Oficjalne forum gry Speedway-World
Elite League Juniorów - rozmowy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Elite League Juniorów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=64)
+--- Wątek: Elite League Juniorów - rozmowy (/showthread.php?tid=5951)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-09-17

(2016-09-17, 12:11:08)XXX46 napisał(a): Wiesz co nie robimy błędów celowo a tym bardziej nie wybieramy sobie druzyny w stosunku do których te bledy sie pojawiają

Jak nie jestes zadowolony z turnieju to nie musisz w kolejnej edycji startować
Udział jest dobrowolny

Owszem blad był ale tylko podczas przepisywania danych do gry
Sam blad w przypadku twoim i twojego rywala nie ma większego wpływu na tabele

bo najlepiej napisac ze ja mi sie nie podoba to nie musze brac udzialu wiem o tym pozbylibyscie sie problemu i bylibyscie cacy.nie ma wplywu na tabele wiec po co one sa?moze tylko naliczac duze punkty?skoro male nie maja dla was znaczenia.nie wymadrzalbym sie gdybym nie mial racji a Tobie ciezko mi racje przyznac.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-09-17

Nie ma ten mecz wpływu na układ tabeli ze wzgledu, że ty sprzedałes junirow i nie masz raczej juz szans na play off
Druzyna Cinka nie ma szans po 14 kolejkach na wyższe miejsce niz 8
Dla fazy play off i przydziale punków startowych (zgodnie z regulaminem) raczej tez ten mecz nie będzie miec znaczenia ze wzgledu na twoja pewna pozycje w tabeli (z tego co pamietam 5 pkt przewagi nad 6 druzyna w tabeli )


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mariusz70 - 2016-09-18

Błąd jest błędem, jednak Panowie dyskutujecie o bzdurach i to jak dzieciaki.

1, zgłoszony błąd został
2, poprawka naniesiona

koniec tematu, a tu prowadzicie statystyki pomyłek??? to jest tylko zabawa,


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-09-18

(2016-09-18, 20:42:31)Mariusz70 napisał(a): Błąd jest błędem, jednak Panowie dyskutujecie o bzdurach i to jak dzieciaki.

1, zgłoszony błąd został
2, poprawka naniesiona

koniec tematu, a tu prowadzicie statystyki pomyłek??? to jest tylko zabawa,

A czy sprawa dotyczy ciebie?zdaje mi się ze chyba nie.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-09-19

Zgadzam się z Mariusz70
To tylko zabawa
Błędy się zdarzają to jest normalna sprawa - człowiek nie maszyna
Wszystko zostało poprawione i jest git więc proszę o skupienie się na rozwoju swoich drużyn Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - gandi - 2016-09-29

siemka Język jest takie coś jak WYPOŻYCZENIE na mecz? jadę dziś rewanżowy mecz z Drapieżnikami i w jego składzie jest jedna osoba która startuje w innym klubie Uśmiech jeżeli jest taka opcja to ja także chciałbym się dozbroić, choć moim zdaniem jest to trochę nie sportowe. moim zdaniem jeżeli ktoś nie posiada 7 juniorów to niech się nie pcha do ELJ (w sensie np. jakby klub posiadał 4 juniorów) na przykładzie moim startowałem w ELJ 5 juniorami ale dokupiłem juniorów by mieć cały skład. a nie żeby "pożyczać" juniora od kogoś to zabija tę zabawę, bo potem się rzucą wszyscy do wszystkich z pytaniami czy by nie pożyczyli juniorów


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-09-29

Nie ma wypożyczeń

Mikkel Axelsson nie jest w składzie Drapieżników
Nie wiem gdzie ty go widziales
Ani nie ma go w składzie , a tym bardziej nie było go podczas sparingow czy tez spotkaniach w ramach ELJ

Od siebie dodam, że nie lubię jak ktos mówi o graniu nie fair , nie sportowo w momencie jak wszystko jest w porzadku


