Oficjalne forum gry Speedway-World
Błąd ...spadki skilli - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Błąd ...spadki skilli (/showthread.php?tid=6177)

Strony: 1 2


Błąd ...spadki skilli - Tomek2891 - 2017-03-10

ID Klubu:
ID Zawodów:
ID Ligi:
Zrzut ekranu:Błąd skilli

Opis: W mojej drużynie wszyscy zawodnicy zanotowali spadek skilli


RE: Błąd ... - Arkadiusz - 2017-03-10

(2017-03-10, 21:00:43)Tomek2891 napisał(a): ID Klubu:
ID Zawodów:
ID Ligi:
Zrzut ekranu:Błąd skilli

Opis: W mojej drużynie wszyscy zawodnicy zanotowali spadek skilli

Ludzie czy wy nie czytacie wiadomosci w aktualnosciach???
po co zasmiecasz forum???
proponuje zapoznac sie w aktualnosciac z wiadomoscia propozycje zmiany koncowe a sprawa spadku Ci sie wyjasni.


RE: Błąd ... - Arkadiusz - 2017-03-10

http://www.speedway-world.pl/i,read-273 prosze.


RE: Błąd ... - lewy82 - 2017-03-11

(2017-03-10, 21:17:07)Arkadiusz napisał(a): http://www.speedway-world.pl/i,read-273 prosze.

...jakieś
jaja sobie robicie... junior z pełnym talentem ma większy spadek niż junior z talentem bliskim zeru...czemu to ma służyć???...to jakaś kara,czy co...dałem za juniora kupę kasy teraz on nie jest wart nawet połowy sumy którą za niego zapłaciłem...temu ma to służyć???jak  to ma być ulepszanie tej gry to ja nie mam więcej pytań!!! Żenada!!!


RE: Błąd ... - Arkadiusz - 2017-03-11

(2017-03-11, 13:24:03)lewy82 napisał(a):
(2017-03-10, 21:17:07)Arkadiusz napisał(a): http://www.speedway-world.pl/i,read-273 prosze.

...jakieś
jaja sobie robicie... junior z pełnym talentem ma większy spadek niż junior z talentem bliskim zeru...czemu to ma służyć???...to jakaś kara,czy co...dałem za juniora kupę kasy teraz on nie jest wart nawet połowy sumy którą za niego zapłaciłem...temu ma to służyć???jak  to ma być ulepszanie tej gry to ja nie mam więcej pytań!!! Żenada!!!

Po 1 żale to nie do mnie tylko do organizatorów grę.
Po 2 wszystkim odjęto nie tylko Twoim wiec w czym problem?
Po 3 nikt nie każe kupowac czy sprzedawać Ty decydujesz co robisz.
Ja tylko dalem link do tego co bylo ogólnodostępne.
A wynika z tego ze sporo graczy nie czyta wcale aktualności i to jest żenada
Potem macie pretensje tylko a nie uczestniczycie w dyskusjach.


RE: Błąd ... - Arkadiusz - 2017-03-11

Co do juniorow z pełnym talentem to i tak to odrobią zmiana na na celu chwile zastanowienia zanim wyrzucimy z talentem 1 i 2.


RE: Błąd ... - lewy82 - 2017-03-11

(2017-03-11, 14:31:40)Arkadiusz napisał(a):
(2017-03-11, 13:24:03)lewy82 napisał(a):
(2017-03-10, 21:17:07)Arkadiusz napisał(a): http://www.speedway-world.pl/i,read-273 prosze.

...jakieś
jaja sobie robicie... junior z pełnym talentem ma większy spadek niż junior z talentem bliskim zeru...czemu to ma służyć???...to jakaś kara,czy co...dałem za juniora kupę kasy teraz on nie jest wart nawet połowy sumy którą za niego zapłaciłem...temu ma to służyć???jak  to ma być ulepszanie tej gry to ja nie mam więcej pytań!!! Żenada!!!

Po 1 żale to nie do mnie tylko do organizatorów grę.
Po 2 wszystkim odjęto nie tylko Twoim wiec w czym problem?
Po 3 nikt nie każe kupowac czy sprzedawać Ty decydujesz co robisz.
Ja tylko dalem link do tego co bylo ogólnodostępne.
A wynika z tego ze sporo graczy nie czyta wcale aktualności i to jest żenada
Potem macie pretensje tylko a nie uczestniczycie w dyskusjach.
Nie chodzi tu o żale czy coś,tylko o sens tych zmian...jak dla mnie te zmiany prowadza donikąd...zamiast zająć się rozwijaniem tej gry to pomysłodawcy cofają się !!!  Mam od kilku sezonów niezmienialny skład i w nagrodę za to dostali po dupie skilami...mądre to ??? Moim zdaniem nie Zły Większość użytkowników jest na pewno zniesmaczonych,ale ja tylko się odezwałem...jak dla mnie bzdura totalna!!!Pozdrów pomysłodawców...zanim co zmienią niech pytają o to graczy... gdyby nie my to Stefik,czy jak on tam ma zostanie sam na pokładzie...


RE: Błąd ... - taxi1981 - 2017-03-12

lewy nie pochlebiaj sobie że jesteś taki super-nie tylko ty się odezwałeś. Jak byś czytał news-y i forum to byś wiedział że była burzliwa dyskusja. Do tego ten twój "super" junior dalej jest super bo każdy stracił na skillu a nie tylko on.


