Oficjalne forum gry Speedway-World
Elite League Juniorów - rozmowy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Elite League Juniorów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=64)
+--- Wątek: Elite League Juniorów - rozmowy (/showthread.php?tid=5951)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-29

Jak juz sie tak wszyscy co zadziwiające (wcześniej tak nie było) rozpisaliscie w tym watku to mam małą niespodziankę dla drużyn startujących w TOP 6 rozgrywek 2 ligi .

W regulaminie jest napisane, że awans do 1 ligi wywalczą 2 pierwsze zespoły.
Jeżeli moja druzyna zajmie 6 miejsce w 1 lidze to zrzekam się tego miejsca na rzecz trzeciej drużyny 2 ligi , a sam przenosze sie do najniższej ligi ELJ jaka będzie w 5 edycji .

Powodem mojej decyzji jest chęć walki o cos , a z tym składem który nie ulegnie zmianom przez 2 sezony (5-6 edycja ) po prostu w bardzo mocnej 1 lidze (ktora będzie jeszcze lepsza ) nie mam na to szans , a też czuje że są druzyny , z niższych lig ktore bardziej na to miejsce zasługują


Także GKM 1979 , Wisła Grudziądz , Krzyżacy R3 Torun , Motorynki , SC Uckfield i Polonia Osielsko walczcie na całego i miejcie nadzieje , że zajmę to 6 miejsce Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-12-29

dobrze ze xxx46 napisal to pierwszy ja rowniez sobie na to pozwole.
jesli zgodza sie organizatorzy i znajda sie chetni na jazde w 1 lidze ja rowniez chcialbym zeby pojechal ktos za mnie a ja w 2 lidze.powody sa te same co w przypadku xxx46 a 2 sprawa ze bede jeszcze slabszy niz w tym sezonie bo moj lider deboss bedzie juz seniorem a nie kupuje nowych juniorow bo mam inna polityke klubowa a po 2 bede staral sie wprowadzac wychowankow.nie chce przegrywac 70-20.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-12-29

Najpierw rozegrajcie te mecze, drużyna która zajmie miejsce 7 i 8 z automatu spada, natomiast do was będzie zależało czy będziecie jeździć w 1 lidze czy nieUśmiech
Byle by nie było oddawania meczy po przez slaby skład w porównaniu do wcześniej wystawianych.
Jak zajmiecie odpowiednio 5 i 6 i będziecie chcieli podtrzymać swoją decyzję to drużyna która zajmie 3 i 4 miejsce w 2 lidze awansuje Uśmiech
Powodzenia


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-12-29

(2016-12-29, 21:47:41)tomasz napisał(a): Ale w czym problem wystarczy przegrać z jedną drużyną ;p

w sumie tak ale musialbym pojechac seniorami


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - betard - 2016-12-29

A co dopiero do Ekstraligi sie pchał Duży uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-12-29

(2016-12-29, 21:50:07)Arkadiusz napisał(a):
(2016-12-29, 21:47:41)tomasz napisał(a): Ale w czym problem wystarczy przegrać z jedną drużyną ;p

w sumie tak ale musialbym pojechac seniorami

Jedźcie normalnymi składami bez kombinacji. Jak będzie miejsce 5 i 6 to drużyna 3 i 4 z 2 ligi awansuje, a jak nie to nie ;p


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-29

Arkadiusz narazie to poczekaj z tą decyzja
Nie wiadomo jeszcze jak będa wygladac ostateczne listy startowe i uczestnicy danej ligi , twoja rezygnacja z miejsca w lidze jeszcze bardziej moze skomplikować sytuacje przydziału do ligi

Zawsze jak ktos odchodzi z turnieju robi sie luka , ktora trzeba wypełnić , a takiej możliwości nie możemy wykluczyć


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-12-29

batard i tak Cie dopadne w ekstra hehe.ok poczekajmy ale jak bedzie juz wiadomo ile bedzie ekip ogolnie a beda chetni z 2 ligi na moje miejsce to wrocimy do tematu.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-12-30

co do nowych propozycji to mozna pomyslec i rozszerzyc zawody indywidualne.mozna pomyslec po meczach barazowych i np zrobic zawody indywidualne na najlepszego zawodnika danej ligi.
kwalifikacja mogloby byc np ilosc zdobytych pkt przez zawodnikow z danej ligi najlepsza 16 pojechalaby w kazdej lidze w takich zawodach bylaby to nagroda dla tych zawodnikow za prace w calym sezonie.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-30

Tylko po co robic Indywidualne Mistrzostwa Lig po sezonie skoro masz Indywidualne Mistrzostwa ELJ z podziałem na ligi i na cykl tylko odbywające sie wcześniej .

Propozycja odrzucona , nie uwzględniam w propozycjach gdyz już mamy IM ELJ i nie potrzeba robic dwóch w sezonie , bo to jest bez sensu .


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-12-30

w sumie masz racje propozycja bezsensowna


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-30

Propozycje jak najbardziej przyjmujemy , ale nie ma co powielać czegos co juz jest .


RE: Elite League Juniorów - 4 edycja - Arkadiusz - 2016-12-30

(2016-12-30, 21:43:53)bomber33 napisał(a): szymek (Szymek Górsk)
| 2016-12-30 10:52:43
siema,
możesz napisać do chłopaków, że poddaje ten mecz.


To jego wiadomość do mnie, więc myśle że już nie zmieni zdania.

bomber ale to on powinien napisac do tych jak napisal chlopakow.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-31

[Obrazek: fna0m1.jpg]


Dowód że nawet sprinter może biegac długie Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-12-31

(2016-12-31, 13:29:05)XXX46 napisał(a): [Obrazek: fna0m1.jpg]


Dowód że nawet sprinter może biegac długie Uśmiech

Czyli skończyłeś bo bateria siadała Język