jest podawana tylko w przybliżeniu, po każdym odświeżeniu ta średnia się zmienia.
Moim zdaniem jest dobrze, niech będzie trochę niewiadomych przynajmniej u szkółkowiczów. Zda taki jeden egzamin i człowiek wtedy wie co trzeba mu trenować, nie widzę w tym żadnego problemu.


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - FireMan - 2016-01-14

Ja wole wiedzieć na czym stoję od samego poczatku czyli od szkółki


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - betard - 2016-01-14

Jestem za Uśmiech


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - Marek79 - 2016-01-14

(2016-01-14, 13:34:38)XXX46 napisał(a): Ja wole wiedzieć na czym stoję od samego poczatku czyli od szkółki

Ja też bym wolał... ale w sumie nie chce, jest taka trochę nie wiadoma, chodzi mi o to że ja np. czekam z niecierpliwością żeby zdał egzamin bo jestem ciekawy jakie ma skille, czy będę zadowolony czy też rozczarowany... Jest tego taki swoisty urok Uśmiech

Osobiście nie chciałbym takiej zmiany.


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - FireMan - 2016-01-14

Póki co 3-1 dla mojej propozycji jest
Ale i tak decydujący głos ma admin chociaz szczerze to proponować to sobie można i tak kwestia czy cos zostanie wprowadzone to inna sprawa
A jak juz zostać ma wprowadzone to kwestia długiego czasu


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - Turbina - 2016-01-16

Ja tez popieram.jestem za ?


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - ADM_Henrik - 2016-01-17

Nie przejdzie bo skoro byście chcieli widoczne poszczególne skille to przecież była by również widoczna dokładna średnia umiejętności juniorka . A tak jest ta niewiadoma do końca jak wygląda juniorek w szkółce.


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - Roko - 2016-01-18

Henrik - masz 100% rację, nic w szkółce nie zmieniajcie


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - Marek79 - 2016-01-18

Masz rację Henrik, to właśnie chciałem wyjaśnić wcześniej.


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - FireMan - 2016-01-19

Najlepiej to nic nie róbcie bo po co
W sumie to i tak się nic nie dzieje i nie zanosi się na to żeby coś się zmieniło
Szczerze to się spodziewałem że to nie przejdzie


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - Niszczycielski - 2016-01-19

ale akurat dobrze że nic w szkółce nie zmieniamy bo teraz szkółka jest dobra. lepiej że nie widać skli juniora bo jakbyśmy widzieli to praktycznie pewne że słaby juniorów by nie było. a tak jest szansa że taki junior może się pojawić. według mnie zostawić jak jest.


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - Mariusz70 - 2016-08-03

ja też jestem na nie, bo przecież wiadomo z poradnika jaki trener odpowiada za wzrost poszczególnych umiejętności, zawsze można śledzić rozwój zawodnika i np co roku dać pod opiekę innego trenera, inwestycja we własną szkółkę się kłania, każdy może zamiast wydać na szkolenie zostawić kasę i kupić coś gotowego z transferów Duży uśmiech każda opcja jest droga pytanie tylko która daje więcej satysfakcji Oczko

a co do nie robienia nic to się zgadzam, należy grę uatrakcyjnić tylko nie w sposób ułatwiający selekcję w szkółce, lepiej znieść wysyp super juniorów z kapelusza Uśmiech


RE: Widoczne skille w szkolce juniorow - Mr. Zuma - 2018-07-28

//zamykam