Oficjalne forum gry Speedway-World
Kiedy zmiany??? - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Kiedy zmiany??? (/showthread.php?tid=6103)



Kiedy zmiany??? - Arkadiusz - 2016-12-11

Witam.Czas biegnie szybko niebawem koniec grudnia a w związku z tym polowa sezonu.Rozmawialem z GM_Arkiem o kilku sprawach dotyczących zmian w grze ale widze jego już długo nie ma na grze ale mam nadzieje ze będzie.

Pytam wiec kiedy i jakie zmiany?jesli nie chcemy znow sluchac oburzenia graczy uważam ze informacje o planowanych zmianach w nowym sezonie powinny być graczom wcześniej przedstawione.Krotko o tym co GM_Arek miał w planach jeśli mogę.

1.Pensje.

Wiadomo ze jest planowana podwyzka pensji.Powinna być informacja wcześniej jaka to podwyzka żeby gracz zaplanowal czy szkolić swoich{maja być mniejsze pensje dla wychowankow}czy kupic 16 latka i zainwestować w niego.Ale ja np. chciałbym wiedzieć wcześniej jaka będzie miał pensje.

2.Wysyp zawodnikow.

Jest plan zlikwidować wysyp i jestem za.Jak zauwazyl GM_Arek kasa jest z gry wyprowadzana i idzie do botow po likwidacji kasa zostawalaby na grze u innych.I tak najbogatsi gracze kupowali co lepsze kaski.Od razu odezwa się ze oni zbierali kase itd.Zgadza się ale pomyślmy o wyrównaniu szans w tym yemacie.

3.Spadek skilli.

Sprawa mysle najbardziej kontrowersyjna.Spadeki od 28 lat to pomylka dla mnie.Gracz który zainwestowal w szkolke i zrobil sobie gwiazde powiedzmy w wieku 27lat jest za to karany a nie nagradzany bo szkolil go nie po to od 16 lat do 27 żeby mieć lidera na jeden sezon.Nie mowie ile kasy wlozyl w szkolenie tego zawodnika.Wiec powinno tu być kryterium ze np. wychowankowie później będą mieć spadki skilla.

druga sprawa ze jeśli spadek od 28 lat faktycznie to podniesmy szybkość wzrostu skilli u juniorow żeby miał sr 100 powiedzmy w wieku 25 lat by dany gracz mogl choć 3 sezony mieć zawodnika.

Spraw jest oczywiście dużo ale dla mnie te najbardziej oczywiste.

I prosba do adminow o szybsze info graczy po zmianach.Pozdrawiam


RE: Kiedy zmiany??? - FireMan - 2016-12-11

Tak się składa, że byli i zapewne też są obecnie zawodnicy co nawet w wieku 23, ale prędzej 24 lat mieli już średnie po 100 .
Kwestia jak się zawodnika szkoli , czy może kupuję już gotowego bo to dwie różne rzeczy .
Sam jestem za szkółką , gdyż widać jej efekty na przykładzie kilku zespołów, ale ile można ten sam temat wałkować , nie wiem jak tobie ale mi się słowo szkółka znudziło już .

A co do czasu podawania zmian , to powiem ci tak :
Wyjdzie w praniu , nie zawsze da się coś zrobić na czas żeby było cacy .

Choć może Ci i nie tylko tobie to się wydać dziwne , ale mam szczerze gdzieś te zmiany , niech się dzieje co się chce , każdy jest kowalem swojego losu (czytaj klubu) i robi to co chce , a co będzie nowe w grze to już tylko i wyłącznie sprawa adminów , propozycje propozycjami , a ile z nich zostanie wprowadzonych to druga strona medalu

Pozdrawiam


RE: Kiedy zmiany??? - Misiek81 - 2016-12-12

XXX46 no właśnie uważam że te zmiany są potrzebne nowe na lepsze nie możemy tak myśleć niech się dzieje co chce bo taka monotonia zniechęca a nie porywa zmiany są po to by lepiej się grało by gra ciekawiła różnymi opcjami. Ja bym najchetniej widział wprowadzenie zmienności pól startowych jak w realu każdy ma możliwość pojechania z każdego pola startowego dlatego dobrze że Arkadiusz porusza te kwestie pozdrawiam


RE: Kiedy zmiany??? - Misiek81 - 2016-12-12

Te kwestie w sensie oglnym zmian gre wywala dzis zauważyłem taką opcje że po 2 aktualizacjach w szkółce zmieniały się dziwnie srednie juniorom ,nie można edytować wiadomosci na forum umnie nie działa i w ogóle wywala dziwnie z gry i to po tej zmianie na nowy serwer...


RE: Kiedy zmiany??? - FireMan - 2016-12-12

Pola startowe to nic nie dadza , jakie były wyniki takie będa

W szkolce srednia jest zmienna i jej wachania zależą od vipa (czy masz czy nie - wiecej masz w pomocy i w konto VIP opisane)

Edytować wiadomosci mozna bez problemow , sprobuj zmienić przeglądarkę może


RE: Kiedy zmiany??? - Misiek81 - 2016-12-12

Spoko Oczko