Oficjalne forum gry Speedway-World
Elite League Juniorów - rozmowy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Elite League Juniorów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=64)
+--- Wątek: Elite League Juniorów - rozmowy (/showthread.php?tid=5951)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - betard - 2016-12-27

Brak słów jak to czytam ...


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - szymek - 2016-12-27

co za gość Uśmiech

ja według statystyk mam najmłodszą drużynę w mojej lidze w ELJ, wszystkich kupiłem bo nie doczekałem się jeszcze godnego juniora. Wygrałem aż jeden mecz w tym sezonie i co mam teraz zrobić ??? zmieńcie też przepisy pode mnie to może coś ugram więcej Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mario - 2016-12-27

Ok, ciezko czasem patrzec na taki turniej ze strony organizatora -to fakt. nie da sie wszystkiego pogodzic - temu tez ciezko zaprzeczyc. Jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil Uśmiech, fakt - nie pomyslalem o tych co zaczynaja zabawe - dac prikaz zeby miec 2-3 swoich to moze przerosnac nowych graczy. Choc ciezko nazwac gracza z 2 letnim stazem za nowego, ale to inna kwestia.
pozostaje mi przeprosic mistrza zakupow i zyczyc dalszych sukcesow podczas licytacji zawodnikow -pisze to bez zlosliwosci -zeby nie bylo


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - kamykov - 2016-12-27

Bo przegrywać trzeba umieć.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - kropek81 - 2016-12-28

Mario zbyt nerwowo podeszles do tego tematu Oczko mogles na poczatek rzucic ten pomysl z wychowankami pod dyskusje wywiazal by sie dioalog i moze organizatorzy cos takiego by wprowadzili jak nie w przyszlym sezonie to moze w kolejnym ( bo nie jest zly ) ;p a tak pare osob mialo palpitacje serca ;p


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Zyga87 - 2016-12-28

Ja w tym sezonie wygrałem jeden mecz i nie narzekam - mógłbym przegrać wszystkie Uśmiech
No ale jadę swoimi wychowankami - a najlepsi zawodnicy weszli w wiek seniora więc nie ma wyników (a przypomnę że w poprzedniej edycji byłem 2 w 1 lidze i awans wywalczyłem do ekstraligi po barażach).
Nie spinajcie się tak bardzo panie i panowie - to ma być zabawa a wynik odłóżmy na drugi albo trzeci plan Oczko

Pozdrawiam i miłej zabawy Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Vergara77 - 2016-12-29

Witam Uśmiech
Mam pytanie, ponieważ jadę startuje pierwszy sezon w ELJ i mam po równo punktów z inną drużyną, co decyduje o wyższym miejscu w tabeli na koniec rundy zasadniczej??


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-12-29

(2016-12-29, 13:51:35)bomber33 napisał(a): Witam Uśmiech
Mam pytanie, ponieważ jadę startuje pierwszy sezon w ELJ i mam po równo punktów z inną drużyną, co decyduje o wyższym miejscu w tabeli na koniec rundy zasadniczej??

Na dziś dzień małe pkt, ale z tego co widzę macie jeszcze po jednym meczu więc może być różnie.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Vergara77 - 2016-12-29

Ok rozumiem, dzięki za info Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - 4 edycja - Arkadiusz - 2016-12-29

Tomasz walnij sobie grog i będzie ok.mi zawsze pomaga.


RE: Elite League Juniorów - 4 edycja - tomasz - 2016-12-29

(2016-12-29, 16:11:28)Arkadiusz napisał(a): Tomasz walnij sobie grog i będzie ok.mi zawsze pomaga.

Narazie jadę na gripeksie zobaczymy jak to wyjdzie Uśmiech ale dzięki jak nie pomoże to na pewno spróbujeUśmiech


RE: Elite League Juniorów - 4 edycja - Arkadiusz - 2016-12-29

Ja robię sobie herbatę i dolewam zoladkowa gorzka zawsze działa.nawet czasem robię profilaktycznie hehe


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mariusz70 - 2016-12-29

taka mała propozycja, no może nie propozycja jednak nie wiem jak to ująć, wracając do sugestii Mario Mad Max co do wychowanków, taki punkt w regulaminie zamyka możliwość startu wielu osobom, wszak nie wszyscy wychowują zawodników i moim zdaniem prawo do takiego kroku mają, to troszkę nie fer kiedy ktoś kupuje zawodników wysokiej jakości i biorą udział w tych rozgrywkach, co zrobić by wilk był syty i owca cała?
- jedna z możliwości to ograniczenie startu dla zawodników którzy mają XP wyższe niż... np 30
- druga propozycja to podanie przed pierwszą kolejką lub na tydzień przed startem rozgrywek składu jakim zespół będzie jechał i stworzenie wątku na forum dotyczącego kadr zespołów, i aby odciążyć organizatorów to sami uczestnicy muszą tego pilnować
- trzecia propozycja to ograniczenie wieku juniorów np do lat 18 włącznie

oczywiście jak ktoś chce może debatować w tych tematach chociaż ja to piszę bez przekonania bo mi się obecna formuła podoba, a jak ktoś jeździ dla nagród to jego sprawa ja biorę udział tylko by szkolić tych których mam, oraz w przyszłości tych którzy opuszczą szkółkę, czy będę walczył w E, 1, 2, 3, czy 4 lidze nie ma dla mnie znaczenia a ile meczy wygram??? ważne by biegi chłopcy zaliczyli Oczko


RE: Elite League Juniorów - 4 edycja - Misiek81 - 2016-12-29

Polecam tez Groprinosin


RE: Elite League Juniorów - 4 edycja - Misiek81 - 2016-12-29

(2016-12-29, 19:01:41)Misiek81 napisał(a): Polecam tez Groprinosin lub Vicks