Oficjalne forum gry Speedway-World
Obozy treningowe GM_Arek - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Obozy treningowe GM_Arek (/showthread.php?tid=6128)

Strony: 1 2 3 4


RE: Obozy treningowe GM_Arek - szuwarek - 2017-02-20

GM_Arek,
nikt nie chce sobie ułatwiać sprawy i wracać do przeszłości gdzie wybierało się 5x5 i po sprawie. Wskazuję jedynie, że nie jest dobrze ustawione, że skok dni dla seniora jako dodatkowy trening startu to jest 1 dzień.
Senior mający 4x100, a brakuje mu startu nie pojedzie na taki obóz gdyż opłata za dodatkowy trening startu obejmuje wszystkich zawodników czy jest im to potrzebne czy nie. Zostały wprowadzone zmiany w obozach ale niektóre opcje nie maja swoich konsekwencji i trudno dopatrzeć się na forum abym znalazł uzasadnienie takich ustawień. Jedynie operujesz stwierdzeniami, że JA tak uważam albo trzeba zmian.
Nie kwituj też proszę naszych racji stwierdzeniem: "wybierz najlepszy obóz i wio", bo z kolei nie widzę abyś merytorycznie wyjaśniał powód takich zmian. Lepiej powiedz: jestem ADMINEM i będzie po mojemu (co niestety się odbywa). Jestem w stanie zakaceptować Twoje "widzi mi się" niż brak merytorycznej dyskusji. Zachęcasz do niej ale argumenty graczy rzadko brane są pod uwagę. Szkoda jedynie naszego czasu poświęconego na próżne pisanie na forum.


RE: Obozy treningowe GM_Arek - 7Shem7 - 2017-02-20

Fajny jest ten symulator, bo odrazu pokazuje ile dni dostanie kazdy zawodnik Duży uśmiech
Jezeli chodzi o zmiany w obozach to z mojego punktu widzenia poza juniorami tak naprawde nie ma sensu wysylac innych zawodnikow, ale to tylko moje zdanie Język


RE: Obozy treningowe GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-20

7shem7 i to jest właśnie to co chcę uzyskać. Ty stwierdzisz że się nie opłaci, a inny stwierdzi że jednak warto.

szuwarek: i właśnie dlatego inaczej być może będziesz planował trening zawodnikowi od początku kariery. Bo zamiast walić od razu główne i potem nie widzieć sensu w wysyłaniu swojego seniora po 1 dzień startu inaczej rozplanujesz treningi, tak aby warto byłoby mu na ten obóz pojechać jeszcze po inne dni treningu. Moja "merytoryczna" odpowiedź musiałaby się sprowadzić do opisania "jak grać" a to chcę pozostawić wam Uśmiech

I przepraszam że czasem odpisuję tak nieskładnie, ale uważam że odpowiadając wam konkretnie na pytania musiałbym podpowiadać w kwestii gry, a nie uważam by moje pomysły na to były najlepsze, lub też nie widzę powodu by wskazywać wam "kierunek" - każdy odpowiada za swoje konto. Chciałbym byście sami znaleźli sposoby na jak najlepsze wykorzystanie obozów, czy innych opcji gry.

Poza tym pamiętajcie że macie jeszcze juniorów w składzie. Sami oceńcie czy warto wysyłać seniora z drużyną i płacić za tylko 1 dzień do TS dla niego. Z drugiej strony nie wysłanie seniora odbije się też mu na dodatkowych dniach w innych skillach. Natomiast rezygnacja z dodatkowego TS dla zespołu "bo senior zyska tylko 1 dzień" odbije się również na juniorach.


RE: Obozy treningowe GM_Arek - Hermes - 2017-02-22

najpierw to blad napraw.


RE: Obozy treningowe GM_Arek - Staleczka - 2017-02-28

GM Arek robisz zmiany tak jak to sobie wymyśliłeś ,zupełnie nie liczysz się ze zdaniem graczy! Fajnie jakbyś wprowadził jeszcze jedna zmianę a dokładnie jeśli ktoś wykupił konto VIP na dłuższy okres a ty SWOIMI zmianami odbierasz takiemu graczowi przyjemność z gry powinna być możliwość zwrotu kasy przy rezygnacji z gry. Co myślisz o tym?


