Oficjalne forum gry Speedway-World
Nabijanie XP - sprawność - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Nabijanie XP - sprawność (/showthread.php?tid=6045)

Strony: 1 2


Nabijanie XP - sprawność - Tofik - 2016-10-31

Na temat XP już wielokrotnie się wypowiadałem i powiem jeszcze raz ze zmiany poszły w złym kierunku i powinno wrócić to do stanu jaki był . Wiemy że XP inaczej doświadczenie ma istotne znaczenie tu poprostu należało by zmienić naliczanie tego Xp ale nie jego wartości  . Wartość naliczania xp powinna być taka jak to było poprzednio . Należało by stworzyć nową tabelkę do naliczania IS.  I zrobić to w taki sposób aby sprawność bardziej spadała jak dotychczas za przekroczone limity  Należało by spadek sprawności podwoić lub potroić wtedy każdy z graczy zastanowił by się czy warto nabijać XP czy też spokojnie jechać określoną ilość biegów. Gdy nastąpi spadek sprawności poprzez np przejechanie więcej biegów jak np. 19 to spadek sprawności spada o wartość 7. Takie rozwiązanie z pewnościa wstrzymało by nabijanie XP jak i zmusiło by też graczy do większej aktywności bycia na meczu . Bo dzisiaj można tak zaplanować mecze że ustale skład na cały tydzień i tyle mnie tu było.
Każdy menadzer który chce się zabawić jest wstanie upilnować Xp na odpowiednim poziomie jak i jego sprawność . Uważam że nie należy ograniczać w żadnym stopniu XP jest to doświadczenie zawodnika które zdobywa sie  przez cały okres kariery Zasada bardziej nabijasz XP bardziej tracisz na sprawnosci.


RE: Nabijanie XP - sprawność - kamykov - 2016-10-31

I tu jestem w 100% za!


RE: Nabijanie XP - sprawność - Tofik - 2016-10-31

Jak na moje biorąc wszystkie te moje trzy zagadnienia i sklecić w jedna całość temat starych zawodników byłby rozwiązany pozostał by tylko jedna kwestia kondycji niejednokrotnie poruszana ale bez jakiegoś dobrego pomysłu chyba najtrudniejsze do zrobienia


RE: Nabijanie XP - sprawność - Asteck666 - 2016-10-31

Tak, XP to doświadczenie zawodnika.. tyle tylko że XP robi różnicę w jeździe, ważniejsze jest niż siła, niż technika jazdy, prowadzenie itd. A TEGO NIE MOŻE BYĆ , że XP wygrywa mecze.
No daj spokój, to w realu dream team powinien być mniej więcej taki:
1. Świst
2. J. Rempała
3. J. Gollob
4. P. Karlson
5. Zetterstroem
6. Zmarzlik
7. Przedpełski


RE: Nabijanie XP - sprawność - wojtas_gkm - 2016-10-31

Asteck666 LUBIĘ TO!

XP powinno mieć wpływ taki, że przy równych skilach przeważa oczywiście z uwględnieniem losowości, co by wyników meczu nie wpisywać z góry w program.

Gdyby doświadczenie było tak ważne i zawsze kluczowe to GKM jechałby w play-offach, przecież Mike Trzensiok jest bardziej doświadczony niż Maks Drabik, a Gollob na wyjazdach robiłby po 15pkt. Uśmiech


RE: Nabijanie XP - sprawność - Maly3017 - 2016-11-01

ja pie... co wy k... piepszycie ? co wy porównujecie ?
Zmarzlik jedzie większość seniorów , a dajcie w grze juniora który objedzie któregokolwiek seniora z podstawowej piątki Uśmiech
żygać mi się chce


RE: Nabijanie XP - sprawność - Asteck666 - 2016-11-01

(2016-11-01, 07:34:37)Maly3017 napisał(a): ja pie... co wy k... piepszycie ? co wy porównujecie ?
Zmarzlik jedzie większość seniorów , a dajcie w grze juniora który objedzie któregokolwiek seniora z podstawowej piątki Uśmiech
żygać mi się chce

No właśnie dlatego XP powinno być spłaszczone maksymalnie. Nie każdy może być Zmarzlikiem, ale na dzień dzisiejszy super extra hiper wypasiony 21-latek, po obozach grzeje ławę Język


RE: Nabijanie XP - sprawność - Maly3017 - 2016-11-01

Asteck ale co to da ? I tak w dupę będzie dostawał po przez skile Uśmiech


RE: Nabijanie XP - sprawność - Maly3017 - 2016-11-01

Moim zdaniem nie powinno być możliwości wytrenowania wszystkiego na maxa , xp górna granica 100 czy tam 150 i tyle w temacie Uśmiech


RE: Nabijanie XP - sprawność - Asteck666 - 2016-11-01

Od razu na porażke mnie skazujesz Język
Akurat mam talenciaka, co bije nie jednego seniora, średnią wykręcił 2,12 Uśmiech Skille tez już tuż tuż.... tylko przez XP dostawał lanie od dziadów.


RE: Nabijanie XP - sprawność - Maly3017 - 2016-11-01

w której lidze ? Język


RE: Nabijanie XP - sprawność - Maly3017 - 2016-11-01

(2016-11-01, 09:41:45)Maly3017 napisał(a): Moim zdaniem nie powinno być możliwości wytrenowania wszystkiego na maxa , xp górna granica 100 czy tam 150 i tyle w temacie Uśmiech

młodsi zawodnicy mogli by wygrywać ze staruchami ,mają przewagę skila za to staruchy bronili by się xp
Asteck nie zgodzę się z tobą co do tego xp - jest jakaś część graczy która leci na pysk w dół lig by zdobyć xp  i po co to robią ? by jak wrócą chcą mieć jakąś przewagę Język


RE: Nabijanie XP - sprawność - Maly3017 - 2016-11-01

5- 10 sezonów nabijania doświadczenia ma nic nie dawać ? Język kpina , żałosne itd Język


RE: Nabijanie XP - sprawność - kamykov - 2016-11-01

(2016-11-01, 12:35:25)Asteck666 napisał(a): Od razu na porażke mnie skazujesz Język
Akurat mam talenciaka, co bije nie jednego seniora, średnią wykręcił 2,12 Uśmiech Skille tez już tuż tuż.... tylko przez XP dostawał lanie od dziadów.

Ja też mam talenciak 25 lat, jeżdże w 4 lidze, jego średnia to 3,0, ale poświęciłem się by nabijać mu xp a nie walczyć o juniorskie trofea na forumowych turniejach. A teraz płacz że xp robi wielką różnice.


RE: Nabijanie XP - sprawność - Asteck666 - 2016-11-02

No i co z tego, skoro w NAJLEPSZYM przypadku, jak będziesz awansował sezon po sezonie, to w E lidze będzie miał 30 lat Język
Ale w tym sezonie nie awansowałeś, a w 3 lidze... a już na pewno w 2 i 1 napotkasz składy, które są złożone z samych emerytów w wieku od 30 do 33 lat z XP 130 wzwyż Język