Oficjalne forum gry Speedway-World
Tydzień w SW GM_Arek - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Tydzień w SW GM_Arek (/showthread.php?tid=6139)

Strony: 1 2 3 4 5


Tydzień w SW GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-09

W związku z dodaniem IMJSW oraz chęcią dokładania nowych turniejów w dalszej fazie przebudowy SW, mam pytanie odnośnie tygodnia w SW:

Proponuję, zapytuję:

Pon- Indy, czwórmecze
Wt- IMJSW
Śr- Puchar SW
Czw- IMSW
Pt- nowy tur jeśli uda się przygotować
Sob- Indy,czwórmecze
Nd - Liga.

czy gdzieś czemuś (jakiś tur), komuś wchodzi to w paradę? przyznam bez bicia że nie obserwuję nieoficjal zawodów, stąd moje pytanie.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - wojtas_gkm - 2017-02-09

Teoretycznie ok.
Czwórmecze to poniedziałek Liga Juniorów, środa Liga Nastolatków, no i czasem w piątek nowy SW Show, więc tu ewentualnie może brakować terminu.

Może IMJSW i IMSW zrobić w jeden dzień, tak jaj było czwartek tylko np zamiast 21, to juniorzy 20, seniorzy 22?


RE: Tydzień w SW GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-09

z jednej strony zgoda. ale fajnie jakby niemalże każdego dnia coś się na SW działo, oprócz nieoficjal zawodów. jeśli kuba się tu pojawi i da zielone światło, że nic nie będzie ze sobą kolidować, to nie widzę problemu Uśmiech


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-09

A ten puchar w środy to w jakiej formie ma byc? Bo juz zapomniałem.
W środy jeździ mój turniej.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-09

normalny puchar SW Uśmiech środa nie jest przesądzona, w gre wchodzi też np czwartek. Ogólnie pytam co się w jakie dni dzieje, żeby jakoś to poukładać


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-09

No to akurat koliduje z moim turniejem.
My jeździmy w poniedziałki i środy.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-09

Teraz zakumalem ze to normalny puchar ten co jest we wtorki rozgrywany.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-09

Wszystkie turnieje byly w takie dni ukladane żeby we wtorki byl ten puchar wiec mysle ze ten wtorek powinien zostać chyba ze chcecie komuś pozamykać jakies turnieje?


RE: Tydzień w SW GM_Arek - holender260 - 2017-02-10

A może też pomyślicie nad jakimś turniejem parami ?


RE: Tydzień w SW GM_Arek - kamykov - 2017-02-10

Chciałbym zauważyć że wszystkie turnieje nieoficjalne powstały dlatego, że nie było oficjalnych turnieji. Ale też kiepski pomysł jest z tym, by był oficjalny turniej, po którym odrazu po pierwszej rundzie odpada drużyna. Jeśli mają być czwórmecze to powinny być na podobe Ligi Juniorów - bo w przeciwnym razie odpadający będą mieli problemy z zoorganizowaniem sobie czegoś w zamian.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Marek79 - 2017-02-10

Będzie brakowało tylko turniejów parowych, które powinny być jeśli tylko będzie wolny dzień w tygodniu.
Jestem za tym aby IMSW oraz IMSWJ było w ten sam dzień.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - wojtas_gkm - 2017-02-10

Arkadiusz pomyślałem,że zawsze możecie zmienic na wtorki turniej, dlatego nie pisałem. LN tez w rym wypadku wypadła by ze środy. najważniejsze zeby ilosc dostępnych terminów się nie zmieniła.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-10

Wam przełożyć turniej np ze środy na inny dzień nie powinno być problemem? Jeśli się mylę to mnie poprawcie. Mi zależy by często coś się oficjalnego w sw działo, dlatego tak rozrzucam oficjal tury po różnych dniach.
Ogólnie, tak jak piszecie, tury powstały z braku oficjalnej alternatywy, nad którą dopiero będziemy pracować. W tym sezonie dojdzie jedynie IM juniorów (bo tyle zdążymy zrobić). dopiero w kolejnym będą dochodziły kolejne.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-10

Wszystkie turnieje byly planowane pod wtorkowy puchar.
Nagle chcecie wszystko pozmieniać i to turnieje maja się dopasować.
A nie pomyśleliście ze gracze maja na 3 tygodnie do przodu zaplanowane mecze?
I ile bedzie roboty z pisaniem do Henia o zmiany terminów?


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-10

W każdym razie ja nic nie zamierzam przekladac bo szanowna administracja przypomniała sobie ze trzeba wprowadzać cos oficjalnego.