Oficjalne forum gry Speedway-World
[NOWOŚĆ] Rezerwa Taktyczna - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [NOWOŚĆ] Rezerwa Taktyczna (/showthread.php?tid=6143)

Strony: 1 2


Rezerwa Taktyczna - Arkadiusz - 2017-02-11

Wiele mówi sie o zmianach które wejdą w życie wraz z nowym sezonem.
Osobiście je popieram choc nie wszystkie ale niebobtym ma być.
Dużo mówi sie tez o tym żeby pomoc slabszym drużynom które nie maja kasy na transfery wiec moja propozycja jest taka:
Odkurzyć rezerwę taktyczna dokładniej zwiększyć jej znaczenie żeby w ten sposób slabszy gracz mając 2 może 3 dobrych zawodnikow mial szanse trzymać wynik.
Moznaby np zawodnikowi który jedzie z taktycznej zwiększyć sile motoru żeby rezerwa przynosila efekty.
Oczywiście bez przesady bo zaraz bedzie ze przez takie zmiany taktyczna zawsze bedzie 5-1.
Wszystko w ramach rozsądku.
Chyba ze macie inne opcje???
Oczywiście ta sila motoru tylko ns ten jeden bieg.


RE: Rezerwa Taktyczna - 7Shem7 - 2017-02-14

nie wiem czy przejdzie, ale cos z rezerwa taktyczna mozna by zrobic, moze jak zawodnik jedzie jako taka rezerwa to dac mu np. handicap w jakims skillu tak zeby czas mial lepszy o 0.25-0.5s niz jakby jechal jako nie rezerwa techniczna


RE: Rezerwa Taktyczna - Arkadiusz - 2017-03-24

(2017-02-14, 10:38:00)7Shem7 napisał(a): nie wiem czy przejdzie, ale cos z rezerwa taktyczna mozna by zrobic, moze jak zawodnik jedzie jako taka rezerwa to dac mu np. handicap w jakims skillu tak zeby czas mial lepszy o 0.25-0.5s niz jakby jechal jako nie rezerwa techniczna

No mozna i z tym handicapem tez rozpatrzyc.
Ale slabe zainteresowanie ta zmiana,


RE: Rezerwa Taktyczna - waldi - 2017-03-25

Jestem przeciw takim dziwnym handicapom.
Przyszła mi za to inna myśl. Może by tak losowo wprowadzić tzw. dzień konia dla juniorów.
Zdobywa pkt. z teoretycznie lepszymi rywalami.
oczywiście musiało by to być bardzo rzadko i tylko na własnym torze


RE: Rezerwa Taktyczna - GM_Arek - 2017-03-27

(2017-03-25, 23:35:38)waldi napisał(a): Jestem przeciw takim dziwnym  handicapom.
Przyszła mi za to inna myśl. Może by tak losowo wprowadzić tzw. dzień konia dla juniorów.
Zdobywa pkt. z teoretycznie lepszymi rywalami.
oczywiście musiało by to być bardzo rzadko i tylko na własnym torze

chciałem nad tym popracować, ale pomysł nie uzyskał wstępnego poparcia na forum


RE: Rezerwa Taktyczna - Arkadiusz - 2017-03-27

(2017-03-27, 11:54:11)GM_Arek napisał(a):
(2017-03-25, 23:35:38)waldi napisał(a): Jestem przeciw takim dziwnym  handicapom.
Przyszła mi za to inna myśl. Może by tak losowo wprowadzić tzw. dzień konia dla juniorów.
Zdobywa pkt. z teoretycznie lepszymi rywalami.
oczywiście musiało by to być bardzo rzadko i tylko na własnym torze

chciałem nad tym popracować, ale pomysł nie uzyskał wstępnego poparcia na forum

Niestety.
A szkoda bo uważam akurat ta zmiane za potrzebna.
Ale cóż glos większości mówi nie.
A raczej nie ma zdania.


RE: Rezerwa Taktyczna - GM_Arek - 2017-03-27

dokładnie, mało kto tu zagląda ogólnie


RE: Rezerwa Taktyczna - Arkadiusz - 2017-03-27

(2017-03-27, 13:36:57)GM_Arek napisał(a): dokładnie, mało kto tu zagląda ogólnie

Moze pomyślicie żeby wg was jakies obiecujące propozycje dać pod glosowanie na grze?


RE: Rezerwa Taktyczna - Tofik - 2017-03-30

Lepiej niech będzietak jak jest a motywacja taka że ktoś kto po 12 biegu przegrywa mecz dwoma oczkami to skęci tak by w 14 pojechać podwójną taktyczną na 5-1 i w 15 to powtórzy i wtedy będzie lament że to rozwiązanie jest złe . Wszystko zależy kto w jakim miejscu na dany moment się znajduje


RE: Rezerwa Taktyczna - kamykov - 2017-03-31

Ja też Arkadiuszu uważam że zawodnik jadący z taktycznej nie powinnien mieć handicapu. Szczególnie że gra jest stosunkow przewidywalna i z góry mniej więcej wiesz czy ten taktyk ma w ogóle sens


RE: Rezerwa Taktyczna - Misiek81 - 2017-03-31

Mam lepszą propozycję wprowadzenie jokera tylko raz jesli drużyna przegrywa 10pkt.pkt.liczone podwójnie. I po sprawie


RE: Rezerwa Taktyczna - kamykov - 2017-03-31

To ja bym w każdym meczu dochodził do różnicy -10 pkt by użyć "jokera" i wygrać mecz


RE: Rezerwa Taktyczna - taxi1981 - 2017-04-01

kamykov jeśli przegrywasz -10 dajesz jokera to odrabiasz 7 pkt bo wynik biegu 8-1 i nie wygrasz


RE: Rezerwa Taktyczna - Arkadiusz - 2017-04-01

W każdy razie ja jestem za zmianami w rezerwie taktycznej.
Badz jak piszecie za jokerem.


RE: Rezerwa Taktyczna - Misiek81 - 2017-04-01

Kamykov to sie sprawdzilo w smanager wiec czemu nie tutaj moim zdaniem najlepsza alternatywa niz losowe handicapy wystarczy tych losowosci...