Oficjalne forum gry Speedway-World
Nowy silnik meczowy !!! - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Nowy silnik meczowy !!! (/showthread.php?tid=6571)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Nowy silnik meczowy !!! - GM_Arek - 2018-06-19

Arkadiusz
Wiec będziesz sie tym martwil jak ktos taki tur wymyśli ??
Póki co w poniedziałek i piatek sa to tury dla młodych wiec możesz cos pomyśleć.
Kropek chyba prowadzi turniej we wtorki dla starszych ale to niech on sue wypowie bo nie znam szczegółów.
Poza tym jak pisałem juz po piątkowym turze zawodnicy maja sobotę na regeneracje a ci poniedzialkowi jada od razu dzien po lidze.


ale po piątkowym mogą dostać max 20 z 36, więc i tak by jechali z 80+

poza tym skoro w pn są dla młodych, którzy tracą po 2-3 na bieg, to na poniedz też bd mieli ok 95-100, więc zadaniem managera byłoby pokombinowanie w lidze z ilością startów, skoro tur priw jest dla niego ważniejszy.

nie wiem, ale to chyba w sumie dla mnie rozwiązało problem Uśmiech coś pominąłem?

Arkadiusz
Nie no nie po to robisz zmiany żeby codziennie wracać do 100 bo to oczywiście bez sensu.
No wiem ze to ciężko bedzie rozwiązać.

po powyższych wyliczeniach, chyba obaj się zgadzamy, że moja interwencja w tym zakresie jest zbędna?


RE: Nowy silnik meczowy !!! - kamykov - 2018-06-19

Co Wy chcecie za handicap dla gospodarzy? Przy takich małych różnicach czasowych? Jeszcze się okaże że dwumecze bedą się kończyły stosunkiem 70:20 i 22:68.

Arek brałeś pod uwagę że drużyny mające drużyny z zawodnikami tylko powyżej 30 tki dostają po du.ie i raczej będą kończyły karierę niż budowali od nowa zespoły.


RE: Nowy silnik meczowy !!! - wojtas_gkm - 2018-06-19

Arek są błędy jakieś, w wynikach biegów pomieszane kolory kasków. Ciężko przez to ogarnąć jak kto pojechał, bo miesza się strasznie i nie wiem czyje wyniki widzę
Tu przykład
[Obrazek: IMG_20180619_145122.png]


RE: Nowy silnik meczowy !!! - GM_Kuba - 2018-06-19

@wojtas_gkm, poprawione.

PS. Na przyszłość prosiłbym takie coś zgłaszać w błędach.


RE: Nowy silnik meczowy !!! - Arkadiusz - 2018-06-19

GM Arek dalej się kompletnie nie rozumiemy może przedstawie temat na przykładzie mojego zawodnika powiedzmy Ned Naylor (23 lata)
Jedzie on w piątek na forum w turnieju 6 razy czyli 6 razy -4 daje 24 wiec sprawność spadnie mu ze 100 do 76 i ma on regeneracje z piątku na sobote i z soboty na niedziele +20 wiec przystapi w niedziele na lige ze sprawnoscia 96 ok jestem w stanie to zaakceptować.
Ten sam zawodnik jedzie w lidze 6 razy  wiec 6 razy -4 znow daje 24 wiec sprawność spada na 72 i ma tylko regeneracje z niedzieli na poniedziałek +10 wiec na turniej forumowy w poniedziałek przystepuje ze sprawnoscia 82.Widzisz roznice?Czy takie argumenty docierają ze gracze turniejowi musza wybrać turnieje czy liga???


RE: Nowy silnik meczowy !!! - karlo71 - 2018-06-19

GM_Arku.Co powiesz na wpisy chłopaków z Czatu gry???


RE: Nowy silnik meczowy !!! - Selby - 2018-06-19

Turnieje w których mogą występowac zawodnicy 23 lata to tylko Liga rezerw i drużynowe liga sw. W DLSW nie bierzesz udziału, a ligę rezerw wystarczy przenieść np. Na środę i masz problem z głowy. Wystarczy się dogadać.

W srode nie może być zadnego turnieju bo jest puchar gry najpierw zapoznaj się dokładnie ze wszystkim zanim cos napiszesz a po 2 nie po to ustalane były turnieje na dane dni żeby teraz wszystko zmieniac skoro gracze sa już przyzwyczajeni ze dany turniej jedzie wtedy i wtedy.
Poza tym podalem tylko przykład jak spada sprawność a nie gdzie ten 23 latek może jechać bo to to ja wiem.
A po 3 już raz organizatorzy turniei na forum musieli się dogadywac kto gdzie i kiedy jedzie bo GM Arek wlasnie przenosil puchar na srode.



RE: Nowy silnik meczowy !!! - Petecki - 2018-06-19

Na środę nic nie przeniesiesz bo jest puchar


RE: Nowy silnik meczowy !!! - Misiek81 - 2018-06-19

Ja mam wrażenie że i tak GMArek ma gdzieś to wszystko i wprowadzi wszystko po swojemu.


RE: Nowy silnik meczowy !!! - karlo71 - 2018-06-19

Misiek,to zostanie z 80 graczy w tym 5 ligi reszta nowych.Jeżeli nie odrazu,to bardzo w szybkim czasie.


