Oficjalne forum gry Speedway-World
Elite League Juniorów - rozmowy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Elite League Juniorów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=64)
+--- Wątek: Elite League Juniorów - rozmowy (/showthread.php?tid=5951)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-07-13

Pomyślałem , że skoro ELJ ma swoj dział to można bardziej się rozwijać 
       Ten wątek ma na celu :
• rozmowę uczestników 
• dyskusje na temat przedewszystkim turnieju ,  ale nie tylko 
• wasze propozycje odnośnie ELJ 
• i co tam w sumie chcecie :Uśmiech


Tak wiec zacznę pierwszy , jako że zakładam ten wątek 
3 edycja ELJ w której biorę udział (trudno żebym nie brak udziału skoro ten turniej wymyśliłem  Duży uśmiech ) . Planów ambitnych nie mam , przedewszystkim chce w tej edycji utrzymać się w 1 lidze na co jest szansa 
A w przyszłości zdominować na lata ten turniej , jednak to nie prędko będzie 
A takie marzenie to zrobic z ELJ najlepszy turniej SW 
W końcu jak mierzyć to wysoko


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-07-13

Witam wszystkich na elj bedzie to moj debiut najpierw mam nadzieje przejde eliminacje i wystartuje w 1 lidze a potem kto wie.uwazam elj za bardzo trafny turniej nie mniej niz mecz eligowe.jest to pole to nowych doswiadczen.napewno bede startowal w elj jak dlugo sie da.z niecierpliwoscia czekam na 1 mecze.pozdrawiam i do zobaczenia na torach elj.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - betard - 2016-07-13

Witam Uśmiech ja króciutko tutaj Duży uśmiech

W tamtym sezonie mnie się nie udało Uśmiech a w tym .....też raczej nie Duży uśmiech Osłabiona juniorka, ale w wiekszosci składa się z wychowanków (w końcu różowiasty @XXX46 moze mnie za to pochwali Duży uśmiech), którzy nie będą raczej wielu punktów dostarczać Oczko ale ważne że swoi Duży uśmiech Moim celem jest środek Ekstraligi, a jak wyjdzie się zobaczy Duży uśmiech Życzę powodzenia wszystkim drużynom Oczko

P.S wiem że krótko miało być ale tak wyszło Duży uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-07-14

Witam

Dla mnie cel to utrzymanie drużyny w Ekstralidze i może powalczyć o podium. Jednakże główny cel to za kilka sezonów mieć samych wychowanków w drużynie. Na razie wszystko robię w tym celu by w nowym sezonie doszło już 2 juniorów z mojej szkółki Uśmiech
Czas pokaże jak wyjdzie Język


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-07-14

Tomasz jakoś się tytułami w przyszłości podzielimy Język


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-07-15

(2016-07-14, 18:34:53)XXX46 napisał(a): Tomasz jakoś się tytułami w przyszłości podzielimy Język

może co drugi rok Język


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-07-15

Tak myslalem , że z 5-10 razy z rzędu ja potem ty Język

Ciekawe czy trafi sie kiedys taki potentat/hegemon


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-07-15

hmmm moze sie zdarzy potentat hehe jakis czarny kon w mojej osobie takie mam skromne plany


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-07-16

(2016-07-15, 19:28:40)Arkadiusz napisał(a): hmmm moze sie zdarzy potentat hehe jakis czarny kon w mojej osobie takie mam skromne plany

w takim razie życzę powodzenia Duży uśmiech przydał by się taki czarny koń Język


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-08-07

witam wszystkich.jutro poczatek nowego sezonu elj w Golubiu Dobrzyniu podekscytowanie bo zespol Arjuma jest debiutantem w tych rozgrywkach i na poczetek trudny mecz wyjazdowy z zespolem GSE Tarnow.Jest to oczko w glowie prezesa i zalozyciela elj wiec bedzie ciezki mecz ale nie po to zespol Arjumy bierze udzial w elj zeby przegrywac wiec zalozenie prezesa jedziemy do Tarnowa po 2 Punkty!!!!!!!!


