Oficjalne forum gry Speedway-World
Kilka propozycji - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Kilka propozycji (/showthread.php?tid=592)



Kilka propozycji - Zielony815 - 2011-11-01

Mam kilka propozycji. Nie chce mi się tworzyć tylu tematów więc dam wszystko w jednym Uśmiech

1. Saldo finansów podczas sprzedaży zawodników.
Przy sprzedaży zawodników saldo finansów pokazywałoby nam stan konta po zakończeniu licytacji. Oczywiście wyliczenie tylko przy złożonej ofercie na naszego zawodnika przez innego managera.
2. Opcja dodania Zawodów indywidualnych do monitoringu.
3. Możliwość wysłania szkółkowiczów na obóz treningowy.
4. Możliwość przekazywania motorów pomiędzy swoimi zawodnikami.


RE: Kilka propozycji - Teves - 2011-11-01

1- oczywiście musiałoby pokazywać z odliczeniem podatku od sprzedaży-Przy kupnie mamy to od sprzedaży też może być
2-też może być
3- niech najpierw się nauczą jeździćJęzyk
4- całkiem fajna sprawa- pozwoliłoby sprawdzić zawodników na innych motocyklach, bez konieczności kupowania nowych


RE: Kilka propozycji - GM_Kuba - 2011-11-01

1. moze byc
2. moze byc
3. bez sensu Duży uśmiech
4. bez sensu bo kupil bys jeden motor i dawal kazemu a wtedy bylo by tyle kasyw grze ze hohoho Duży uśmiech


RE: Kilka propozycji - Teves - 2011-11-01

Znaczy się minimum dwa motory, bo w biegu dwóch zawodników na jednym motorze??JęzykDuży uśmiech


RE: Kilka propozycji - kamykov - 2011-11-01

Jakbyś teves miał tylko 2 motory na cały zespół to pod koniec meczu byłby wysyp wadliwych łańcuszków sprzęgłowych (tzn defektów)


RE: Kilka propozycji - matti_1 - 2011-11-01

2 pierwsze propozycje mogą byś 2 ostatnie są bez sensu a szczególnie ta z tymi motorami Uśmiech


RE: Kilka propozycji - Teves - 2011-11-01

kamykov-odpowiadałem tylko stefikowiJęzykWiem jakie by były konsekwencje, dlatego to kiepski pomysł.


RE: Kilka propozycji - specjal2009 - 2011-11-01

1.Zmiesci sie to w tym okienku jak jednoczesnie bdz kogos licytowali i sprzedawali ?
2 Jak najszybciej
3. lipa
3. Porazka. Fajnie to by wygladalo w realu. Zawodnicy odjada bieg parkuja furmanki pod maszyne startowa nastepna para idzie na piechote z parkingu lub podjezdza meleksem i dosiada motorki pod maszyna startowa. Przy maszynie start. stoi beczka do tankowania Uśmiech


RE: Kilka propozycji - Speed - 2011-11-06

1- kase i tak masz dopiero jak sprzedaż zawodnika, ale niech będzie
2- przydałoby się
3- w zasadzie nie jest to głupie, ale myślę że trudne do wprowadzenia, bo nie wiadomo ile mają dni przetrenowanych
4- bez komentarza ;p


RE: Kilka propozycji - Casaletto - 2011-11-06

Numer 4 jest śmieszna, numer 3 też podchodzi pod numer 4, propozycje nr.1 i 2 mi sa obojetne


RE: Kilka propozycji - Hyziu - 2011-11-08

1. Tak
2. Jak najbardziej
3. Nie
4. Nie


RE: Kilka propozycji - GM_Kuba - 2011-11-13

1. Zrobione
2. Niedługo
3 i 4 nie beda wprowadzone


RE: Kilka propozycji - sothis - 2012-01-14

odśnieżam


RE: Kilka propozycji - szosti - 2012-01-14

propozycja pierwsza i druga jaknajbardziej za zreszta pierwsza juz jest wprowadzona.