Oficjalne forum gry Speedway-World
Obozy treningowe GM_Arek - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Obozy treningowe GM_Arek (/showthread.php?tid=6128)

Strony: 1 2 3 4


RE: Obozy treningowe GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-09

(2017-02-08, 15:43:20)Hyziu napisał(a): Na pewno na zmianie po części po dupie dostaną nowi, których nie stać na najlepsze obozy, bo faktycznie na tych niskich poziomach zawodnik w wieku 24 lat już nie dostanie ani jednego dnia treningowego, więc trzeba się zastanowić czy to dobry kierunek. Starych graczy stać na każdy obóz i przy 4/5 poziomie zawsze jakieś dni wpadną, dlatego może warto powyżej 21 lat ten skok zrobić co +2 lata, czyli 22,24,26,28,30,32,34.
Można też zrobić tak że dla juniorów te parametry się nie zmieniają i są na tym najwyższym poziomie, a dopiero spadek zaczyna się po ukończeniu wieku juniora.

Hyziu, ale w stosunku 1 do 1, ci nowi będą w tym samym miejscu niemalże co byli by wcześniej wybierając obóz 1, podczas gdy inny wybrał obóz 5 Uśmiech

Tyle że jest jeszcze jedna racja: płacąc cokolwiek, gracz (zwłaszcza nowy) to cokolwiek chciałby otrzymać Uśmiech

A może dodać w miejscu gdzie kończy się skala dni dodatkowych wstawić po prostu zamiast 0 same jedynki do końca skali (czyli jeśli 24-latek ma +2, 25-latek +1, to i 27-36 latek dostanie +1)? czy to zadowalający kompromis?


RE: Obozy treningowe GM_Arek - Maniek939 - 2017-02-12

Witam Ja proponuję zrobić okienka transferowe, które występowały by między sezonami. To wyrówna szansę w trakcie sezonu. Unikniemy nie uczciwemu handlu zawodnikami , jeśli klub się nie wzmocni będzie musiał radzić sobie tym co ma w składzie. Będzie to bardziej realistyczne.


RE: Obozy treningowe GM_Arek - Perez - 2017-02-12

jezeli chodzi o okienka treansferowe to jak najbardziej za jestem!!!


RE: Obozy treningowe GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-12

o okienku transferowym jest inny wątek - ten go w ogóle nie dotyczy. To jest wątek o obozach treningowych

ps: okienko nie ma szans wejść w życie. Wyjaśnienie (dyskusje o tym) znajdziecie na forum


RE: Obozy treningowe GM_Arek - szuwarek - 2017-02-16

Po opublikowaniu w pomocy nowej tabeli dni treningowych na obozie, mam pytania do GM_Arek:
- czy dla dodatkowego STARTU zawodnicy od 22 lat w górę otrzymają 1 (jeden) dzień treningowy ?
- czemu trening wytrzymałości do KONDYCJI daje 1 dzień już od 27 lat mimo, że inne treningi dają 1 dzień od dopiero od 31 lat ?
Czy dobrze to interpretuję ?

Przejrzałem dokładnie cały wątek i nie widzę żadnego opisu co do tej sytuacji, ani skąd takie dziwne pomysły.


RE: Obozy treningowe GM_Arek - Petecki - 2017-02-16

z kondycją to już jest dramat od 24 lat, na maksymalnym poziomie 4 dni, z tym startem też kicha


RE: Obozy treningowe GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-16

ogólnie liczby wziąłem z poprzednich obozów i co rok starszemu zawodnikowi odejmowałem -1 dzień za obóz (wraca sytuacja z naddatkami skilla). W kilku przypadkach podniosłem liczby startowe, by te minimalne nie były zbyt szybko. tam gdzie miałoby występować 0 dni, wstawiliśmy stałą wartość 1.

Wątek panowie wisi tu do dyskusji x czasu. szkoda że dyskusja wraca gdy czas na nią praktycznie minął, bo zaraz przecież obozy Smutny


RE: Obozy treningowe GM_Arek - wojtas_gkm - 2017-02-17

Zwracałem na to uwagę już wcześniej, ale poparcia nie uzyskałem


RE: Obozy treningowe GM_Arek - Niszczycielski - 2017-02-17

a co z zawodnikami z wiekiem 16 lat?


RE: Obozy treningowe GM_Arek - Niszczycielski - 2017-02-17

i ci zawodnicy co mają jakiś skill na maksa to obozy nic mu nie dają ?


RE: Obozy treningowe GM_Arek - becia - 2017-02-17

Przecież 16 latkowie na obozy nie jeżdżą


RE: Obozy treningowe GM_Arek - Niszczycielski - 2017-02-17

jak to ??? przecież może zdać licencję w wieku 16 lat.


RE: Obozy treningowe GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-17

(2017-02-17, 17:03:02)Niszczycielski napisał(a): jak to ??? przecież może zdać licencję w wieku 16 lat.

Poczytaj regulamin to będziesz wiedział.


RE: Obozy treningowe GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-17

Spójrz kiedy jest egzamin na licencje ten przedsezonowy i będziesz wiedział czy 16 latka mozesz wyslac na obóz.


RE: Obozy treningowe GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-17

(2017-02-17, 13:47:45)Niszczycielski napisał(a): i ci zawodnicy co mają jakiś skill na maksa to obozy nic mu nie dają ?

tak było już w mijającym sezonie