Oficjalne forum gry Speedway-World
Elite League Juniorów - rozmowy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Elite League Juniorów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=64)
+--- Wątek: Elite League Juniorów - rozmowy (/showthread.php?tid=5951)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2017-01-09

(2017-01-09, 20:51:24)Misiek81 napisał(a): Mario ma racje przez taki brak kultury i szacunku do graczy zrezygnowałem bo musi być tak jak Wy chcecie gratuluje ...powodzenia ps.nie zapomnijcie imojego postu znów skasować to tylko o Was świadczy ja wezme udział tam gdzie jest fajna atmosfera a tutaj przestaje mi sie podobać...

Jaki brak kultury?? Przystąpiłeś do turnieju znając jego zasady/regulamin. A teraz próbujesz coś wmawiać. My mamy szacunek do graczy, a Ty masz od organizatorów?? O jakim mówisz poście że niby został skasowany?? Jakoś inni uczestnicy nie skarżą się że jest tu zła atmosfera. Możliwe że ty sam ją wprowadzasz przez takie posty. Rezygnować trzeba umieć niestety w Twoim przypadku to jest najwidoczniej brak w kulturze. Dziękujemy za uczestnictwo i powodzenia w innych turniejach Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - betard - 2017-01-09

Jak widzisz @tomasz niektorzy nie wiedza ze to organizator ustala reguły a startując w turnieju akceptujesz te reguły. I tutaj postawmy kropke. Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2017-01-09

Powiem krótko bo nie mam czasu i ochoty zajmować sie tymi durnymi dyskusjach .
Powiedzieliscie co chcieliście , kazdy sobie zdanie na ten temat wyrobi .
Staraliśmy sie wam jak najbardziej da sie merytorycznie odpowiadać , ale ile mozna .
Nie jesteście juz w ELJ wiec przestańcie nas zanudzać swoimi powiesciami i idźcie sobie do swojego turnieju .
My nie działamy na szkodę tamtego turnieju, wiec wy zachowajcie sie jak nalezy i nie robicie juz wiecej szkód nam .

PS - może sie wydawać że na tym straciliśmy , ale liczba graczy w turnieju wskazuje na co innego

Pozdrawiam i nie zamierzam sie w dalsze zaczepki angażować . A co do postów to moge za pomocą uprawnień sprawdzi cy cos zostało usunięte , a podejrzewam że nie co wskazuje tylko na waszą fantazje ze znikającymi postami

Dobranoc


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mario - 2017-01-09

Moderatorze wyluzuj bo widze, ze strasznie nerwowy Jestes. Nie jestem bez winy, ale pisanie w ten sposob jaki prezentujesz jest jednak brakiem kultury. Troche szacunku do innych, ok ja go nie mialem do pewnej osoby, bo ta osoba nie ma do siebie samej szacunku ale przynajmniej Moderator Uśmiech powinien wykazac sie jakims poziomem. Bo skad brac przyklad jak nie z ''gory'' ? Ja Wam zycze najwiekszej frekwencji, rozwoju turnieju. Dzieki za dwa sezony fajnej zabawy i tyle w temacie.

Czekam na kolejna druzyne ktora jadac wychowankami poprawi moj wynik.
pozdrawiam


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2017-01-09

Dyskusja z wami jest bez sensu bo każda ze stron ma swoje argumenty do których nie przekona drugiej strony .

Wiesz majac do wyboru uczyć sie i czytać te brednie to wole to pierwsze .
Owszem bywam nerwowy , ale w waszym przypadku taki nie jestem , w tym przypadku to ręce mi opadają jak to czytam .

Znamy wasze stanowsko, zrozumieliśmy je , my nie przekonamy was , wy nas wiec dyskusje są bez sensu i zostaje życzyć wszystkim stronom dalszych sukcesów i nie przeszkadzania sobie nawzajem .
Dla nas nie jest to przyjemność dyskutować z wami , graczami ktorzy (nie mowie że wszyscy ) nie okazali nam szacunku za włożona prace , uwarzacie że zrobilibyscie to lepiej , spróbujcie , chętnie popatrzmy i tez pokrytykujemy jak nam cos nie nie będzie pasowało i przeszkadzało .

PS - Szkoda że po 1 sezonie w turnieju tak nie protestowałes tylko dopiero teraz
Idzcie w swoja strone i dajcie nam pracowac i żyć , a co najwazniejsze cieszyć sie tą gra i turniejem , bo w tej chwili jest to srednia przyjemność czytając wasze wpisy


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mario - 2017-01-09

Vice Versa amico

...PS - Szkoda że po 1 sezonie w turnieju tak nie protestowałes tylko dopiero teraz .....


bo w 1 sezonie przeciwnicy mieli jaja wystawic sklady oparte choc w czesci o swoich zawodnikow, dotrze to kiedys do Ciebie?


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2017-01-09

A dotrze do ciebie człowieku kiedys że nigdzie nie jest powiedziane że jest konieczność posiadania wychowanka ?!
Idźcie juz sobie i nie zawracajcie nam głowy , a na przyszłość nauczycie sie czytać ze zrozumieniem regulaminy zanim sie na cos godzicie .


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2017-01-09

Nie zabieralem dawno tu glosu bo jestem juz poza turniejem ale tylko dwa słowa jesli można.
Również uważam ze powinniście juz skończył te dyskusje bo nic dobrego z tego nie ma.
Każdy jeździ gdziemu sie podoba i niech tak zostanie.zycze turniejowi Elite League Juniorow dalszego rozwoju i sukcesów.
Ps.
Xxx46 co do kasowania postów to akurat moje sa pokasowane.kto to zrobil? Wy musicie wiedzieć ale tak się nie robi.
Dzis jechałem ostatni mecz u was w turnieju i zegnam sie z honorem bo jechałem do konca.
Pozdrawiam.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2017-01-09

Arkadiusz mógłbyś powiedziec z których dni zostały wykasowanie te posty i z ktorego watku bo nie wiem o jakie Ci dokładnie chodzi , a sam jestem tego ciekaw .


