Oficjalne forum gry Speedway-World
Tydzień w SW GM_Arek - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Tydzień w SW GM_Arek (/showthread.php?tid=6139)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Tydzień w SW GM_Arek - holender260 - 2017-02-11

dobrze że będą zmiany przynajmniej coś się dzieje ale pomyślcie też o turnieju parami Uśmiech


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Misiek81 - 2017-02-11

Na czw lepiej to przelozyc bo chce dalej jezdzic w Lidze Rezerw..


RE: Tydzień w SW GM_Arek - FireMan - 2017-02-11

W czwartek jest ELJ i funkcjonuje ten turnie troche dłużej niz LZ
Pierwszeństwo przy wyborze terminów jesli ulegnie zmianie Tydzien SW powinny miec turniejem z najdłuższym stażem czyli LJ i PJ .
Jak dla mnie to we wtorek ten Puchar SW powinien byc , od zawsze tak było i niech tak juz pozostanie .


RE: Tydzień w SW GM_Arek - FireMan - 2017-02-11

Poza tym czemu nie zrobic Pucharu SW i IMSWJ w jeden dzien , lepsze jak dla mnie to rozwiazanie , a żaden z turniejów nieoficjalnych jakos bardzo na tm
NIe straci tak naprawde

Żeby mi ktos nie zarzucał , że pisze pod siebie , propozycja jest dla dobra wszystkich zainteresowanych .


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-11

Ja popieram przedmowce.
Turnieje byly dopasowywane pod wtorkowy puchar wiec niech ten puchar sobie jest w ten wtorek.
Jesli ma ucierpieć jakiś turniej przez to.
Poza tym turnieje nieoficjalne jeżdżę caly sezon a jak kto szybko w pucharze odpadnie to zostanie z niczym.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Mr. Zuma - 2017-02-11

Ja przepraszam bardzo jeśli kogoś teraz urażę, ale czytając tą dyskusję... no nie da się nie parsknąć śmiechem...

Panowie!
Przecież to jest TYLKO PROPOZYCJA!!! A spina gorsza niż w naszym sejmie  Język

@Arkadiusz, @wojtas_gkm słusznie tu zauważył, że te zmiany O ILE wejdą, to wejdą od przyszłego sezonu... A nasz turniej kończy terminarzem... równo z końcem obecnego sezonu, ja osobiście nie widzę problemu, żeby pozmieniać daty kolejnych spotkań, zwłaszcza, że z tego co pamiętam to w tabelach ich chyba jeszcze nie wpisaliśmy... Duży uśmiech

Cała ta dyskusja jest tutaj bezsensowna! Arek podał propozycje i kulturalnie się spytał czy pasuje i nagle pojawiają się delikwenci, którzy wytkną każdy nawet najmniejszy szkopuł tej formułki, która (przypominam) jest w fazie PROPONOWANIA !!!

Także błagam nie zachowujmy się jak dzieci i nie spinajmy dupy o takie, za przeproszeniem, pierdoły!

O albo nie, pas na moment, bo na tą zaczepkę aż chcę odpowiedzieć Duży uśmiech Duży uśmiech 
@XXX46, napisałeś, że LR* (nie LZ Język ) tak jakby nie ma prawa się przenieść na czwartek bo wtedy jest ELJ a ma dłuższy staż niż turniej mój i Arkadiusza...
Hmm... Tak sobie myślę, że SWLiga ma jeszcze dłuższy staż niż Twoja ELJ, więc może by tak ją reaktywować i mecze w czwartki ustalić... Cóż staż i historię ma o niebo większą więc tutaj nie miałbyś nic do gadania jeśli taka zasada by tu obowiązywała...
Wniosek nasuwa się sam, prawda? Uśmiech

No
Od teraz koniec spin! Duży uśmiech

-----------

Arek jak dla mnie spoko układ, fajnie, że wreszcie coś się dzieje! Oczko


RE: Tydzień w SW GM_Arek - FireMan - 2017-02-11

Zuma z LZ to literówka
A co do SW Ligi to nie wiem czy będa chętni na start biorąc pod uwage jak ostatnio to wyglądało
Przedstawiłem pomysł , ktory daje każdemu niekdicjalnemu turniejowi swoj termin , chcecie sobie LR przekładać na czwartek , okey nie ma problemu .
ELJ to nie zaszkodzi , wolny rynek mamy w koncu .

Zuma nie miałem zamiaru nikogo zaczepiać , w tej chwili to ty sie czepiasz mnie bo napisałem co chciałem , nic do ciebie nie mam i nigdy jak wiesz nie miałem .

Juz nawet nic powiedziec na forum nie mozna bo od razu komus to przeszkadza , nie udzielam sie w propozycjach , ale sadze że Tobie tez zalezy aby Twój turniej nie kolidował z innym i mogl sie spokojnie rozwijać , dlatego też zaproponowałem cos takiego .
Nie wiadomo jak tak gra będzie tak naprawde wygladac , co chwila jakies nowe propozycje są , moze tak wyjsc że nieoficjalne tunieje w ogole nie będa miały kiedy jechac , choc to jest raczej mało realne .

