Oficjalne forum gry Speedway-World
[NOWOŚĆ] Czas na zmiany #3 - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [NOWOŚĆ] Czas na zmiany #3 (/showthread.php?tid=6003)

Strony: 1 2


RE: Czas na zmiany #3 - Misiek81 - 2016-09-13

Ja proponuje zmienić imiona polskich zawodników to jest dramat tej gry


RE: Czas na zmiany #3 - sandro85 - 2016-09-15

Witam,

Ja mam propozycję trochę z innej beczki Oczko Nie wiem czy ktoś się na to zgodzi ale poruszę temat do przemyślenia, a może komuś się to spodoba. A mianowicie po sezonie mamy wysyp zawodników na LT, zazwyczaj licytacje kończą się w środę. Szczęśliwi kupujemy zawodnika z wysypu, tyle że wiele osób nie licytuje??? Dlaczego?? Zawodnicy których kupujemy z wysypu omijają obozy treningowe, a to duża strata. Takich zawodników nie możemy wysłać na obóz ponieważ termin kończy się w Niedzielę barażową. Moja propozycja jest taka o ile się da, by zawodników z wysypu można wylicytować przed obozami i czym samym móc ich wysłać na nie. Dzięki temu nie będą oni tracić dodatkowych dni treningu, licytacje będą ciekawsze bo więcej osób powinno się zaangażować. To tylko propozycja, wiem że każdy ma inne zdanie. To jak jest teraz każdemu odpowiada, ale może taka zmiana wyjdzie na lepsze.

Pozdrawiam


RE: Czas na zmiany #3 - BlackHunter - 2016-09-16

Już teraz można za niewielkie pieniądze zgarnąć zawodnika bez kontraktu, a wprowadzając jeszcze możliwość wysłania z marszu takich żużlowców na obóz byłaby zbyt dużym ułatwieniem.


RE: Czas na zmiany #3 - Agius - 2016-11-15

15) Zdecydowanie nie. Nie chcę aby gra zboczyła w takim chorym kierunku. Za dużo p...
16) Niby wyrównało by to doskonale i łatwo siłę wszystkich prawie zespołów ale... Nie chcę być zmuszany do pozbywania się swoich zawodników czy wychowanków. Urok tej gry odszedł by w niebyt i stała by się ona zupełnie czymś innym, mnie obcym.
17) Nie, bo szwindle na potęgę. Chcę jeździć tylko swoimi, nawet jeśli słabsi.
18) Ciekawe i pociągające ale dla kogo? Tylko dla najsilniejszych. Ponadto brak silnych reprezentantów innych nacji. Jeśli mają temu towarzyszyć profity to tym bardziej będzie to zastrzyk gotówki dla milionerów. A z kolei zero profitu czyli zysku to zero zainteresowania.
19) Niby dobre ale co z zespołami zagranicznymi? Ponadto szybko utworzą się pary wzajemnej adoracji.
20) Jakie kluby będzie na to stać? Początkujące?
21) Jak w punkcie 20 ale ciekawe.
22) Jak w punkcie 20. Nie szukamy sposobów na bogactwo wszystkich a na zasypywanie różnic pomiędzy nowymi i starymi graczami z poszanowaniem praw nabytych tych drugich.


RE: Czas na zmiany #3 - Mr. Zuma - 2018-07-29

KSM i wypożyczenia wielokrotnie wałkowane i odrzucane ze wszystkich nam tu wiadomych powodów... nie ma co do tego wracać
infrastruktura stadionowa została wprowadzona, zadaszenie zostało poruszone w innym wątku

Natomiast
- DPŚ - bardzo fajny pomysł, taki turniej mógłby zostać przeprowadzony chociażby w tygodniu między ostatnią kolejką ligi a barażami. Taki dodatkowy smaczek dla graczy, który już np. w barażach nie jadą i w zasadzie 2 tygodnie mają nudy. Takie zawody nie miały by wpływu na zużycie sprzętu czy sprawność i działały by na takiej zasadzie jakiej działają indy i 4mecze. Potencjalni selekcjonerowie mogli by zgłaszać chęć objęcia jakieś kadry. Obecnie w grze mamy bodajże 10 nacji jak nie więcej. Można zrobić z tego naprawdę fajne zawody. Szczegóły można rozplanować oczywiście. Ale propozycja faktycznie warta uwagi

- pojedynki klubowe... tutaj tak jak przedstawił to kolega nie bardzo mi się widzi... ale! Każdy gracz przy rejestracji zaznaczał z jakiego jest województwa, na tej podstawie można w meczach ligowych podnosić jakby zainteresowanie takimi meczami jeśli dojdzie to meczu pomiędzy drużynami z tego samego regionu. Takie np. derby Podkarpacia? Ciekawy smaczek.

@GM_Kuba - do rozważenia