RE: Błąd ... - lewy82 - 2017-03-12

(2017-03-12, 08:32:33)taxi1981 napisał(a): lewy nie pochlebiaj sobie że jesteś taki super-nie tylko ty się odezwałeś. Jak byś czytał news-y i forum to byś wiedział że była burzliwa dyskusja. Do  tego ten twój "super" junior dalej jest super bo każdy stracił na skillu a nie tylko on.

ja sobie ani nie pochlebiam,ani nic z tych rzeczy...forum ani newsów nie czytam...chodzi o fakt do czego zmierzają te zmiany...jak dla mnie donikąd,nie w tę stronę to zmierza i tyle...a mój junior nie jest super tylko dobry,a teraz jest słabszy przez jakieś śmieszne wymysły zarzadców tej gry...szczerze mówiąc to mi to zwisa bo tutaj tylko gram dla jaj...inny manager jest u mnie na pierwszym miejscu...tego traktuję jako dodatek...słaby dodatek...wiem nikt mi nie karze grać!!!


RE: Błąd ... - Arkadiusz - 2017-03-12

(2017-03-12, 14:36:34)lewy82 napisał(a):
(2017-03-12, 08:32:33)taxi1981 napisał(a): lewy nie pochlebiaj sobie że jesteś taki super-nie tylko ty się odezwałeś. Jak byś czytał news-y i forum to byś wiedział że była burzliwa dyskusja. Do  tego ten twój "super" junior dalej jest super bo każdy stracił na skillu a nie tylko on.

ja sobie ani nie pochlebiam,ani nic z tych rzeczy...forum ani newsów nie czytam...chodzi o fakt do czego zmierzają te zmiany...jak dla mnie donikąd,nie w tę stronę to zmierza i tyle...a mój junior nie jest super tylko dobry,a teraz jest słabszy przez jakieś śmieszne wymysły zarzadców tej gry...szczerze mówiąc to mi to zwisa bo tutaj tylko gram dla jaj...inny manager jest u mnie na pierwszym miejscu...tego traktuję jako dodatek...słaby dodatek...wiem nikt mi nie karze grać!!!

Sam sobie odpowiedziales nikt ci grać nie każe.
Graj sobie w inny menager i luzik.
Tylko jak byla dyskusja o zmianach to raczej sobie nie przypominam żebyś w niej uczestniczył.
A no tak zwisa ci to.to po co teraz krytykujesz te zmiany?


RE: Błąd ... - becia - 2017-03-12

To graj sobie w tamtego managera bez jaj a tu nie zaśmiecać forum


RE: Błąd ... - lewy82 - 2017-03-12

(2017-03-12, 15:09:40)Arkadiusz napisał(a):
(2017-03-12, 14:36:34)lewy82 napisał(a):
(2017-03-12, 08:32:33)taxi1981 napisał(a): lewy nie pochlebiaj sobie że jesteś taki super-nie tylko ty się odezwałeś. Jak byś czytał news-y i forum to byś wiedział że była burzliwa dyskusja. Do  tego ten twój "super" junior dalej jest super bo każdy stracił na skillu a nie tylko on.

ja sobie ani nie pochlebiam,ani nic z tych rzeczy...forum ani newsów nie czytam...chodzi o fakt do czego zmierzają te zmiany...jak dla mnie donikąd,nie w tę stronę to zmierza i tyle...a mój junior nie jest super tylko dobry,a teraz jest słabszy przez jakieś śmieszne wymysły zarzadców tej gry...szczerze mówiąc to mi to zwisa bo tutaj tylko gram dla jaj...inny manager jest u mnie na pierwszym miejscu...tego traktuję jako dodatek...słaby dodatek...wiem nikt mi nie karze grać!!!

Sam sobie odpowiedziales nikt ci grać nie każe.
Graj sobie w inny menager i luzik.
Tylko jak byla dyskusja o zmianach to raczej sobie nie przypominam żebyś w niej uczestniczył.
A no tak zwisa ci to.to po co teraz krytykujesz te zmiany?
nie wypowiadałem się bo nie śledzę wszystkiego co się tu wyczynia...a na temat zmian nie zmienię zdania...są beznadziejne...


RE: Błąd ... - lewy82 - 2017-03-12

(2017-03-12, 15:11:06)becia napisał(a): To graj sobie w tamtego managera bez jaj a tu nie zaśmiecać forum

Forum służy do tego by pisac,dyskutować,więc nie mów mi,że zaśmiecam...temat...bo o Twoim wywodzie mogę napisać to samo...nie zaśmiecaj tematu...bez odbioru!!!
Tylko palca nie zginaj trzymaj prosto Język


RE: Błąd ... - Hermes - 2017-03-12

u mnie jest to samo. NIKT mnie nie pytal czy zgadzam sie z niszczeniem gry. Prosze o odpowiedz ADMINÓW co z tym bledem chca zrobic. Kazda wypowiedz jakis tam smiesznych moderow bede uznawal za nic nie wnoszace do problemu zdanie.


RE: Błąd ... - szuwarek - 2017-04-07

Proponuję zakończyć tę dyskusję bez sensu, bo zaczyna się obrażać bogu ducha winnych ludzi. Wprowadzane zmiany są wielce dyskusyjne co można dostrzec śledząc forum i prowadzone tam dysputy. Jeśli ktoś ma ochotę wypowiedzieć swoje zdanie nt. zmian, proszę to robić w wątkach do tego otwartych. Tutaj to jest wyłącznie zaśmiecanie. Poza tym, jest niedopuszczalne obrażanie innych!