Oficjalne forum gry Speedway-World
Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek (/showthread.php?tid=6182)

Strony: 1 2 3 4


RE: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek - GM_Arek - 2017-06-28

z Aktu: - wydłużymy nieco trening NOWYCH juniorów.

dla nowych adeptów czas ten uległ lekkiemu wydłużeniu, co napisałem również tu w poprzednim poście Uśmiech

co do pozostałych wyliczeń, to są one prawidłowe (tylko nie uwzględniają tego co napisałem powyżej)


RE: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek - holender260 - 2017-06-28

GM AREK zastanów się w końcu bo raz mówisz że skraca dzień treningu a teraz mówisz że wydłuża trening to co w końcu jest u ciebie prawdą ,sam nie wierz co co piszesz


RE: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek - FireMan - 2017-06-28

No dobra, ale o ile wydłużyl się ten czas
3 dni czy ile

Teraz nawet wizualizacji skoków na przestrzeni szkólki zrobic nie można bo nie wiadomo ile na skok czekac


RE: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek - GM_Arek - 2017-06-28

(2017-06-28, 20:25:32)XXX46 napisał(a): No dobra, ale o ile wydłużyl się ten czas
3 dni czy ile

Teraz nawet wizualizacji skoków na przestrzeni szkólki zrobic nie można bo nie wiadomo ile na skok czekac

wydłużył się o 2 dni. Czyli rozbudowanie obiektu na maksa daje ekstra jeden dzień treningu krócej


RE: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek - kosmo1979 - 2017-06-28

To zmiana dla bogatych nie sluzy wyrownaniu szans


RE: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek - kamykov - 2017-06-29

(2017-06-28, 21:29:06)kosmo1979 napisał(a): To zmiana dla bogatych nie sluzy wyrownaniu szans

  Tak może jest to zmiana dla bogatych, ale teraz zastanów skąd się wzieli bogaci?

  Ja np. nie gram od początku i jak zaczynałem wiedziałem że z moim składem ani z transferami się nie przebije więc postanowiłem inwestować w szkółkę juniorów, prawdopodobnie jako jeden z pierwszych dobiłem do szkółki lvl 15 nie odnosząc żadnych sukcesów nie licząc forumowych turnieji. Dzięki mojej szkółce jestem jednym z najbogatszych pewnie graczy w SW ale nadal nie bawie się w transfery bo mam założony długoterminowy plan na sukces, choć ostatnie zmiany bardzo mnie dotkneły i nie wiem co z tego wyjdzie. Jestem już starszym graczem i widziałem że 3-4 transferami dziadów można zdobyć mistrzostwo w SW.
  Jakoś czasem aż mi się źle robi jak gracze piszą tekst w stylu że nowi gracze żądają wyrównania szans - a co Wy jesteście że po roku chcecie być na tym samym poziomie co gracze z 5 letnim stażem? Tu trzeba cierpliwie grać, obierać jakąś ścieżkę kariery i poświęcić swój czas. Nikt za darmo Wam nic nie da. 

  Jeszcze raz napisze ja też kiedyś zaczynałem i byłem cieniasem, prawdopodobnie mógłbym nawet zdobyć mistrzostwo samymi tylko transferami( dzięki kasie), ale ja stwierdziłem że było by to za łatwe, a gram dalej bo dąże do swojego celu i mimo ostatnio ciągłych zmian, które dają mi po d.pie, potrafie na nie patrzeć nie tylko z mojej pozycji, ale z ogółu.


RE: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek - GM_Arek - 2017-06-29

(2017-06-28, 21:29:06)kosmo1979 napisał(a): To zmiana dla bogatych nie sluzy wyrownaniu szans

bogaci też kiedyś zaczynali grać Uśmiech

poza tym teraz na starcie masz dwie opcje (oczywiście nie dotyczą one tak bardzo tych którzy grają już dłuuuugo i mają szkółki na lvl 15): a) albo inwestujesz w lvl szkółki i chcesz mieć jak najwięcej juniorów, albo b) inwestujesz w obiekty szkółki i stawiasz na ich małą ilość ale konkretną jakość juniorów poprzez ciut krótszy trening oraz szybki scouting posiadanych skilli (wiesz czy warto, i jak, w ogóle takiego trenować jeśli chodzi o rozkład skilla)


RE: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek - Misiek81 - 2017-09-11

Jedno co bym zmienil to wiecej Polakow niz obcokrajowcow o wiele fajniej miec wychowankow rodaków niż obco za duży przesyt jest obco a nie taka loteryjka.pozdro


RE: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek - kamykov - 2017-09-13

Nie wiem co za geniusz wpadł na taki pomysł z tym "internazionale", ale to już woła o pomstę do nieba. W takim tepie to za 12 sezonów polków w każdej lidze będzie można policzyć na palcach jednej ręki Smutny


RE: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek - Marek79 - 2017-09-13

(2017-06-29, 04:09:49)kamykov napisał(a):
(2017-06-28, 21:29:06)kosmo1979 napisał(a): To zmiana dla bogatych nie sluzy wyrownaniu szans

  Tak może jest to zmiana dla bogatych, ale teraz zastanów skąd się wzieli bogaci?

  Ja np. nie gram od początku i jak zaczynałem wiedziałem że z moim składem ani z transferami się nie przebije więc postanowiłem inwestować w szkółkę juniorów, prawdopodobnie jako jeden z pierwszych dobiłem do szkółki lvl 15 nie odnosząc żadnych sukcesów nie licząc forumowych turnieji. Dzięki mojej szkółce jestem jednym z najbogatszych pewnie graczy w SW ale nadal nie bawie się w transfery bo mam założony długoterminowy plan na sukces, choć ostatnie zmiany bardzo mnie dotkneły i nie wiem co z tego wyjdzie. Jestem już starszym graczem i widziałem że 3-4 transferami dziadów można zdobyć mistrzostwo w SW.
  Jakoś czasem aż mi się źle robi jak gracze piszą tekst w stylu że nowi gracze żądają wyrównania szans - a co Wy jesteście że po roku chcecie być na tym samym poziomie co gracze z 5 letnim stażem? Tu trzeba cierpliwie grać, obierać jakąś ścieżkę kariery i poświęcić swój czas. Nikt za darmo Wam nic nie da. 

  Jeszcze raz napisze ja też kiedyś zaczynałem i byłem cieniasem, prawdopodobnie mógłbym nawet zdobyć mistrzostwo samymi tylko transferami( dzięki kasie), ale ja stwierdziłem że było by to za łatwe, a gram dalej bo dąże do swojego celu i mimo ostatnio ciągłych zmian, które dają mi po d.pie, potrafie na nie patrzeć nie tylko z mojej pozycji, ale z ogółu.

Pięknie napisane! Zgadzam się z tym w 100% Uśmiech


RE: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek - Mr. Zuma - 2018-07-29

nowa szkółka została wprowadzona

//zamykam