Szczerze to coraz bardziej mnie ta gra irytuje i zastanawiam sie czy niedługo nie odejsc i miec święty spokój od tego wsystkiego . Obaj marnujemy swoj czas na te gre wiec nie kłóćmy sie o pierdoły , tylko dajmy sobie nawzajem pracowac .
Pozdrawiam


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Mr. Zuma - 2017-02-11

Domyślam się, że literówka dlatego poprawiłem Oczko

Czy dopieprzam... może i tak, faktycznie mogłem tym postem wywołać kolejną burzę, mój błąd... Ale ja też wyraziłem swoje zdanie na temat ewentualnego ustalania dni nieoficjalnek ze względu na staż turnieju. A przytoczyłem przykład Twojego turnieju tylko dlatego bo propozycja padła z Twoich "ust".
SWLiga to też zwykły przykład, wiem, że reputacja upadła niemiłosiernie tego turnieju. Ale kto wie może i parę chętnych by się znalazło, tego nigdy nie wiadomo Oczko

Więc jeszcze raz, po prostu chciałem się odnieść do tej propozycji w moim stylu czyli w sposób de facto zaczepny (nawyk z Debat Oksfordzkich Język)
Jeśli jakoś uraziłem to przepraszam takiego zamiaru nie miałem Uśmiech


RE: Tydzień w SW GM_Arek - FireMan - 2017-02-11

Okey Zuma , ja juz tak mam że bronię swego i tak nie my dwaj mamy kluczowe zdanie przy ustalaniu tygodnia w SW tylko admini , jak wiesz moderator to tylko pomoc przy obsłudze turniejów , nic wiecej .


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Mr. Zuma - 2017-02-11

(2017-02-11, 18:22:46)XXX46 napisał(a): Okey Zuma , ja juz tak mam że bronię swego i tak nie my dwaj mamy kluczowe zdanie przy ustalaniu tygodnia w SW tylko admini , jak wiesz moderator to tylko pomoc przy obsłudze turniejów , nic wiecej .

Cóż ja bym powiedział, że moderator to jest ciut więcej niż turnieje, zwłaszcza my - globalni, hehe Duży uśmiech

Ale racja, jesteśmy prawą ręką adminów, do nich należy decyzja, ale swoje zdanie mamy prawo jednak wyrazić  Śpiący

---

Także (już do ogółu)
Jeszcze raz apeluję Panowie o chłodny umysł, nie róbmy spin o takie byle co naprawdę, szkoda nerwów


RE: Tydzień w SW GM_Arek - kamykov - 2017-02-11

Róbmy spiny jak Adminy Język


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-11

Ok Zuma masz racje.
GM _Arek sorki ze tak bardzo jak piszesz spinalem dupke po prostu zróbmy tak żeby wszyscy byli zadowoleni.
Kolego xxx46 nie odbierz zle tego co napisze za chwile.Co bylo miedzy nami to bylo nie warto wracac ani ran rozdrapywać.
Zakladajac z Zuma turniej chcieliśmy jechac w powiedział i czwartki jak elj ale to wy podniesliscie alarm ze wy w te dni jeździcie i nawet regulamin zmieniales nie wie po co?
My nie zamierzalismy korzystać z waszego regulaminu mamy swój pomysły.
Stad nasza zmiana na środę.
Teraz piszesz ze mamy wolny rynek i ze każdy moze jechac kiedy chce czemu dopiero teraz?
Dajmy juz spokój i pracujmy sobie spokojnie każdy na swoim podwórku.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - becia - 2017-02-11

A może tej grze naprawdę by pomogło żeby wszystkie termony były zajęte przez oficjalne turnieje np oprócz nowego IMSWJ mistrzostwa par z uwzględnieniem klasy rozgrywkowej mistrzostwa parowe juniorów itp turnieje


RE: Tydzień w SW GM_Arek - kamykov - 2017-02-12

No własnie, to może być remedium na bóle SW.
Ludzie przestają grać, ponieważ nie chce im się lub nie mają nadzieji by coś osiągnąć w grze. Jeśli zafundujemy graczom mnogość oficjalnych turnieji to każdy będzie mial szanse na trofeum, nawet 4 ligowiec. I to będzie coś czego nie było w żadnym managerze.
Jak bym to ja widział:
- LJ(czwórmecze juniorów) wprowadzić w podobnej formie do oficjali, jest to genialny turniej który skupia dużą rzeszę graczy.Można by rozgrywać 2sezony w jednym sezonie SW
- Puchar Juniorów, zawody w formie pucharu gdzie mogą występować sami juniorzy
- Parowe mistrzostwa SW, tu dajmy pola do popisu władzom
- Nowy turniej Arka w formie czwórmeczu z zawodnikami w różnym wieku
- IMSW i IMJSW


RE: Tydzień w SW GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-12

panowie, przypominam, że czwórmecze czy indy NIE BĘDĄ kolidować z oficjalnymi zawodami, tzn że mogą się nakładać na siebie. cała strona dyskusji o nic Język

PS: puchar SW na 99% będę chciał przenieść na środę