RE: Obozy treningowe GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-28

nie myślę o tym. Vip to jest ostatnia rzecz jaka zajmuje obecnie moją głowę.

bardziej już bym się pochylił nad: "a ty SWOIMI zmianami odbierasz takiemu graczowi przyjemność z gry'. Ale czy jakieś sensowne argumenty otrzymam, oprócz "nie lubię, bo teraz jest be. przecież gra ma się świetnie, graczy przybywa, a ty chcesz to wszystko zepsuć."?


RE: Obozy treningowe GM_Arek - Staleczka - 2017-03-01

(2017-02-28, 13:18:21)GM_Arek napisał(a): nie myślę o tym. Vip to jest ostatnia rzecz jaka zajmuje obecnie moją głowę.

bardziej już bym się pochylił nad: "a ty SWOIMI zmianami odbierasz takiemu graczowi przyjemność z gry'. Ale czy jakieś sensowne argumenty otrzymam, oprócz "nie lubię, bo teraz jest be. przecież gra ma się świetnie, graczy przybywa, a ty chcesz to wszystko zepsuć."?

VIP jest ostatnia rzeczą o której pomyślisz bo nie jest ci to na rękę a byłoby to poprostu uczciwe! Sensowne argumenty są takie : Twoje zmiany prowadzą do wykończenia zawodników 28+ a dlaczego - bo takie masz widzimisie i wizje i zupełnie nie słuchasz graczy a zablokowanie komentarz w grze to pokaz jak przyjmujesz krytyke.. Przybywa graczy to chyba żart Uśmiech ilu przybyło od miesiąca? Nowych-starych graczy przyciągnął twój dziwny pomysł ze wysyp zawodników do 26 jest tylko dla nowych graczy , sam znam gracza który założył drugie konto z telefonu Uśmiech Tacy to nowi gracze. Jaka kolwiek dyskusja z tobą traci sens bo tylko ty masz racje... a można było zrobić sonde wśród graczy ale po co przecież ty masz racje ...


RE: Obozy treningowe GM_Arek - GM_Arek - 2017-03-01

(2017-03-01, 11:31:15)Staleczka napisał(a):
(2017-02-28, 13:18:21)GM_Arek napisał(a): Ale czy jakieś sensowne argumenty otrzymam, oprócz "nie lubię, bo teraz jest be. przecież gra ma się świetnie, graczy przybywa, a ty chcesz to wszystko zepsuć."?

Przybywa graczy to chyba żart Uśmiech

prawie się zgadza. ale będąc dokładniejszym to nie żart, a ironia.

A co do całości twej wypowiedzi: powiedz mi która zmiana prowadzi do "wykończenia zawodników 28+"? może ta o likwidacji losowej liczby spadków? (rozumiem że wg ciebie utrzymanie losowej liczby spadków, np 10, było lepsze niż JEDEN spadek w wieku 28 lat?). czy może bardziej ta o zmniejszeniu dni treningowych dni za obozy? uważam że im starszy zawodnik, tym mniej się uczy. Ale nadal zdobywa przecież jakieś dni na obozie, wiec stosunkowo trenuje 1 dzień dłużej niż np 27 latek. Więc która zmiana wg ciebie wykończy tych 28 latków??

A co do zablokowania komentarzy: jeżeli będziemy chcieli zrobić ankietę to ją zrobimy. Od początku uważam że Aktualności to informacje OD NAS, a forum jest przecież otwarte DLA KAŻDEGO i właśnie do tego powstało: DO SWOBODNEJ MOŻLIWOŚCI WYRAŻANIA OPINII, CZY ZGŁASZANIA POMYSŁÓW. Nie zauważyłem, żeby ktoś blokował twoje komentarze na forum - miejscu służącym właśnie do komentowania.


RE: Obozy treningowe GM_Arek - Mr. Zuma - 2018-07-29

obozy zostały zmodyfikowane

//zamykam