Oficjalne forum gry Speedway-World
System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek (/showthread.php?tid=6355)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - anton - 2017-11-06

Spadajcie klakierzy Uśmiech


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - nodrep - 2017-11-18

Jeżeli po tym, sezonie spadają z ligi powiedzmy po 4 zespoły i po 1 awansują z grup niższych to czy może zdarzyć się, że spadając z ligi bo się człowiek załapie w takiej grupie spadnie nie o jedną ligę a o dwie? Jak słyszę o jakiś rankingach to mnie ciarki przechodzą. Takie rozwiązanie to STRZAŁ W KOLANO.
Poza tym, jest mowa, że były prowadzone rozmowy z graczami z "długa brodą", jakimi? Wymienisz ich? Jak rozumiem, jak zwykle mówisz ogólnikami i nie podasz żadnych konkretów. Pewnie było to 2 graczy.
Jeśli chcesz wywracać wszystko do góry nogami, wzoruj się na tym jak to robiono w naszej lidze żużlowej gdy przeprowadzano zmiany w ilości drużyn w poszczególnych ligach.
Marek79 powiedział bardzo celnie, że SW to jest menadżer a nie gra wyścigową. Tutaj wypracowuje się strategię a nie wywraca się wszystko do góry nogami co chwila. Ta zmiana i tak wejdzie więc w ogóle po co jakakolwiek jest dyskusja na ten temat. Bardzo wielu graczy z długą brodą brodą zauważyło, że nie daje się prowadzić żadnej dyskusji.
Proszę uaktywnić ponownie liczbę graczy, chcę widzieć jak spada ich liczba bo teraz nagle któregoś ranka zastanie nas informacja mówiąca o końcu gry. Brak rozmowy i słuchania czego chcą gracze to główny problem ADMINA.


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - Hermes - 2017-11-19

awans

zespol praktycznie bez szans w nastepnym sezonie w wyzszej lidze. Spadaja 4 druzyny czyli 6 zespol sie utrzymuje czyli czasem jest tak ze te miejsce zajmie ekipa ktora zawalila 3-4 mecze w sezonie

spadek

Jestes panem sytuacji w nizszej lidze. Spadasz o jedna ok ale moze sie zdarzyc ze lecisz 2 ligi. czyli z 3 spadasz do 5. To tworzy kombinacje i oszustwa w grze.

podsumowujac

Nie wystarczy wam rogrywki pucharu gdzie roznica klas jest widoczna?? Jeden polozony mecz moze doprowadzic do sytuacji sporych problemow z awansem. Zmiany i tak wprowadzicie bo w dupie macie graczy. Z tego co zauwazylem ukrywacie liczbe graczy. Czyzybyscie sie czegos bali? Na 100% zminiejaszajac liczbe druzyn w lidze nie rozwijacie tej gry


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - kamykov - 2017-11-19

Liga 10 zespołowa jest nudna jak flaki z olejem, praktycznie 4-5 meczy na nad którymi warto się skupić a reszta to wyniki 55:35 - 65:25. Zmiejszając ligę do 8 zespołów praktycznie każdy mecz będzie ważny.


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - taxi1981 - 2017-11-19

kamykov 100% racji


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - GM_Arek - 2017-11-20

nodrep, Hermes: nie będzie spadków o 2 klasy rozgrywkowe w dół (wyłączając boty). skąd w ogóle taki pomysł i bicie od razu piany nad tą "fantazją"?


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - Hermes - 2017-11-20

no dobra ok. Przy wyrównanym poziomie ktos zajmie 7 miejsce i lecisz nizej.
Mam sklad ktory moze powalczyc o 3 lige ale nie widze sie w niej z ekipami ktore wczoraj walczyly o 2 lige.
Z roznych wzgledow nie bylem na pierwszym meczu i dostalem lanie i teraz:
- 7 rywali musisz sprazc zad maksymalnie i nie mozesz miec juz wpadek do konca sezonu (jedziesz tylko 14 meczy!!)
- 9 rywali spokojnie pilnujesz rozgrywki bo masz czas na rozegranie rozgrywek (jedziesz 18 meczy) i mozesz jeszcze miec 2-3 wpadki.
A teraz tego nikt nie poruszyl. Ludzie do kur...nie widzicie ze 4 mecze mniej to w sezonie mniejsze wplywy z meczu? Wychodzi ze jedziecie dwa mecze u siebie czyli jakies ok. 2-3 mln. Admini dacie te pieniadze graczom? Przeciez nam sie naleza te pieniadze


