Oficjalne forum gry Speedway-World
Elite League Juniorów - rozmowy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Elite League Juniorów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=64)
+--- Wątek: Elite League Juniorów - rozmowy (/showthread.php?tid=5951)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-29

(2016-12-29, 20:39:16)Arkadiusz napisał(a): Rozumiem ze moja propozycja par zostanie wprowadzona jesli szanowni admini umozliwia to strona techniczna?

Tak

Wszędzie gdzie jest napisane - do ponownego rozpatrzenia ma szanse w przysmakami zostac wprowadzone

* przyszłości
Pierd.. Słownik


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-12-29

a jesli chodzi o im elj z podzialem na kategorie to admini nie sa potrzebni.
Rozumiem ze to dla was organizatorow sporo dodatkowej roboty?


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-29

(2016-12-29, 20:50:19)Arkadiusz napisał(a): a jesli chodzi o im elj z podzialem na kategorie to admini nie sa potrzebni.
Rozumiem ze to dla was organizatorow sporo dodatkowej roboty?

Nie wiem co o tym mysli Tomasz , ale jezeli znajdziesz mi 3 organizatora do IM ELJ to mozna zrobic z podziałem na kategorie


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Petecki - 2016-12-29

Nie będzie terminarza bo jadę jutro mecz,chociaż w sumie nie wiem czy coś zmieni


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-12-29

(2016-12-29, 20:54:56)XXX46 napisał(a):
(2016-12-29, 20:50:19)Arkadiusz napisał(a): a jesli chodzi o im elj z podzialem na kategorie to admini nie sa potrzebni.
Rozumiem ze to dla was organizatorow sporo dodatkowej roboty?

Nie wiem co o tym mysli Tomasz , ale jezeli znajdziesz mi 3 organizatora do IM ELJ to mozna zrobic z podziałem na kategorie

mysle ze sami znajdziecie jesli bedzie trzeba kogos 3 jest troche graczy poukladanych i ktorzy dlugo juz jada w elj.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-29

Majac 3 osoby kazdy zajmowałby sie jedna z trzech kategori proponowanych przez ciebie

Tylko przydałaby sie osoba , ktora mogłaby robic tabelki bo chce troche Tomkowi mniej pracy dac
Sam robic nie moge ze względów technicznych

U nas podział zawsze był taki :
Ja - regulamin , system itd
On - tabelki itd

Oczywiscie wiele rzeczy tworzymy wspolnie wiec nie mozna powiedziec że cos jest w 100 % autorstwa danej osoby (chyba że tabelki )

Troche sie rozpisałem


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-12-29

Co do propozycji to moznaby podobnie jak to jest w lidze wprowadzic po kazdej kolejce w danej lidze ostatnie transfery oczywiscie juniorskie pomogloby to rywalom sledzic siebie nawzajem.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-29

Odnośnie tej propozycji to myslalem o tym , ale przy watku historycznym jako transfery miedzy uczestnikami turnieju (oczywiscie za czasu gry w ELJ )

Inna sprawa, że te regularne ktos musiałby robic , a ja osobiście sie na to nie pisze


PS - nie co kolejke , ale np co rundę czyli 7 kolejek
Dopisuje do listy


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-29

Lista propozycji dotycacych ELJ

1. GP Lig - schemat podobny do realnego żużla (Mariusz70) - Wprowadzone
- przekształcone w IM ELJ

2. Minimalna ilosc wychowanków dla drużyn ekstraligowych w meczu (Mariusz70 ) - Niewprowadzone
- propozycja zostanie raczej wprowadzona za 2-3 sezony

3. Ograniczenie startu zawodnikom z XP wyższym niż ... - (Mariusz70) - Niewprowadzone
- propozycja odrzucona , niezgodna z założeniem turnieju czyli budowa xp

4. Podanie proponowanych kadr na ELJ przed turniejem - (Mariusz70) - Niewprowadzone
- propozycja odrzucona ze względów technicznych , tzn. wielu uczestników by to zlekceważylo

5. Ograniczenie startu zawodnikom do lat 18 - (Mariusz70) - Niewprowadzone
- propozycja odrzucona , wtedy nikt by nie nie miał pełnej kadry na mecz


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-12-29

(2016-12-29, 20:55:51)Petecki napisał(a): Nie będzie terminarza bo jadę jutro mecz,chociaż w sumie nie wiem czy coś zmieni

Już jest
Czy ktoś wątpił we mnie Duży uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Petecki - 2016-12-29

Nie wątpiłem Tomku tylko nie sądziłem że wygrałem ligę bez jednego meczu. Ciekawe czy wszyscy niezadowoleni z transferowych ekip pojadą ze mną mecz w kolejnym sezonie w ekstraklasie bo jakoś tak mi się wydaje że tam wtstartuje


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-12-29

(2016-12-29, 21:14:08)Petecki napisał(a): Nie wątpiłem Tomku tylko nie sądziłem że wygrałem ligę bez jednego meczu. Ciekawe czy wszyscy niezadowoleni z transferowych ekip pojadą ze mną mecz w kolejnym sezonie w ekstraklasie bo jakoś tak mi się wydaje że tam wtstartuje

Wygrałeś rundę zasadniczą teraz cięższa sprawa bo najlepsza czwórka 1 ligi - kto wygra ten awansuje
Powodzenia wszystkim Uśmiech
Każdy mecz ma znaczenie Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - betard - 2016-12-29

@Sidney68 szykuj się, 3 mecze 3 remisy innej opcji nie widze Duży uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-12-29

(2016-12-29, 21:23:59)betard napisał(a): @Sidney68 szykuj się, 3 mecze 3 remisy innej opcji nie widze Duży uśmiech

Każdy na to czeka
Ja dzisiaj zaległy remis z @Sidney68 odpracowałem więc mam proźbę Uśmiech 3xremis Duży uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - betard - 2016-12-29

Twoja prosba zostala zatwierdzona Duży uśmiech