Oficjalne forum gry Speedway-World
fanclun - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: fanclun (/showthread.php?tid=6272)

Strony: 1 2 3


fanclun - kosmo1979 - 2017-07-08

Wchodzac w zakladke stadion nie moge znaleźć ilosci fanclubu czym to jest sppwodowane? Czy to tylko opcja dla vipow?


RE: fanclun - GM_Arek - 2017-07-08

fanclub jest dla wszystkich. wejdź jeszcze raz w stadion i rozejrzyj się dokładnie Uśmiech


RE: fanclun - szuwarek - 2017-07-08

Kilka pytań, na które nie ma w FAQ odpowiedzi:
  • Jaki będzie przelicznik członków FC na liczbę kibiców i dalej na rozkład ich na miejsca siedzące, stojące i VIP a teraz jeszcze dla niepełnosprawnych ?
  • Czy na nasz stadion przyjedzie zawsze 10% ilości FC drużyny przeciwnej?
  • Czy kibice drużyny przeciwnej przyjadą tylko na mecz ligowy czy także na sparing?



RE: fanclun - GM_Arek - 2017-07-08

1. do tej pory nigdzie nie widziałem by taki przelicznik był gdzieś w faq podany, więc jak wcześniej będziecie musieli dojść do tego sami (choć wzór nie jest zbyt skomplikowany)
2. odp (niezbyt precyzyjna ale jest) znajduje się w faq
3. tylko na mecz ligowy


RE: fanclun - szuwarek - 2017-07-08

ad.1 O czym Ty piszesz? Pytam jak się rozłoży 100% ilości kibiców na poszczególne miejsca

A co z ilością kibiców na turnieje indywidualne i czwórmecze, skoro nie ma teraz nakładów na reklamę?

Żaden gracz nie jest wróżką, więc przestań w końcu odpowiadać na pytania stwierdzeniem, że ktoś musi do czegoś dojść sam. Nie po to zadaje się pytania aby nie otrzymać odpowiedzi. Z Twojej strony albo brak odpowiedzi albo opisy są nieprecyzyjne. Zadajemy precyzyjne pytania więc oczekujemy precyzyjnych odpowiedzi. Jak nie chcesz rozmawiać i odpowiadać na forum, zlikwiduj je bo niedługo do niczego nie będzie nam potrzebne. Turnieje, które organizujemy jesteśmy w stanie organizować poza forum, to nie jest żaden problem. Wywracasz grę do góry nogami nie bacząc na głosy sprzeciwu. Zmiany są wprowadzone na szybko, bez przygotowania i w ostatniej chwili, informuje się graczy a w zasadzie powiadamia tylko nie dając żadnej możliwości wypowiedzenia się. Stało się to już normą. Czy dalej tak ma wyglądać "współpraca" z Tobą w grze?


RE: fanclun - GM_Arek - 2017-07-08

ty czytasz co piszesz czy po prostu lecisz już po mnie dla zasady?
Powiedz mi w jaki sposób, zaczynając grę, wiedziałeś jak rozkładają się kibice? było to gdzieś podane oficjalnie? jeśli było, to zwrócę honor i podam liczby. jeśli nie, to liczę na to samo z twojej strony.
na czwórmecze indy i spary staraliśmy się dobrać tak liczby by było to samo lub ciut więcej.


RE: fanclun - GM_Arek - 2017-07-08

pozostałe zarzuty pominę milczeniem. brak słów. wzór na silnik meczowy też podać bo ktoś ZAPYTA I OCZEKUJE PRECYZYJNEJ ODPOWIEDZI?


RE: fanclun - wojtas_gkm - 2017-07-08

Arek w cenach biletów na sparingi są też kibice gości. To błąd, czy może dotyczy to pucharu?


RE: fanclun - GM_Arek - 2017-07-09

powinno dotyczyć pucharu. wybaczcie ewentualne błędy/ niedopatrzenia ale jest mnóstwo opcji i coś mogliśmy przeoczyć


RE: fanclun - nodrep - 2017-07-09

Właśnie przed chwilą rozpoczął się mecz u mnie w słońcu gdzie zamiast jak dotychczas ok.16-17 tys. miałem kibiców, teraz pojawiło się 12,5 tys.. Faktycznie same dobre zmiany przyszły. Śledziłem dyskusje na forum i mieliśmy poczekać a nie martwić się na zapas. Widać, że nasz obawy nie były bezpodstawne. Nie spodziewajcie się, że na stadionach będzie po dobrych zmianach więcej kibiców - wprost przeciwnie.


RE: fanclun - Arkadiusz - 2017-07-09

Wygrałem dzus mecz w debiucie w 2 lidze a fan club mój rozczarowany Smutny


RE: fanclun - wojtas_gkm - 2017-07-09

Pewnie u buka postawili na rywala Uśmiech


RE: fanclun - anton - 2017-07-09

Nie ma już pozycji reklamy w ustawieniach księgowości na mecze ligowe i sparingowe ?????


RE: fanclun - Marek79 - 2017-07-09

A ja dzisiaj przegrałem a fan club ZADOWOLONY! ale mam kibiców Język


RE: fanclun - GM_Arek - 2017-07-09

Arkadiusz - dział błędy
nodrep - liga, ID klubu?