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2017-01-09

(2017-01-09, 22:54:45)XXX46 napisał(a): Arkadiusz mógłbyś powiedziec z których dni zostały wykasowanie te posty i z ktorego watku bo nie wiem o jakie Ci dokładnie chodzi , a sam jestem tego ciekaw .

Jesteś moderatorem wiec podobno mozesz przywrócić jesli ktos pokasowal to poszukaj.
Ja dziekuje za 2 sezony tu.pozdrawiam.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2017-01-09

Moge przywrócić jesli zostały skasowane , ale nie usunięte na zawsze
To ostatnie zrobic moze jedynie moderator globalny i wyższe rangi z tego co mi wiadomo , ja twoich postów nie usuwalem bo nie miałem w tym żadnego interesu , a tez jak widac nie usuwamy postów ktore ewidentnie przynajmniej moim zdaniem są zaczepnymi w nasza strone , jest demokracja i wolnosc słowa .


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Misiek81 - 2017-01-10

(2017-01-09, 23:03:45)XXX46 napisał(a): Moge przywrócić jesli zostały skasowane , ale nie usunięte na zawsze
To ostatnie zrobic moze jedynie moderator globalny i wyższe rangi z tego co mi wiadomo , ja twoich postów nie usuwalem bo nie miałem w tym żadnego interesu , a tez jak widac nie usuwamy postów ktore ewidentnie przynajmniej moim zdaniem są zaczepnymi w nasza strone , jest demokracja i wolnosc slowa
No wLasnie to skoro jest wolnosc slowa to po te nerwy co w stosunku do drugiej osoby co?nie potrafisz przyjąć krytyki tu Cię boli bo ktos napisasze prawde to trzeba go zmieszac z błotem...polecam melise na uspokojenie bo takim zachowaniem przyjaciół nie zjednasz sam mnie zniecheciles do 5 edycji wlasnie tskim podziekowaniem za moj cenny czas bo tez moglem zrobic jak moi rywale w grupie i olac to walkowery bym dostal ale mam swoj honor i gram do konca...powodzenia bo nikt tu nie chce konus czegos psuc tylko nie pozwole a akie traktowanie ...pozdrawiam


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Misiek81 - 2017-01-10

Dzieki za ten sezon kolegom życze sukcesów w nastepnych edycjach Elj a Holendrowi życzymy obrony tytułu 


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2017-01-10

1. To że ktos odpuszcza play off jest niezależne od nas .
2. Możesz powiedziec co Ci tak naprawde przeszkadzało w turnieju ?
Mario powiedział o co chodziło , a mianowicie o brak przepisu o wychowankach w meczu , co jeszcze jestem skłonny zrozumieć .

Z Arkadiuszem na ten przykład problem tkwił (w naszej relacji ) nie tyle co w ELJ , a w naszych charakterach ktore mamy w pewnym sensie podobne i stąd były miedzy nami kłótnie , a po czasie polepszenie relacji . Możliwe że teraz też bedzie podobnie , nic do niego nie mam , to samo do Mario , każdego traktowałem tak samo , a to że na prywatnym gruncie cos nie szło tak to inna sprawa .
Natomiast twoje poczynania mnie zaskakiwały , z nienacka rezygnacja , okey potem obrzucanie nas błotem bo tak to odebrałem .

Staram sie byc miły i nikogo nie obrażać , z turnieju odeszło kilku graczy , kilku przyszło co oznacza , że raczej nie jest tak źle z nami i z turniejem skoro w tej chwili mamy 4 poziomy ligowe .

My bardzo serdeczny Tobie dziękujemy za udział w turnieju , kazdy gracz to pewne wspomnienie w histori tego turnieju , a było tych graczy około 40 w całej historii i każdego kojarzymy nawet jak juz nie gra bo są i takie przypadki .

Mozna miec do mnie zastrzeżenia jako człowieka , ale jako organizator starałem sie wywiązywać ze swoich obowiązków jak najlepiej sie dało , a nie zawsze jest tak łatwo bo jest prawdziwe życie tez , ktore uwarzam za ważniejsze od gry .

Jednak zaskakuje mnie twoje zachowanie zwłaszcza , że zamienilismy chyba tylko 2 zdania na forum w PW odnośnie ELJ , a tak nawet nie mam z toba żadnych kontaktów i nigdy nie miałem zreszta .


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Sidney68 - 2017-01-11

Ludzie !!! Ten turniej to tylko zabawa była ! Jak można łączyć jazdę w Lidze z ELJ ? Odpuszczanie Ligi kosztem ELJ ! To beka na całego Uśmiech W lidze w meczu jedzie przecież tylko 2-3 juniorków a reszta ma dzień wolny...w ELJ jedzie 7-8 juniorków i wszyscy oni zdobywają XP ! Po to jest ten turniej ! Nieważne jakie miejsce się zajmuje tylko ile meczy się zaliczy. Kto nie potrafi odróżnić zabawy od realu nie powinien nawet się wychylać z chorymi gadkami ! Regulamin nie pasuje ? Ja Regulamin dopiero przed chwilą przeczytałem bo do tej pory nie był mi do niczego potrzebny. Zamykamy ten wątek i dobranoc !