Oficjalne forum gry Speedway-World
Baraze - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Baraze (/showthread.php?tid=677)

Strony: 1 2


Baraze - mlodson - 2011-11-27

Który zespól jedzie w barażach ?


RE: Baraze - damianj002 - 2011-11-27

http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-9


RE: Baraze - L_uckas - 2011-11-29

Czy jezeli wystawilem 3 zawodnikow w turnieju indywidualnym i tego samego dnia wystawilem ich do barazy bedzie to ze soba kolidowalo? Z gory dzieki


RE: Baraze - matti_1 - 2011-11-29

Nie pojadą tu i tu Uśmiech


RE: Baraze - L_uckas - 2011-11-29

Gdzies napewno pojada...


RE: Baraze - matti_1 - 2011-11-29

Tu i tu w sensie że pojadą i w zawodach indywidualnych i w barażach Uśmiech


RE: Baraze - L_uckas - 2011-11-29

Uff dzieki....


RE: Baraze - szuwarek - 2012-03-15

witam,
jestem swiezym graczem i zastanawiam sie nad sensem ograniczenia w regulaminie mowiacym o tym, ze 1 gracz nie moze miec wiecej kont. Wydaje sie, ze to ma sens pod warunkiem, ze obie sa akurat w jednej grupie. Poza tym nie widze mozliwosci oszukiwania w grze. Byc moze sie myle, wiec prosze o oswiecenie mnie. Mowi sie na forum, ze moga byc przekrety z zakupami, wiec pytam sie w jaki sposob, skoro zawodnik jest sprzedawany/kupowany na drodze licytacji a nie wskazania poza nia z klubu do klubu. Prosze o edukacje w tym wzgledzie, bo przyznam nie rozumiem tego.
pozdrawiam wszystkich


RE: Baraze - Zielony815 - 2012-03-15

Chodzi o wykupowanie sobie słabych zawodników z drużyny przez ewentualnie drugie swoje konto, aby pozbyć się obciążenia na początku gry spowodowanego wymaganiem płatności słabym zawodnikom, u których czekamy, aż im się kontrakt skończy. Dodatkowo Z drugiego konta można sobie wykupywać zawodników za horrendalne sumy i w ten sposób nie ma licytacji, a jest jedna oferta, gdzie nikt inny się nie skusi na zawodnika ze średnią 50 za dajmy na to 700k.


RE: Baraze - ukppku - 2012-03-15

Dziwne że tego nie zauważasz...
Jaki problem jest zrobić sobie kilkanaście kont i nastawić się na imperium 1 klubu? Oczko
To proste.... Wystawiasz jakiegoś słabego zawodnika i sam kupujesz go (innym klubem) przepłacając kilkakrotnie. I tak ciągle ---> kupujesz jakiegoś słabego zawodnika z LT, po 2 tygodniach wystawiasz i znowu jeszcze innym klubem płacisz za niego kolejne miliony...
Oczywiście wiąże się to z tym że co 2tygodnie będziesz usuwał kolejne zespoły bo nie będa miały nic na koncie i jednocześnie rejestrował kolejnych kilka drużyn żeby znowu mieć pieniądze aby wzbogacić ten 1 klub...
Więc Twój argument o tym że zawodnik idzie drogą licytacji jest dość dziwny? ;>
Jaki sens miałaby wtedy ta gra? ;> Co wspólnego z managerem? Uśmiech

Drugie stwierdzenia też jest dziwne. mówisz że ma to sens jeśli nie będą w 1 grupie Uśmiech
Ok, jeśli zakładasz drużyny to może i wylądują po różnych grupach w 6 lidze ale co jeśli za kilka sezonów będą awanse? Jak sobie wyobrażasz jazdę w 1 czy 2 lidze? System ma porozdzielać te drużyny za każdym razem żeby tylko się nie spotkały w jednej grupie czy jak? a W e-lidze? awansuje tylko jedna bo druga jest założona przez tego samego gracza? Uśmiech

Mam nadzieję że trochę rozjaśniłem sytuacje Uśmiech
W każdym razie nie poddawaj się i próbuj stworzyć silną drużynę..... ale tylko jedną! Język