RE: Nowy silnik meczowy !!! - FireMan - 2018-06-19

Narzekacie co to sie nie stanie jak bedzie ten nowy silnik, a co wolicie w dalszym ciagu ten sam pierdolnik, który od wielu sezonów jest i wystarczy miec xp i srednie zblizone do 100, gdzie wiekszosc klubów z 3 najwyższych klas rozgrywkowych takich zawodników ma.
Równie dobrze mogły narzekac kluby które jechaly wychowankami i przegrywaly z takimi klubami (mowie tutaj o klubach które rzeczywiscie nimi jeżdzą, a nie mają zamiar nimi jezdzic, jak sie kiedys tam ich doczekają) a teraz moze bedzie latwiej nawiązac walke.
1 sezon mozna na probe pojechac na tym silniku, jak nie wypali to szukac nowego rozwiazania.
Gra byla od dawna w czarnej dupie i zmiany owszem są, nie koniecznie wiele wnoszą, ale ta moze cos w koncu zrobi na rzecz tej gry.
Gra i tak upada od dawna wiec jezeli ma upasc na dobre to chociaz po walce. 

Mój klub od dawna skupia sie na rozgrywkach turniejowych, bo dla mnie liga to zwyczajne bawienie sie w to kto kogo mocniejszego kupi, a potem sprzeda z zyskiem i tak do usrnajej smierci.
Wyniki ktos ma szacunku graczy nie koniecznie i owszem teraz przez te sprawnosc turnieje moga potracic uczestnikow, jednak jak siadzie sie i przemysli jak ulozyc starty zawodnikom to idzie ogarnac kilka turniejow i lige.
Wystarczy tylko chciec, mówi to czlowiek ktory krytykował wiele zmian, jednak nie okazaly sie takie zle.

Pochwalam próbe naprawienia tej gry choc wiele rzeczy w niej mi sie nie podoba i co do pewnych rzeczy mam nie zastrzezenia, a wrecz przekonanie ze nie wszystko jest w pewnych rzeczach sprawiedliwe dla wszystkich, ale to takie wlasne przemyslenia.


RE: Nowy silnik meczowy !!! - GM_Arek - 2018-06-19

(2018-06-19, 13:48:35)kamykov napisał(a): Co Wy chcecie za handicap dla gospodarzy? Przy takich małych różnicach czasowych?  Jeszcze się okaże że dwumecze bedą się kończyły stosunkiem 70:20 i 22:68.

 Arek brałeś pod uwagę że drużyny mające drużyny z zawodnikami tylko powyżej 30 tki dostają po du.ie i raczej będą kończyły karierę niż budowali od nowa zespoły.

ad1) niekoniecznie, handicap nie musi być duży przecież
ad2) napisałem wcześniej to Arkadiuszowi. Masz samych zawodników 30+ (+ juniorzy, ale nie o nich mowa). przez 3-4 serie klepiesz rywala po 5-1, który postawił na tych "super" 23-latków. Może i ostatnią serię przegrasz ze wzgl na sprawność, ale wyniku meczu i nawet rewanżu to nie zmieni prawda? a ci "super rozwojowi" też przecież się starzeją. Patrzycie na mecz przez pryzmat 1-2 ostatnich biegów, gdy sprawność dziadkom się kończy, ale nikt nie dostrzega początku meczu gdzie dziadki i tak wygrywają. różnica: zamiast 65-25 oba mecze wygrasz np ~55-35. coś źle liczę?


RE: Nowy silnik meczowy !!! - GM_Arek - 2018-06-19

(2018-06-19, 18:11:00)Arkadiusz napisał(a): GM Arek dalej się kompletnie nie rozumiemy może przedstawie temat na przykładzie mojego zawodnika powiedzmy Ned Naylor (23 lata)
Jedzie on w piątek na forum w turnieju 6 razy czyli 6 razy -4 daje 24 wiec sprawność spadnie mu ze 100 do 76 i ma on regeneracje z piątku na sobote i z soboty na niedziele +20 wiec przystapi w niedziele na lige ze sprawnoscia 96 ok jestem w stanie to zaakceptować.
Ten sam zawodnik jedzie w lidze 6 razy  wiec 6 razy -4 znow daje 24 wiec sprawność spada na 72 i ma tylko regeneracje z niedzieli na poniedziałek +10 wiec na turniej forumowy w poniedziałek przystepuje ze sprawnoscia 82.Widzisz roznice?Czy takie argumenty docierają ze gracze turniejowi musza wybrać turnieje czy liga???

wcześniej była mowa o turniejach dla młodych... nie było mowy że młody wszędzie musi jechać 6 razy. zresztą sam się zgodziłeś że kombinacja z ilością biegów jest ok. teraz okazuje się że jednak nie, bo zawodnik MUSI jechać 6x w niedziele i akurat 6x w poniedziałek


RE: Nowy silnik meczowy !!! - GM_Arek - 2018-06-19

(2018-06-19, 18:33:49)karlo71 napisał(a): GM_Arku.Co powiesz na wpisy chłopaków z Czatu gry???

a co mam odpowiedzieć na "nowy silnik jest be"? a co chłopaki z czatu gry powiedzą na wpisy osób na forum którzy mówią że może być ciekawy jeśli go dopracujemy?
problem tylko jeśli ta sama osoba na forum chwali, a na czacie gani, bo reszta tak robi


RE: Nowy silnik meczowy !!! - GM_Arek - 2018-06-19

(2018-06-19, 19:19:32)Misiek81 napisał(a): Ja mam wrażenie że i tak GMArek ma gdzieś to wszystko i wprowadzi wszystko po swojemu.

nie do końca. dzięki wam już widzę że trzeba wzmocnić xp i obniżyć znaczenie sprawności. Przypomniano mi tu, że handi gospodarza nam umknął.

To nie jest tak że ja robię TYLKO po swojemu, ale miej tez na uwadze, że tłum (nawet 20-30 osób które krzyczą) nie może być argumentem, bo to są gracze i oceniają subiektywnie pod własną drużynę często, a ja muszę szukać opcji by gra nie była po prostu nudną, co również dobitnie napisał wam (chyba na 12 stronie) FireMan