Oficjalne forum gry Speedway-World
Błąd ...spadki skilli - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Błąd ...spadki skilli (/showthread.php?tid=6177)

Strony: 1 2


RE: Błąd ... - holender260 - 2017-04-07

niech GM Arek odda te skille co zabrał bo mówił że po obozie i tak wrócą do tego co mieli, gówno prawda mój 20 letni zawodnik po obozie miał 2 skoki po .....+1 i co ? a byli na najdroższym obozie .Szkoda że mam vipa opłaconego do listopada bo już bym tą grą dawno pier....ą a tak kasy mi nie wrócą


RE: Błąd ... - GM_Arek - 2017-04-07

skille zostały zabrane wszystkim, i nie pamiętam bym mówił że po obozie wrócą do tego "co mieli". obóz to obóz i normalne skoki po nim następują. Poza tym najdroższy obóz nie ma przecież nic do wartości skoków, a jedynie do ilości dni treningowych

E: już mi Hen podpowiedział co mogłeś mieć na myśli, z tym że wrócą do tego co mieli. Owszem była wtedy dyskusja o dziadach z naddatkami (gracze słusznie uważali że dziady po obozach i odjęciu im skilla szybko to nabiją naddatkami). i tu się zgadzam, ale nie powiedziałem tego o wszystkich zawodnikach, a jedynie o wspomnianych dziadach, i nie że na pewno wrócą, ale że skokami MOGĄ to nadrobić. W wysokość skoków nie wnikam, bo to jest losowe.


RE: Błąd ...spadki skilli - kamykov - 2017-04-08

Obniżenie skilli ma na celu wyeliminować sytuacje, że wszyscy zawodnicy w drużynie mają skill 100 i praktycznie kto wygra ,decyduje trochę xp i trochę losowość.


RE: Błąd ...spadki skilli - holender260 - 2017-04-08

to mógł obniżyć skile dziadkom a nie juniorom bo teraz ci moji 20 latkowie mają czasy jak by dopiero ze szkółki przyszli a nie kazdy ma wychowankow co się ich nazywa perełki.


RE: Błąd ...spadki skilli - Arkadiusz - 2017-04-08

Wszystkim juniorów odjęli nie tylko Twoim wiec pi co tak dyskusja.
Ja tez jestem w takiej sytuacji.
Ciężko zrozumiec slowo WSZYSTKIM?.


RE: Błąd ...spadki skilli - holender260 - 2017-04-08

(2017-04-08, 09:24:48)Arkadiusz napisał(a): Wszystkim juniorów odjęli nie tylko Twoim wiec pi co tak dyskusja.
Ja tez jestem w takiej sytuacji.
Ciężko zrozumiec slowo WSZYSTKIM?.

a po to żeby sobie podyskutować a żaden cię o komentarz nie prosi .


RE: Błąd ...spadki skilli - Arkadiusz - 2017-04-08

(2017-04-08, 13:43:24)holender260 napisał(a):
(2017-04-08, 09:24:48)Arkadiusz napisał(a): Wszystkim juniorów odjęli nie tylko Twoim wiec pi co tak dyskusja.
Ja tez jestem w takiej sytuacji.
Ciężko zrozumiec slowo WSZYSTKIM?.

a po to żeby sobie podyskutować a żaden cię o komentarz nie prosi .

A tobie grac nikt nie każe jak propozycje zle.
I tak węszy czy kto chcial czy nie.
Ty komentujesz to każdy moze. Uśmiech


RE: Błąd ...spadki skilli - kamykov - 2017-04-09

(2017-04-08, 19:45:01)Pawel1980 napisał(a): zglaszam protest w moim meczu nie moglem nprawiac maszyn mecz o 20 godzinie

powinieneś założyć nowy wątek i tam przedstawić swój problem.


RE: Błąd ...spadki skilli - Pawel1980 - 2017-04-10

Coś jest znowu nie tak ze spadkiem skili bo dziś odjeto moim 3 zawodnikom dokładnie tyle ile dziś mieli skoku skila zrób cię z tym coś bo to zaczyna być nudne


RE: Błąd ...spadki skilli - Pawel1980 - 2017-04-10

prosze o sprawdzenie tych moich spadków skili u zawodników bo cos jest nie tak trzeba to poprawic Przechowski technika +2 Fręch kondycja +1 , Ciupa siła +3 te skoki zanotowali i nagle Ci sami maja spadki Przechowski -2 technika , Frech kondycja -3 , Ciupa sila - 3 o co tu chodzi to jakas porazka jest jak ja mam druzyne prowadzic jak trenewanie ich jest bez sensu sprawdzdzie to


RE: Błąd ...spadki skilli - ADM_Henrik - 2017-04-10

Wszystko się zgadza bo są to pierwsze spadki tych zawodników w tym sezonie.
Zawodnik która ma 31 lat (wychowanek) ma w sezonie 3 spadki.
Przy zawodnikach w wieku 30 lat (wychowanek) mają po 2 spadki w sezonie.
Czyli zawodnicy przez Ciebie wymienieni zanotowali dzisiaj pierwsze spadki w sezonie 21 SW.
A to że akurat mieli dzisiaj skoki i spadki no cóż po prostu zbieg okoliczności.
Najpierw odbywają się skoki w treningu a dopiero po nich następują spadki które odbywają się tylko w poniedziałki.


RE: Błąd ...spadki skilli - Piotr36 - 2017-04-10

Witam jak mi wiadomo to spadki byly u wszystkich zawodnikow na poczatku sezonu po obozie a tu nagle dzis u pieciu zawodnikow znow mam spadki skili moze mi ktos odpowiedziec o co tu chodzi bo ja rozumiem zmiamy ktore byly na poczatki sezonu tak jak pisalem wyzej ze spadki juz byly u moich wszystkich zawodnikow to dlaczego sa po raz drugi dzieki za odpowiedz

dzieki chyba Henrik mi wytlumaczyl