Oficjalne forum gry Speedway-World
Powiadomienie o sparingu szkółki - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Powiadomienie o sparingu szkółki (/showthread.php?tid=6504)



Powiadomienie o sparingu szkółki - Asteck666 - 2018-03-11

Jak w temacie, brak powiadomienia skutkuje opuszczeniem meczu. Przypomina sie w piatek "o kurde, chyba w środe jechałem sparing szkółki".
Moze byc na tych panelach np gdzie wyskakują powiadomienia o zaproszeniach na zawody itd.


RE: Powiadomienie o sparingu szkółki - Mr. Zuma - 2018-07-29

osobiście nie mam szkółki na takim poziomie by jeździć sparingi i wiedzieć czy zostało to wprowadzone

@GM_Kuba - do rozważenia


RE: Powiadomienie o sparingu szkółki - GM_Kuba - 2018-09-29

Z kodu wynika że zostało to dodane 6.02.2018 proszę o weryfikację. Przypomnienie powinno być 24h przed meczem.


RE: Powiadomienie o sparingu szkółki - Asteck666 - 2018-09-29

We wtorek dam znać Uśmiech Ale wydaje mi sie że nie.


RE: Powiadomienie o sparingu szkółki - Selby - 2018-09-30

Są powiadomienia o rozpoczęciu sparingu szkółki i jego zakończeniu. Podejrzewam, że o niewystawieniu składu również, choć nie miałem takiej sytuacji bo wystawiam wcześniej skład.


RE: Powiadomienie o sparingu szkółki - GM_Kuba - 2018-10-02

@Asteck666 i jak ? Dziś mamy wtorek.


RE: Powiadomienie o sparingu szkółki - Asteck666 - 2018-10-02

No i nic Język
[Obrazek: 2le0w45.png]

Nie ma żadnego powiadomienia, przypomnienia ani nic... chyba że nie wiem gdzie to jest... i gdyby nie to ze pytasz, to zapomniałbym że jutro jadę... z resztą pewnie i tak zapomnę Duży uśmiech

A jadę:
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-1780


RE: Powiadomienie o sparingu szkółki - ADM_Henrik - 2018-10-02

Asteck a masz w dzienniku ustawione włączone Wyskakujące powiadomienie o nowych zdarzeniach


RE: Powiadomienie o sparingu szkółki - Asteck666 - 2018-10-03

Wyłączone, ale akurat ten dziennik to tylko irytuje, a nie pomaga.
A mi chodzi o to żeby było takie info tam gdzie na załaczonym screenie jest "Aktualny postęp prac" i inne jak sie pojawiają zaproszenia na turnieje itd

Czytelne, a nie na zasadzie dziennika, co z tego że w dzienniku mi sie wyświetli, skoro zamknę dziennik i tyle z mojego pamietania.


RE: Powiadomienie o sparingu szkółki - Asteck666 - 2018-10-03

Poza tym w dzienniku jest takie info:
[Obrazek: rka1sj.png]

W żaden sposób niepomocne, w ogóle, kompletnie, ani trochę. Musiałbym sie wstrzelić o 10:02, zeby wiedzieć że akurat jadę sparing juniorów... ale to za pózno zeby wystawić skład czy cokolwiek Duży uśmiech Wiec info zbędne.
A przynajmniej dla mnie, bo ja rano do kawy zerkam co sie dzieje, sprawdzam treny itd itp i ide do pracy, ale akurat nie mam w głowie że jest środa i żeby wystawić skład na sparing juniorów.
CO innego z normalnym sparem, jest czytelne info, dzisiejszy mecz o tej i o tej godzinie. I logując się widzę to info, więc sprawdzam czy wystawiłem już skład czy nie, dopijam kawę i ide do pracy. Jeśli jest to znaczący mecz, to caly czas widzę że będzie on o tej i jak moge to gram.
 
Chyba ze źle tłumaczę i nie rozumiecie o co mi chodzi, to później narysuję Język


RE: Powiadomienie o sparingu szkółki - Marek79 - 2018-10-03

Zgadzam sie z Toba. Chodzi o takie samo calodzienne info jakie mamy o normalnym sparingu czy o meczu ligowym.
Mysle ze rysowac nie trzeba Duży uśmiech

Moze daloby sie dodac takie info w ruchomym pasku informacyjnym?


RE: Powiadomienie o sparingu szkółki - Asteck666 - 2018-10-04

(2018-10-03, 20:41:03)Marek79 napisał(a): Zgadzam sie z Toba. Chodzi o takie samo calodzienne info jakie mamy o normalnym sparingu czy o meczu ligowym.
Mysle ze rysowac nie trzeba Duży uśmiech

Moze daloby sie dodac takie info w ruchomym pasku informacyjnym?

Dokładnie o to !!!!
Może być w prostokącie gdzie są zapki i aktualny postęp prac, na zasadzie

SPARING JUNIORÓW
Data: Godzina:

I już Uśmiech


RE: Powiadomienie o sparingu szkółki - GM_Kuba - 2018-10-07

Postrarma się to dodac w gornym panelu gdzie jest rowniez dzisisjzy mecz (ogolny)