Oficjalne forum gry Speedway-World
Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek (/showthread.php?tid=6109)

Strony: 1 2 3 4 5


Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - GM_Arek - 2016-12-22

Proponuję całkowicie go zlikwidować.
Nie od dziś wiadomo, że śmietankę spijają najbogatsi, a pieniądze z tych transferów idą w niebyt.
Taka sytuacja dłużej nie powinna mieć miejsca. Pieniądze za transfery powinny krążyć między klubami. Po to ktoś poświęca swój czas i nierzadko walkę o najwyższe cele, by zawodników szkolić i na nich zarabiać. A obecnie po wysypie zawodników nie dość że ceny kuleją, to jeszcze pieniądze za transfer wolnego agenta nie trafiają do nikogo.

Ps: w konkretnym wątku proszę odnosić się do konkretnej propozycji, by sytuacja z Aktualności, gdzie w wątku dotyczącym zagadnienia A, porusza się jeszcze zagadnienia B,C,D itd, bo zrobi nam się śmietnik.


RE: Wysp zawodników po sezonie - Arkadiusz - 2016-12-22

Absolutnie jestem za likwidacja wysypu jak sam zauwazyles i tak kupuja najbogatsi tych zawodnikow ,ktorzy potem pod koniec sezonu nastepnego sprzedaja go duzo drozej bo zawodnik ma juz sprawnosc 1oo,
zreszta pisalismy o tym na priv.
I jak zauwazyles kasa z gry wychodzi do botow to tez jest chore.
lista transferowa i tak bedzie zyla swoim zyciem bo bedzie podaz.
Takze w 100% popieram ten pomysl.


RE: Wysp zawodników po sezonie - tomasz - 2016-12-22

Jestem za likwidacją. Przynajmniej będzie łatwiej sprzedać swoich zawodników bo nikt nie będzie kisił kasy na ten wysyp.


RE: Wysp zawodników po sezonie - Petecki - 2016-12-22

tutaj też jestem za likwidacją


RE: Wysp zawodników po sezonie - Mariusz70 - 2016-12-22

i ja również za likwidacją


RE: Wysp zawodników po sezonie - Sebek0116 - 2016-12-22

Jestem za


RE: Wysp zawodników po sezonie - holender260 - 2016-12-23

Też jestem za


RE: Wysp zawodników po sezonie - zzbigniew - 2016-12-23

Jestem za Oczko


RE: Wysp zawodników po sezonie - 7Shem7 - 2016-12-23

a ja jestem przeciw, komu to przeszkadza - nie chcesz nie kupuj
na liscie tranferowej nie kupisz w przyzwoitej cenie dobrego zawodnika
a na wysypie mozna dostac dobrego zawodnika za przystepna cene
i nie zgodze sie ze z wysypu kupuja tylko najbogatsi, Ci kupuja za 5mln z listy, bo maja kase
a inni ?
z wysypu mozna za budget z jednego sezonu kupic dobrych zawodnikow ( i to w kazdej lidze, nawet bedac w 5. stac na zakup z wysypu)

ewentulanie jak tak bardzo przeszkadza to mozna zmiejszyc ich liczbe
poza tym skoro tak wszyscy sa za likwidacja to dlaczego dalej ich kupuja


RE: Wysp zawodników po sezonie - Arkadiusz - 2016-12-23

(2016-12-23, 11:50:45)7Shem7 napisał(a): a ja jestem przeciw, komu to przeszkadza - nie chcesz nie kupuj
na liscie tranferowej nie kupisz w przyzwoitej cenie dobrego zawodnika
a na wysypie mozna dostac dobrego zawodnika za przystepna cene
i nie zgodze sie ze z wysypu kupuja tylko najbogatsi, Ci kupuja za 5mln z listy, bo maja kase
a inni ?
z wysypu mozna za budget z jednego sezonu kupic dobrych zawodnikow ( i to w kazdej lidze, nawet bedac w 5. stac na zakup z wysypu)

ewentulanie jak tak bardzo przeszkadza to mozna zmiejszyc ich liczbe
poza tym skoro tak wszyscy sa za likwidacja to dlaczego dalej ich kupuja

Akurat ja nie kupuje z wysypu.jestes w niższej lidze to owszem kupisz ze Sr 95 na 4 lige i niżej.a ci co mają kase wykupią najlepszychjak zauwazyles a slabsi? Nigdy w ten sposób nie zmniejsza przewagi do bogatych.