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - GM_Arek - 2017-11-20

należą? o fiu, fiu. a możesz wytłumaczyć dlaczego?
poza tym co ci dadzą te 2 mecze więcej, skoro przeciwnik również rozegra dokładnie DWA mecze domowe więcej i teoretycznie zarobi dokładnie TYLE SAMO? finansowo utrzymany (gracz do gracza) zostaje status quo. No chyba że chodzi o samo "zajaranie się" że na koncie są 2-3 mln więcej, bo na LT rywal będzie mógł wydać dokładnie TYLE SAMO.
w innym wypadku może tylko chodzić o zwiększenie dysproporcji ze słabszym graczem, z mniejszym stadionem, któremu dzięki tym dwóm dodatkowym meczom odjechałbyś jeszcze bardziej finansowo.
I proszę: swoją argumentacją wskazałeś niechcący kolejny argument ZA reformą wg mnie.
Poza tym, nie wiem czy to już nie kolejny raz, pojawiasz się w momencie gdy dyskusja nad reformą właściwie się zakończyła, i ukazało się oficjalne info o tym.


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - Hermes - 2017-11-20

w sezonie jedziesz 9 meczy. Twoj ppomysl spowoduje 7 spotkan. Licze ze za mecz masz 1 mln wiec jezeli masz 2 mecze mniej to ile masz geniuszu w plecy??
pokzales po raz kolejny ze w dupie masz opinie graczy . prosze podac ilu zosrtalo grajacych


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - Arkadiusz - 2017-11-20

(2017-11-20, 15:43:22)Hermes napisał(a): w sezonie jedziesz 9 meczy. Twoj ppomysl spowoduje 7 spotkan. Licze ze za mecz masz 1 mln wiec jezeli masz 2 mecze mniej to ile masz geniuszu w plecy??
pokzales po raz kolejny ze w dupie masz opinie graczy . prosze podac ilu zosrtalo grajacych

Pytanie zasadnicze tylko Ty stracisz kase czy wszyscy???


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - GM_Arek - 2017-11-20

to właśnie starałem się przekazać koledze post wcześniej, dość obszernie rozbudowując swoją wypowiedź. jak widać "mój geniusz piśmienniczy" nie wystarczył by było to jasne i czytelne. lub po prostu takim nie chciało być - czytając odpowiedź szanownego kolegi.


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - kamykov - 2017-11-21

(2017-11-20, 15:43:22)Hermes napisał(a): w sezonie jedziesz 9 meczy. Twoj ppomysl spowoduje 7 spotkan. Licze ze za mecz masz 1 mln wiec jezeli masz 2 mecze mniej to ile masz geniuszu w plecy??
pokzales po raz kolejny ze w dupie masz opinie graczy . prosze podac ilu zosrtalo grajacych

  A ja napiszę trochę nie w tę deseń " pieniądze szczęścia nie dają".


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - Hermes - 2017-11-21

trzyamnie palca w dupie szczescia tez nie daje


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - taxi1981 - 2017-11-22

To go wyciągnij


RE: System Ligowy (z 10 na 8 zespołów) GM_Arek - Misiek81 - 2017-11-30

A ja mam inna propozycje by zrobic baraze zespoly spadajace z danej ligi np.2 z tymi co sie utrzymaly w 3 by wyrównać siły w danej lidze i poziom a nie na łatwiznę wszystkich spuścić z miejsc 5-10 gra traci sens gdy sie przegra na poczatku z 2-3 mecze już wiadomo że spadam z Ligi,poza tym stale zauważam że są robione zmiany pod Ekstraligę by sie tam ciężko dostać i utrzymać takie faworyzowanie tych drużyn ... ...moim zdaniem ten przepis do zmiany jak najszybciej ale to tylko moje spostrzeżenie