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-08-07

Juz jutro pierwsza kolejka 3 edycji ELJ

Pierwszy raz w historii wystartują , aż 3 poziomy ligowe
Oczywiscie kazdy spogląda na swoj team , jednak wielu powinno spoglądać na najbardziej prestiżową ekstralige
Ponizej opisy i typowanie wyników (jak cos trafię to będzie dobrze Język )

Ekstraliga :

Betard sparta vs Huragan Tarnow
Pojedynek w-ce mistrza ELJ z w-ce mistrzem, ale 1 ligi
Faworyt jest oczywisty, jednak strata kilku mocnych zawodnikow może mocno wpływać na wyniki gospodarzy. Huragan po jednym sezonie na zapleczu ekstraligi jest zmotywowany do pozostania na najwyższym szczeblu ELJ
I wcale nie jest w złej sytuacji. Tarnowianie to nie jest ten sam klub co jeszcze 2-3 sezony temu. Zawodnicy prezentują wyższy poziom, a sam Huragan jest konkurencyjnym klubem
Przewidywany wynik : 54-36

KS Wieliczka vs 1946 Speedway Częstochowa
Para bardzo podobna do opisanej powyżej . KS Wieliczka to obecny zdobywca Pucharu ELJ (tylko 1 edycja sie odbyła i prawdopodobnie tak pozostanie) oraz Superpucharu ELJ . Warto dodać, że jest to druzyna ktora była 2 razy blisko wygrania Ekstraligi ELJ, jednak sebek nie miał szczescia w najważniejszych momentach turnieju. 1946 to obecny mistrz 1 ligi, zaplecze elity Rafciu wygrał w cuglach odnosząc 21 zwycięstw i ponosząc tylko jedną porażkę w ostatnim meczu sezonu w 1 lidze. Każda z druzyn jest słabsza ze wzgledu na przejście na seniorke mocnych juniorow, jednak nadal mogą byc to dosc dobre ekipy. Faworytem bardziej utytułowany klub z Małopolski
Przewidywany wynik : 55-35


ŻKS Speedway Team Rybnik vs QWERY
Mecz na szczycie, tak można nazwać ten mecz . Pojedynek 4 druzyny ostatniej edycji z mistrzem 1 edycji, ktory jednak w ostatnim sezonie mocno spuścił z tonu
Mecz powinien byc wyrównany, aczkolwiek w roli faworyta widze gospodarzy, którzy mogą pokusić sie nawet o wygranie Ekstraligi
Przewidywany wynik : 57-33

Sidney Team vs Styk
Mecz byłego outsidera z coraz silniejsza ekipa z Podkarpackiego
Sidney, ktory w 1 edycji mimo zajęcia bądź co bądź nie najgorszego miejsca nie prezentował najwyższego poziomu w drugiej edycji zaskoczył wszystkich swoją bardzo dobra postawa czym dowodem było 5 m-ce w poszerzonej i sporo silniejszej niz sezon wcześniej estralidze . Styk druzyna należąca do współorganizatora tego turnieju. Po dobrej 1 edycji w drugiej jakby zamienił sie rolami z Sidneyem i zakończył lige dopiero na 6 m-cu . Dopiero bo jest to zespół z dużymi możliwościami i widze go w najlepszej 4 tej edycji . Mecz powinien byc wyrównany jednak wydaje mi się , że goście odniosą zwycięstwo
Przewidywany wynik : 37-53


1 liga :

GSE Tarnów vs Arjuma Golub-Dobrzyń
Mecz założyciela turnieju z nowicjuszem . Można powiedziec mentora z uczniem co w zasadzie pokrywa się z prawda . Arjuma to młody zespol z aspiracjami i przemyślaną polityką transferową i celami dlugofalowymi. Jest to zespol z możliwościami na czołówkę 1 ligi, aczkolwiek raczej nie na awans . Gospodarz meczu jest drużyna, ktora w 1 edycji była przez długi czas liderem rozgrywek jednak pewne perturbacje, zmiany priorytetów itd z druzyny z czołówki stała sie ekipą bardzo mocnego outsidera. Jednak ten okres juz minął i Tarnowianie są ekipa zdolna do utrzymania sie w lidze . Na czele z wychowankiem i kapitanem całego klubu Markiem Borysiewiczem są w stanie zrealizować cel postawiony przez prezesa . Utrzymanie
Przewidywany wynik : 48-42