RE: Wysp zawodników po sezonie - Niszczycielski - 2016-12-23

zgadzam się z 7Shem7, wysyp zawodników powinien zostać.


RE: Wysp zawodników po sezonie - 7Shem7 - 2016-12-23

(2016-12-23, 12:13:42)Arkadiusz napisał(a):
(2016-12-23, 11:50:45)7Shem7 napisał(a): a ja jestem przeciw, komu to przeszkadza - nie chcesz nie kupuj
na liscie tranferowej nie kupisz w przyzwoitej cenie dobrego zawodnika
a na wysypie mozna dostac dobrego zawodnika za przystepna cene
i nie zgodze sie ze z wysypu kupuja tylko najbogatsi, Ci kupuja za 5mln z listy, bo maja kase
a inni ?
z wysypu mozna za budget z jednego sezonu kupic dobrych zawodnikow ( i to w kazdej lidze, nawet bedac w 5. stac na zakup z wysypu)

ewentulanie jak tak bardzo przeszkadza to mozna zmiejszyc ich liczbe
poza tym skoro tak wszyscy sa za likwidacja to dlaczego dalej ich kupuja

Akurat ja nie kupuje z wysypu.jestes w niższej lidze to owszem kupisz ze Sr 95 na 4 lige i niżej.a ci co mają kase wykupią najlepszychjak zauwazyles a slabsi? Nigdy w ten sposób nie zmniejsza przewagi do bogatych.

Skoro nie kupujesz to co Ci przeszkadza ten wysyp, sa tacy co kupuja, jak bylem w nizszych ligach to dzieki nim doszedlem do 3 ligi, zgadzam sie ze teraz juz mniej sa przydatni na tym poziomie i trzeba nad nimi popracowac, ale skad ktos z lig nizszych ma wziac tyle kasy, zeby kupic z listy - oni wlasnie kupuja z wysypu, wiem bo bylem tam.  
Dlaczego jestes az tak za likwidacja, jak mowisz nie kupujesz z wysypu, no to ok, ale klikadziesiat lub kilkaset osob dalej kupuje.

Najwiecej osob online jest wlasnie gdy jest wysyp, czyli jest to najpopularniejszy moment gry!

Czy jezeli ktos kto nie korzysta z jakiejs opcji gry to tez ja zlikwidujmy?


RE: Wysp zawodników po sezonie - Arkadiusz - 2016-12-23

Właśnie dlatego nie kupuje bo mnie nie stać zrozum
.bogatsi wszystko biorą.to ze ludzie sa online na wysypie tzn ze ludzie sa na grze jak potrzeba a jak nie to pelna olewka.ovzywiscie to moje tylko zdanie.


RE: Wysp zawodników po sezonie - 7Shem7 - 2016-12-23

OK, zalezy jak na to patrzec, a moze zalezy od szczescia
ja jak kupowalem bedac w nizszych ligach to trafialem za 300tys zawodnikow, ktorzy byli liderami potem przez conajmniej sezon jak nie dwa, wiec dla mnie wysyp byl jedynym zrodlem na pozyskanie tanich seniorow
Zgadzam sie, ze bedac w wyzszej lidze juz takiego pozytku z wysypu nie mam, ale mimo to nie jestem za likwidacja, bo zrobi sie za duza przepasc miedzy nizszymi ligami i o awans z 6,5 do 4 czy 3 bedzie bardzo ciezko.

A Ci co graja juz dlugo to i maja duzo kasy to kupuja, ale sa ograniczenia max 21 zawodnikow w druzynie.

A moze by tak jakis kompromis i np. limit 2 lub 3 zawodnikow maksymalnie z wysypu mozna kupic na sezon.


RE: Wysp zawodników po sezonie - Marek79 - 2016-12-23

Też udawało mi się kupować z wysypu, teraz olewam całkowicie - inna polityka na najbliższe sezony.
Fakt faktem że ciężko było wyrwać coś naprawdę dobrego i nie starego.
Jeśli nie całkowita likwidacja to przynajmniej ograniczenie co do ilości, 2 zawodników na klub byłoby wystarczające.