Oficjalne forum gry Speedway-World
Ilość seniorów w drużynie - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Ilość seniorów w drużynie (/showthread.php?tid=6140)

Strony: 1 2


RE: Ilość seniorów w drużynie - kamykov - 2017-02-11

(2017-02-11, 14:15:19)szymek napisał(a): troche czasu grasz i cały czas kisisz się w niższych ligach. Zanim awansujesz do 1 ligi to Twoi zawodnicy będą mieli spadki i znowu będziesz stał w miejscu albo znowu leciał do niższych lig. Mniejsza ilość seniorów w drużynie właśnie by poprawiła sytuację na LT bo gracze by nie trzymali tylu zawodników, byłaby rotacja w składach i wtedy byś mógł kupić kogoś dobrego.

Nie odpowiedziałeś po pierwsze na moje pytanie: co będzie jeśli moi juniorzy staną się seniorami i będę miał ich za dużo.

Czy Ty byś sprzedał swojego najlepszego zawodnika jeśli byś miał wprowadzony limit 6 seniorów? Raczej nie - więc i tak nie mógł bym nikogo kupic.

 szymek spójrz w historie Ekstraligowców, oni też kiedyś zaczynali  i nie płakali jak stara baba.


RE: Ilość seniorów w drużynie - szymek - 2017-02-11

Po pierwsze ja nie płacze jak stara baba w przeciwieństwie do Ciebie. Przeczytaj swoje artykuły, wpisy na forum. GM_Arek skrzywił kamykovi paluszek i jest płacz bo chce zmienić coś w grze. Biedny kamykov bo tylko on ma plan na gre - śmieszne Uśmiech inni się nie liczą tylko prosty plan kamykowa, wychować kilku zawodników, zajeżdzać ich w wieku juniora(nabijać doświadczenie) i jeździć nimi w wieku seniora do samego końca. Podejrzewam, że nikt na taki pomysł nie wpadł tylko Ty...

Odpowiadam na Twoje pytanie- Jak będziesz miał ich za dużo to ja bym sprzedał najsłabszego zawodnika.
Odpowiedz na 2 pytanie - najlepszego bym nie sprzedał tylko najsłabszego.


RE: Ilość seniorów w drużynie - kamykov - 2017-02-11

Czyli jak i każdy by sprzedał swojego najsłabszego zawodnika to i tak nie było by nic atrakcyjnego na LT.

Żeby odjechać 5 sparingów tygodniowo i utrzymać zawodnikom sprawność 100% to trzeba mieć około 14-15 zawodników (jakby był limit 6 seniorów to by trzeba było wyrzycać 22latków ze składu bo nikt by ich nie kupił)

Do tego kupowanie i sprzedawabie zawodnikow jest jakąś taktyką i nie powinno się wprowadzać ograniczeń, bo limit seniorów w liczbie 6 jest dużym ograniczeniem. Np: Mam 6 seniorów, ale pojawia się kąsek na LT i nie mogę go kupić bo mam limit seniorów i najpierw musiał bym kogoś sprzedać - patologia


RE: Ilość seniorów w drużynie - szymek - 2017-02-11

Dlaczego mówisz, że nikt by nie kupił 22 latka ? przecież nie każdy ma rozwiniętą szkółkę i nie każdy gra od kilku lat. Ja np planuje teraz kupić zawodnika właśnie w tym wieku.
Wracam do pomysłu Arka Arjumy (on pewnie pierwszy nie napisał o tym) ale mniej więcej od tego czasu czytam posty na forum i uważam, że wprowadzenie KSM by zmusiło graczy do myślenia nad składem a nie tylko kupowaniem najlepszych albo zaczynania wszystkiego od początku i inwestowania w szkółkę.


RE: Ilość seniorów w drużynie - kamykov - 2017-02-11

Jakby wszyscy mieli limity 6 seniorów, to wszyscy by chcieli sprzedać juniorów przechodzących w wiek seniora, a nikt by ich nie chciał kupować.


RE: Ilość seniorów w drużynie - taxi1981 - 2017-02-11

Idźmy dalej. Wprowadźmy limit do 5 seniorów bo tyłu max może jechać w meczu. Coraz bzdurniejsze pomysły wrzucacie. Jest limit 22 zawodników w składzie i to wystarczy. Jak kogoś stać niech ma tylu seniorów ile chce.


RE: Ilość seniorów w drużynie - szymek - 2017-02-11

Z tego co wiem to od tego sezonu w składzie na mecz może być wystawionych 6 seniorów.


RE: Ilość seniorów w drużynie - szymek - 2017-02-11

kamykov gdybyś obserwował LT to byś widział, że właśnie 21 latkowie z dużymi skillami (jak na 21 latków) i dużym XP są właśnie kupowani.


RE: Ilość seniorów w drużynie - kamykov - 2017-02-11

(2017-02-11, 20:39:19)szymek napisał(a): kamykov gdybyś obserwował LT to byś widział, że właśnie 21 latkowie z dużymi skillami  (jak na 21 latków) i dużym XP są właśnie kupowani.

Nie ma takich - chyba że twoje pojęcie "duże skille" , "duże xp" jest zupełnie inne


RE: Ilość seniorów w drużynie - szymek - 2017-02-11

(2017-02-11, 23:04:33)kamykov napisał(a):
(2017-02-11, 20:39:19)szymek napisał(a): kamykov gdybyś obserwował LT to byś widział, że właśnie 21 latkowie z dużymi skillami  (jak na 21 latków) i dużym XP są właśnie kupowani.

Nie ma takich - chyba że twoje pojęcie "duże skille" , "duże xp" jest zupełnie inne

A jacy są ?


RE: Ilość seniorów w drużynie - Mr. Zuma - 2018-07-29

sam limit jako tako to kiepski pomysł, jeśli gracza stać to niech sobie ma tylu zawodników. Jakby nie patrzeć to sam na tym traci bo nie wszystkich rozwinie tak jak powinien.

@GM_Kuba - do rozważenia