Oficjalne forum gry Speedway-World
zużycie silników GM_Arek - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: zużycie silników GM_Arek (/showthread.php?tid=6446)



zużycie silników GM_Arek - GM_Arek - 2018-01-27

propozycja gracza Petecki, która mi się spodobała: dwukrotne zwiększenie zużycia silników.

Po co? Aby nagradzać graczy on-line.

Jeśli obaj gracze będą on-line to jeden do jednego niczego ta propozycja nie zmieni. Natomiast jeśli tylko jeden z graczy będzie live, to dzięki temu zabiegowi i żonglowaniu silnikami, będzie miał większe szanse na pokonanie np. mocniejszego rywala.

żadna rewolucja, ale może sporo zmienić, a do tego dążymy - nagradzania aktywnych graczy.


RE: zużycie silników GM_Arek - Niszczycielski - 2018-01-28

wszystko fajnie, piękne ale jedna rzecz mnie nie pokoi, w kwietniu zacznie się sezon żużlowy w Polsce i na pewno znajdą się tacy ludzie którzy specjalnie tak ustawią godziny meczu żeby przeciwnika nie było bo wiadomo że każdy kto gra w tą grę jest fanem żużla i każdy wybierze mecz na stadionie niż grę i co mamy go karać bo wolał iść sobie na mecz żużlowy na stadion, więc jak już takie zmiany to w tej kwestii też powinniście coś zrobić


RE: zużycie silników GM_Arek - GM_Arek - 2018-01-28

tu niestety nie mamy żadnego pola manewru czy nacisku. To gospodarz wybiera godzinę meczu jaka mu pasuje, a niestety przykre że czasem robi to na złość rywalowi. Ale na to nic nie poradzimy.
Dla jednego żużel w realu będzie takim argumentem, dla innego mogą to być godziny pracy, czy zaplanowana wizyta u babci. Grunt to spróbować się dogadać. Grałem/grywam w różne gry, i grzeczne pw w 99% przypadków pomaga Uśmiech


RE: zużycie silników GM_Arek - holender260 - 2018-01-28

A może zrobić ankietę komu się ten pomysł podoba bo jak go wprowadzisz tak jak inne twoje pomysły dziwne typu sloty w szkółce to nic więcej jak kupić sobie broń i palnąć w łeb


RE: zużycie silników GM_Arek - kamykov - 2018-01-28

100% mego poparcia dla propozycji.

Odnośnie tego że zaczyna się liga no cóż, każdy raczej ma smartfona z dostępem do neta i wystarczy wejść raz (w przerwie meczu) na 10 minut by dokonać naprawy motocykli.


RE: zużycie silników GM_Arek - holender260 - 2018-01-28

(2018-01-28, 15:36:55)kamykov napisał(a): 100% mego poparcia dla propozycji.  

Odnośnie tego że zaczyna się liga no cóż,  każdy raczej ma smartfona z dostępem do neta i wystarczy wejść raz (w przerwie meczu) na 10 minut by dokonać naprawy motocykli.

jadąc na mecz kibicuje swojej drużynie a nie żeby jeszcze na telefonie siedzieć


RE: zużycie silników GM_Arek - Niszczycielski - 2018-01-28

słusznie, po to idę na mecz żeby kibicować a nie na fonie siedzieć, więc skoro robicie zwiększenie zużycie motocykli to też powinniście brać pod uwagę to że przez to więcej ludzi będzie na siłę robić przeciwnikom pod górkę


RE: zużycie silników GM_Arek - Petecki - 2018-01-28

Ale w czym problem napisać do najbliższego rywala i dogadać godzinę optymalną dla każdego z nas? Jeśli nie odpowiada to przeważnie znaczy że i tak nie gra "czynnie" więc na meczu i tak nie będzie. Nic się nie zmienia w stosunku do tego co mamy dzisiaj


RE: zużycie silników GM_Arek - Arkadiusz - 2018-01-28

Generalnie pomysl bardzo pozytywnie oceniam.
Prawda 1 jest taka ze zadenemu graczowi nie dogodzi bo każdy patrzy na siebie.
Prawda 2 ze jak ktoś chce to jest zawsze na meczu online.
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć ze nie miałem problemu z zadnym graczem żeby zmienić godzine meczu zdarzaly się przypadki "po zlosci"ale coz.....
Ja z reguly zawsze jestem na meczu Apatora czy w Toruniu czy na wyjeździe i tez wole kibicować niż sledzic telefon ale wszystko da się pogodzić.
Jestem za tym pomysłem.
A pytanie do GM_Arka jak to będzie wygladalo to zużycie motorow w pucharze?skoro on jest w tygodniu a niektórzy gracze rownie poważnie do tego podchodzą jak do ligi.


RE: zużycie silników GM_Arek - kamykov - 2018-01-29

W pucharze motory się nie zużywają.


RE: zużycie silników GM_Arek - Arkadiusz - 2018-01-29

(2018-01-29, 14:01:15)kamykov napisał(a): W pucharze motory się nie zużywają.

No fakt hehe dzieki kamykov


RE: zużycie silników GM_Arek - GM_Arek - 2018-01-29

(2018-01-29, 14:55:41)Arkadiusz napisał(a):
(2018-01-29, 14:01:15)kamykov napisał(a): W pucharze motory się nie zużywają.

No fakt hehe dzieki kamykov

właśnie zastanawiamy się czy tego nie zmienić. ogólnie pracujemy nad zmianą formuły pucharu (ale o tym w innym wątku)


RE: zużycie silników GM_Arek - Arkadiusz - 2018-01-29

(2018-01-29, 20:29:54)GM_Arek napisał(a):
(2018-01-29, 14:55:41)Arkadiusz napisał(a):
(2018-01-29, 14:01:15)kamykov napisał(a): W pucharze motory się nie zużywają.

No fakt hehe dzieki kamykov

właśnie zastanawiamy się czy tego nie zmienić. ogólnie pracujemy nad zmianą formuły pucharu (ale o tym w innym wątku)
no wlasnie dlatego napisałem o tym pucharze bo gdzies ktoś z adminow mi o tym pisal dlatego jak kamykov pisal ze się nie zuzywaja byłem nieświadomy hehe ale poki co kamykov miał racje.


RE: zużycie silników GM_Arek - Misiek81 - 2018-02-06

Popieram pomysł Peteckiego dlaczego ma być stratny ten co gra online a gościa z Twojego me czy u nie ma na live taki handicap dla online graczy co uatrakcyjni grę


RE: zużycie silników GM_Arek - Mr. Zuma - 2018-07-29

wprowadzone

//zamykam