Oficjalne forum gry Speedway-World
Nowy silnik meczowy !!! - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Nowy silnik meczowy !!! (/showthread.php?tid=6571)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Nowy silnik meczowy !!! - Brad - 2018-06-16

(2018-06-16, 16:42:48)GM_Arek napisał(a): ad 1) skoro wbijałeś wszystkim prowadzenie i jest ono najważniejsze dla naw normalnej, zmień naw na normalną i po kłopocie. Nie dopasowuj zawodników do nawierzchni, tylko dopasuj nawierzchnię do zawodników. Raz że będzie szybciej, a dwa że możesz zrobić to za darmo w tym sezonie.

To jeszcze zajmij stanowisko w sprawie Ad.2 jak możesz


RE: Nowy silnik meczowy !!! - GM_Arek - 2018-06-16

ad 2) słabsi zawodnicy i tak dostawali po dupie do tej pory niezależnie czy padał deszcz czy świeciło słońce. Ale teraz zamiast wbijać s,t,p do 100 i potem boki (czyli i tak przegrywasz z zawodnikami lepszymi i trenujesz jak wszyscy) możesz spróbować wbić np. 2 główne i jakiś bok będąc słabszym i liczyć na pogodę jako warunek sprzyjający do pokonania przeciwnika. Tym bardziej, że nowi zawodnicy tylko przy ogromnym farcie będą w stanie zbliżyć się do 5 x 90-100. więc to TY decydujesz jak rozwijasz swojego zawodnika, a nie tylko gonisz jak wszyscy inni do 5 x 100.

Poza tym w realnym żużlu też są zawodnicy którzy preferują np błotko, inni beton, a pogoda skutecznie potrafi pokrzyżować drużynom szyki, więc troszkę się do tego zbliżymy.


RE: Nowy silnik meczowy !!! - kamykov - 2018-06-17

Ja już na temat zmian nie chcę się rozpisywać , przyjmuje na klatę - tylko chcę wiedzieć w jakiej formule jedziemy w tym sezonie czyli jak będzie ze sprawnością bo sezon tuż tuż


RE: Nowy silnik meczowy !!! - kamykov - 2018-06-17

Dobra już mniej więcej znalazłem


RE: Nowy silnik meczowy !!! - Brad - 2018-06-17

18-22 trwaja testy, ale liga w niedziele juz jedzie na nowym silniku  ?


RE: Nowy silnik meczowy !!! - magrami12 - 2018-06-17

(2018-06-17, 11:03:10)Brad napisał(a): 18-22 trwaja testy, ale liga w niedziele juz jedzie na nowym silniku  ?

No to  wlasnie jak jedziemy dzisiaj po staremu czy z nowym silnikiem….Bo skoro testy to mnie sie rozumuje ze jedziemy po staremu...


RE: Nowy silnik meczowy !!! - GM_Arek - 2018-06-17

testy odbędą się na nowym silniku. Jeśli nic w nich nie będzie się psuło, również liga odbędzie się już na nowym silniku


RE: Nowy silnik meczowy !!! - karlo71 - 2018-06-18

Jadę właśnie spaeing na tym NOWYM TESTOWYM SILNIKU i liderzy zespołu na macierzystej (grząskiej,bo taką mam) jadą czasy z kosmosu,czyli około 8 sekund orsze niż jechali,a młodzi seniorzy 23 lata jadą tylko 2 sekundy więcej!!!
Masakra.Zbierałem ekipę tyle czsu,wydawałem po 8-10 melonów i nie wiem po co?Mija się to z celem.Jestem 7 lat w SW
i chyba czas poszukać innego managera,bo w moim mniemaniu czym więcej zmian tym zupa wychodzi słona.Tyle.


MASAKRA - sprawność zawodników spadła ze 100 do 70-paru , a sparingi mam ustawione na cały tydzień,sprawność wzrasta tylko o 10 na dobę także nie mam co siadać do meczu bo wynik będzie 70 : 20 w plecy.Co ważniejsze przeciwnicy sparingów,którzu przyjeli mecze na ten tydzień WOGÓLE NIE WYSTAWILI I NIE WYSTAWIAJĄ SKŁADÓW???
JAKI MORAŁ??? ZERO SPRAWNOŚCI NA NIEDZIELNY MECZ!!! Wszystko jasne.
Ja podziękuję i życzę samych 3.


RE: Nowy silnik meczowy !!! - GM_Arek - 2018-06-18

prrrr szalony! zanim zaczniesz narzekać, weź głęboki oddech, poczytaj newsy i dopiero pisz Uśmiech

to że twoi seniorzy jadą wolniej nie oznacza że TYLKO twoi tak jadą, przeciwnika również będą jechać wolniej. Po prostu spłaszczyliśmy czasy żeby zwiększyć rywalizację w trakcie spotkań.

