Oficjalne forum gry Speedway-World
[NOWOŚĆ] Pensje - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [NOWOŚĆ] Pensje (/showthread.php?tid=6115)



Pensje - Arkadiusz - 2016-12-30

Witam wszystkich.jest sporo propozycji zmian i dobrze ze GM_Arek dziala i pyta graczy.
Ja mam pytanie kiedy bedzie info o jednej z wazniejszych spraw ktora wywolala burze komentarzy.
Sprawa dotyczy pensji juniorow.
Czy jest juz jakas propozycja? i jak beda traktowani zawodnicy ktorzy np zostali kupieni w wieku 16 lat i sa w danym zespole dlugo.Czy beda traktowani pensja mniejsza czy jak inni.


RE: Pensje - Gromyk - 2016-12-30

Pensje wszystkich zawodników mają znaczenie ale aby precyzyjnie wypowiadać się o sumach w przeciwieństwie do kierunku zmian trzeba by znać dokładnie koszty utrzymania a właściwie konkretne liczby dotyczące zysków zespołów w zależności od ligi.

Zauważmy jednak, że tą drogą np. regulacji pensji w zależności od poziomu ligowego możemy wyrównywać szanse drużyn. Zwiększone koszty utrzymania drużyny w najwyższych ligach spowodują, że nie łatwo będzie im powtarzać sukcesy co będzie z korzyścią dla SW.

Mamy jeszcze jedną korzyść o której może nie pomyśleliście. Jak się dobrze wpatrzeć to można wyobrazić sobie upragnioną sytuację, w której np. trzecioligowiec ogrywa asa najwyższej ligi w pucharze a przecież o to właśnie chodzi.


RE: Pensje - Misiek81 - 2016-12-31

Jestem zaOczko


RE: Pensje - GM_Arek - 2017-01-26

chciałbym (i na to będę naciskał Kubę) aby wszyscy zastani w klubie zawodnicy w momencie zmian byli traktowani jako "swoi" w temacie pensji (czyli de facto mieli je niższe od nowych nabytków)

Ps: przepraszam że zniknąłem na tak długi czas. Wracam na stałe Uśmiech


RE: Pensje - Arkadiusz - 2017-01-26

(2017-01-26, 22:03:13)GM_Arek napisał(a): chciałbym (i na to będę naciskał Kubę) aby wszyscy zastani w klubie zawodnicy w momencie zmian byli traktowani jako "swoi" w temacie pensji (czyli de facto mieli je niższe od nowych nabytków)

Ps: przepraszam że zniknąłem na tak długi czas. Wracam na stałe Uśmiech

Witamy pozdrawiamy i czekamy na konkrety.
Jestem za taka zmiana.
Niech po zmianie pensje wzrosną żeby gracz zastanowił sie zanim zacznie kupować hurtowo.


RE: Pensje - Arkadiusz - 2017-01-26

Pytanie tylko co z nowymi graczami? Będą musieli kupować juz po nowych cenach rozumiem.?


RE: Pensje - GM_Arek - 2017-01-26

Kupować tak, tego nie ominiemy


RE: Pensje - Arkadiusz - 2017-07-15

czy bylo cos robione teraz z pensjami?wychowanek 16 latek mial pensje 1250zl teraz widze po swoim zawodniku ze jest juz wyzsza.
a np moi wychowankowie 17 latkowie maja jak pisalem wczesniej 1250zl.
nie wiem czy jest jakis blad czy cos bylo zmieniane?


RE: Pensje - ADM_Henrik - 2017-07-15

Nic nie było robione . Pytanie co Ty zrobiłeś bo z tego co widzę przedłużyłeś kontrakt 16 latkowi czyli podpisałeś umowę nową i wtedy już nie obowiązuje pensja 1250 tylko nowa w momencie przedłużenia kontraktu. Gdybyś nie przedłużył kontraktu to zawodnik by miał pensję 2150 zł przez 242 dni,


RE: Pensje - Arkadiusz - 2017-07-15

czyli rozumiem ze jest to zrobione po to zeby nikt od razu przy malej pensji dobremu juniorowi nie robil kontraktu do konca kariery?jak kiedys to gracze robili.


RE: Pensje - Perez - 2017-07-17

od zawsze tak bylo ze podpisujac nowy kontrakt, zawodnikowi musiales od razu wyplacac nowa pensje!
ps! ja woedzac ze zawodnik zostanie ze mna do emerytury przedluzalem mu kontrakt o kilkanascie sezonow! bylo to kosztowne jednorazowo ale gwarantuje mi ze bedzie mnie stac go utrzymac jak bedzie w zyciowej formie!


RE: Pensje - Mr. Zuma - 2018-07-29

@GM_Kuba - do rozważenia