Cinek Team Lublin vs ŻKS Radlin
Pojedynek klubu od dawna inwestujacego w szkolke (wystarczy spojrzeć w zawodnikow, gdzie tylko jeden z nich to senir) z ostatnim mistrzem SW ligi tzn z ŻKS Radlin . Cinek to piąta ekipa ostatniego sezonu w 1 lidze, jednak uwarzam że ten zespol stac na powtórzenie tego wyniku , a może nawet na cos wiecej
ŻKS Radlin wygrał bez problemow swoją grupe eliminacyjną co pokazuje, że ten zespol będzie liczyć sie w walce o awans
Przewidywany wynik : 35-55


MPS Victora Bydgoszcz vs Gryfy Skórka
Ciekawy pojedynek etatowego uczestnika turnieju (każda z 7 ekip 1 edycji startuje teraz po raz 3 i liczę , że tak pozostanie na dlugo) z druzyna znaną z indywidualnych rozgrywek juniorskich i silnych wychowanków . MPS to brązowy medalista 1 ligi ELJ co mozna uznać za spory sukces po ostatnim miejscu w 1 edycji. Zespol z Bydgoszczy z kazdym sezonem staje się coraz silniejszy, aczkolwiek w pojedynku z Gryfami jest raczej skazany na pożarcie. Jednak kilku zawodnikow nie wygrywa meczu i to może byc klucz do wygranej dla gospodarzy
Przewidywany wynik : 32-58

ŻKS ROW Willy Rybnik vs Husaria Berg Rzeszow
Mecz spadkowicza z ekstraligi z beniaminkiem 1 ligi. ŻKS ROW zaledwie 1 pkt przegrał baraż o utrzymanie i może czuć zlosc, która moze zamienić sie w dobre wyniki w 1 lidze. Husaria to według mnie obok Gryfow i ŻKS główny faworyt do wygrania ligi i awansu do najwyższej ligi ELJ. Mecz wygra moim zdaniem zespol ze wschodniej Polski, jednak Rybniczanie napewno łatwo sie nie dadzą
Przewidywany wynik : 30-60


2 liga :


Szymek Górsk vs NZŻ Crocs Niedobczyce
Mecz dwóch dobrych zespołów. Obie ekipy debiutują w ELJ (tak samo jak 10 innych klubow) i każdy z zespołów ma szanse w tym meczu. Za faworyta uważam jednak przyjezdnych. Dobre otwarcie to połowa sukcesu . Reszta sezonu ma duże znaczenie . Lepsze wrażenie w eliminacjach zrobiło NZŻ dzieki czemu może liczyć na dobre wyniki w 2 lidze
Przewidywany wynik : 36-54

KŻ Motorynki vs Wrocław Sparta
Pojedynek beniaminkow, ktorzy w eliminacjach nie poradzili sobie
Gospodarze zrobili lepsze wrażenie zajmując w swojej grupie 2 m-ce , goście natomiast ulegli 4 razy i zakończyli fazę eliminacyjnym na ostatnim miejscu w grupie . Wrocławianie to uczestnik wielu turniejów juniorskich i takie objeżdżanie najmłodszych moze przynieść dobre skutki, także w ELJ
Przewidywany wynik : 52-38

Siekacze Gniezno vs Stal
Gospodarze to według mnie zdecydowany faworyt tego spotkania , Stal jest to nowy klub jednak ma w przyszłości duże szanse na sukcesy. Siekacze zapewne liczą na jak najlepszy wynik w ELJ czyli awans do 1 ligi . A awans wywalczą az 2 zespoły
Przewidywany wynik : 60-30

Rygiel Torun vs Drapieżniki z Kraka
Torunianie mimo zajęcia 2 m-ca zaprezentowali sie z dobrej strony , zupełnie inaczej wyglada sprawa z Drapieżnikami ktorzy jechali dosc słabo
Faworyt tego meczu moze byc jeden . Rygiel Toruń
Przewidywany wynik : 58-32


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-08-07

Ciekawe czy trafisz
Może użądzimy typera turnijeowego??


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-08-07

Można spróbować takiego typera zrobic


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-08-07

napewno ma 1 blad w naszym meczu wynik bedzie odwrotny dla mnie hehe


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Petecki - 2016-08-08

Cześć wszystkim. Wyszło trochę wyżej dzisiaj niż w typerze prezesa Duży uśmiech