W waszym meczu tez go nie było , owszem był inny Szwed Asklof , ale on jest rzeczywiście zawodnikiem Drapieżników


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-09-29

A co do ,,nie pchać sie do ELJ ,, gdy nie ma sie juniorow (7)
To jest turniej otwarty i takie teksty są nie na miejscu
Jesli klub ma chociaz 4 juniorow to moze startować


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - gandi - 2016-09-29

sory xxx46  ale sprawdzałeś dopiero o 17:00  jak się zaczął mecz  a ja ci zadawałem na ten temat pytanie o 10:00 Oczko bez obrazy ale widocznie olałeś ten temat i dopiero sprawdziłeś gdy się rozpoczął mecz
ale nie ważne sprawa wyjaśniona Uśmiech szkoda że dopiero po meczu a nie przed bo niebyłoby dyskusji..

a co do drugiego wpisu o braku juniorów.. to wyrwałeś z kontekstu Oczko pisałem na temat wypożyczania, (teraz wiem że takiego czegoś nie ma) rozchodziło mi żeby nie pchał się jakiś sternik z 4 juniorami  i na każdy mecz sobie 3 dobrych wypożyczał z innego klubu!   Nie zabraniam nikomu jazdy  mogą nawet jechać z 3 juniorami  ale lepiej byłoby jakby był pełny skład  7 juniorów. Po za tym jechałem 5 juniorami  to mnie opieprzyłeś  że  robię wam mętlik i kazałeś żebym dokupił juniorów bym wszystkich 7-miu Język  bo wam się nie chce podliczać bo to męczy Język  więc  też lepiej by były drużyny z 7 juniorów a nie z 4 Duży uśmiech

a drugie pytanie mam takie   kiedy ma być Finał 2 ligi ? jeżeli  siekacze i motorynki jadą 3.10 ?


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-09-29

Nie olałem , ale nie wiem jak ty ale nie jestem w stanie robic treningu i przeglądać czegos na SW
Nie tylko SW istnieje Język

Odpowiedz czemu jest ta rezerwa juz dostales na grze

Co do finału - skoro jest 3.10 ich mecz to finaliści (nie wiem kto nim jest , kto nim będzie ) to pierwszy mecz finałowy mozna pojechać dzien pózniej ewentualnie do czasu konca ELJ (superpuchar i baraże kończą )
Finaliści maja juz zapewniony awans do 1 ligi jednak w finale walczą o vipa , tytuł (prestiż ) a także punkty do rankingu ELJ , który ma juz wymyślony kod i będzie opublikowany w niedługim czasie zapewne


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - gandi - 2016-09-29

xxx46 wiem wiem Język ja np. jechałem o tej samej porze w Black-sport gdzie musiałem reagować sprzętowo i niezbyt udawało mi się reagować w meczu z Drapieżnikami Duży uśmiech gdybym to ja miałbym robić taktyki to był chyba przegrał bo nie zrobiłbym żadnej Duży uśmiech niby 3 minuty ale za mało by obsłużyć dwie gry Duży uśmiech

okej to muszę czekać i się dogadać z Siekaczami Uśmiech bo na pewno oni wejdą do finału Duży uśmiech

dzięki i cieszę się że wszystko załatwione hehe Duży uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-09-29

Na chwile obecna to 1 liga . Jednak wiele druzyn jeszcze sie nie potwierdziło i dokładne składy lig nie są znane


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mariusz70 - 2016-10-11

XXX46 kiedy będziesz wrzucał statystyki  Anioł ciekawi mnie troszkę takie zestawienie,


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-10-11

A ktore statystki ?
Te co po 1-7 , jak tak to je moge nawet jutro raczej wrzucić

Takie juz zaawansowane to narazie są w fazie przygotowawczej pod wątki historyczne
A że są aż 3 to troche jeszcze moze czasu minąć zanim sie pojawia


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mariusz70 - 2016-10-12

poczekam na te obszerne Oczko