SPRAWNOŚĆ: jak mniemam newsa nt testów to nawet nie przeczytałeś, ale jesteś pierwszy do narzekania.

sprawność w trakcie testów będzie wracać KAŻDEGO DNIA do poziomu 100 Uśmiech

także mniej marudzenia, a więcej zapoznania się z tematem na który się wypowiada Uśmiech a wtedy i nowych managerów nie trzeba będzie szukać Język


RE: Nowy silnik meczowy !!! - kamykov - 2018-06-18

A czy w nowym silniku za dobór maszyn nadal odpowiada siła? Bo jeśli tak , to nowy gracz nie będzie w stanie sam rozkminić jaki motor do jakiego przedziału siły gdyż spadek sprawności zbyt mocno miesza - więc powinna być tabelka w Faq


RE: Nowy silnik meczowy !!! - GM_Arek - 2018-06-18

Arkadiusz:
"..wybierać między turniejami a ligą.." - Gra jest stworzona dla ligi, a turnieje są wymyślonym dodatkiem przez graczy i nie są oficjalną częścią gry - choć nie odmawiam im rangi itp Uśmiech
Owszem Asteck dał propozycję (+20 jeśli dobrze pamiętam) - co i tak nie rozwiąże problemu turniejowiczowych dziadków, którzy w lidze mogą stracić nawet 30+ i do sparu będą i tak przystępować "poszkodowani" (jak to określiłeś)
Poza tym, co jeśli ktoś zrobi tur na piątki i tez poczuje się poszkodowany ze wzgl na ligę, że nie będzie w lidze mógł jechać ze sprawnością 100? Język

Ale również wspomniany przez ciebie Asteck napisał: "mieć ciastko i zjeść ciastko" Uśmiech

ja osobiście nie mam problemu by w niedzielę było 20+. tyle że to nie rozwiązuje "kłopotu" a 30+ to chyba jednak za dużo..


RE: Nowy silnik meczowy !!! - GM_Arek - 2018-06-18

tak kamykov, nadal odpowiada siła. tabelka? hmm nie mam nic przeciwko w sumie jeśli taka jest wola graczy Uśmiech tyle że silniki, jak dobrze kojarzę, można również spr na wew treningach co robiło się w sumie do tej pory Uśmiech więc sam nie wiem, czy wszystko wykładać na tacy


RE: Nowy silnik meczowy !!! - Arkadiusz - 2018-06-18

Tyle ze turnieje o których mowa sa głównie dla juniorow a nie dla dziada 30+ wiec + 20 rozwiąże temat ale ok skoro tak bedzie ze trzeba wybrac liga czy turniej to trudno trzeba się dostosować.
Ja wybieram turniej.......


RE: Nowy silnik meczowy !!! - kamykov - 2018-06-18

(2018-06-18, 13:01:15)Arkadiusz napisał(a): Tyle ze turnieje o których mowa sa głównie dla juniorow a nie dla dziada 30+ wiec + 20 rozwiąże temat ale ok skoro tak bedzie ze trzeba wybrac liga czy turniej to trudno trzeba się dostosować.
Ja wybieram turniej.......

  Daj sobie spokój, bo "gość" bierze się za robienie zmian w grze w którą nie grał i jej nie rozumie. A wszystkie zmiany są po to by gra się rozpadła i nikt nie chiał zwrotu za VIP'a.


RE: Nowy silnik meczowy !!! - kamykov - 2018-06-18

(2018-06-11, 14:53:10)Asteck666 napisał(a):
(2018-06-11, 14:39:38)kamykov napisał(a): A ja mam wrażenie że ta zmiana jest wprowadzana po to by była jakaś zmiana. I drażni mnie  ktoś ma wizje robienie z SW SpS'a , a taki gracz jak ja dostaje po d.pie , bo nikt mi nie mówił za wczasu jakie będą zmiany.
Do tego ta zmiana raczej nie przyciągnie nowych graczy a raczej ich zrazi - ja już mam tego dość.

Ale przeczytałes w ogóle propozycje z konkretnymi cyframi? Język
Dlaczego ma w Ciebie uderzyć?
Jeden konkretny argument, dlaczego druzyna Kamykova dostaje po dupie? Uśmiech

 Choćby znaczenie xp -  podobno spada znaczenie. Wyczytałem to na chacie gry - grubo.
 To nie po to tyle sezonów wbijałem xp i na tym się skupiam by przyszedł GM_Arek i swoim widzimisię rozpierdzielał  moją strategie. 
Ciekaw jestem czy była jakaś zmiana dotycząca przewagi drużyny gospodarzy- bo baraż o ekstraklasę między Polonią Osielsko a Vittorią Korczyna ukazał niedorzeczność