RE: Baraze - szuwarek - 2012-03-15

(2012-03-15, 10:06:05)ukppku napisał(a): Dziwne że tego nie zauważasz...
Jaki problem jest zrobić sobie kilkanaście kont i nastawić się na imperium 1 klubu? Oczko
To proste.... Wystawiasz jakiegoś słabego zawodnika i sam kupujesz go (innym klubem) przepłacając kilkakrotnie. I tak ciągle ---> kupujesz jakiegoś słabego zawodnika z LT, po 2 tygodniach wystawiasz i znowu jeszcze innym klubem płacisz za niego kolejne miliony...
Oczywiście wiąże się to z tym że co 2tygodnie będziesz usuwał kolejne zespoły bo nie będa miały nic na koncie i jednocześnie rejestrował kolejnych kilka drużyn żeby znowu mieć pieniądze aby wzbogacić ten 1 klub...
Więc Twój argument o tym że zawodnik idzie drogą licytacji jest dość dziwny? ;>
Jaki sens miałaby wtedy ta gra? ;> Co wspólnego z managerem? Uśmiech

Drugie stwierdzenia też jest dziwne. mówisz że ma to sens jeśli nie będą w 1 grupie Uśmiech
Ok, jeśli zakładasz drużyny to może i wylądują po różnych grupach w 6 lidze ale co jeśli za kilka sezonów będą awanse? Jak sobie wyobrażasz jazdę w 1 czy 2 lidze? System ma porozdzielać te drużyny za każdym razem żeby tylko się nie spotkały w jednej grupie czy jak? a W e-lidze? awansuje tylko jedna bo druga jest założona przez tego samego gracza? Uśmiech

Mam nadzieję że trochę rozjaśniłem sytuacje Uśmiech
W każdym razie nie poddawaj się i próbuj stworzyć silną drużynę..... ale tylko jedną! Język

Jak to czytam, faktycznie widze mozliwosci kombinowania. Problemem u mnie bylo to dojrzec gdyz po pierwsze gram pierwszy sezon a po drugie nie nastawialem sie na oszukiwanie, stad moje zapytania. Jestem ofiara regulaminu, gdyz gralem na 2 kontach (mojego brata, ktory zrezygnowal z gry). Chcialem poznac zasady i myki, szlo mi calkiem dobrze i zajmowalem czolowe pozycje obu druzyn. Wczoraj BAN pozostal niedosyt pewien.



RE: Baraze - Teves - 2012-03-15

piszecie o takich przekrętach, a jak wiadomo nie dochodzi już do takowych, ponieważ za dużo osób pilnuje listy transferowej, żeby nie dochodziło do wałków, tym bardziej tak bardzo podejrzanych.


RE: Baraze - Zielony815 - 2012-03-16

Teves, ale jeśli już ktoś próbuje, to bany się sypią. Więc lepiej poinformować nowego gracza o tym, czego nie wolno. Tym bardziej, jak mówi, że dostał bana Uśmiech


RE: Baraze - szuwarek - 2012-03-17

Owszem dostalem bana, ale mimo wszystko uwazam, ze Brylant to nieciekawy typek, jest strasznie zarozumialy pewy i siebie, byl niezbyt mily, a to zle o nim swiadczy, w koncu nie trafil na oszusta, ale jak zwykle mawiaja regulaminy wszelkiej masci, admin ma zawsze racje


RE: Baraze - brylant - 2012-03-17

Nie wdaję się w polemiki, a już na pewno nie na forum, ale tutaj zrobię wyjątek. Po pierwsze nie wciskaj kitu, że to było konto Twojego brata. Założyłeś w sumie 4 konta z czego jedno sobie zostawiłeś, 2 zostały zablokowane na samym początku, a o czwartym zapomniałem z czego skrzętnie skorzystałeś i grałeś na dwie ekipy przez 2 miesiące. Po drugie możliwość posiadania tylko jednej drużyny w grze to nie mój pomysł, ale skoro taka jest wola Stefika, to do tego się stosuję.