Oficjalne forum gry Speedway-World
szkółka juniorow- narodowość - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: szkółka juniorow- narodowość (/showthread.php?tid=6844)

Strony: 1 2


szkółka juniorow- narodowość - Perez - 2018-11-23

Nie za bardzo wiedzialem gdzie o tym napisac ale mysle mozna to potraktowac jako propozycje! ale do rzeczy
po ostatnich zmianach chyba cos poszlo w zla strone jezeli chodzi o narodowosc zawodnikow! ja na dzien dzisiejszy mam 9 juniorow w szkolce i wszyscy to obcokrajowcy (oczywiscie nie narodowosc decyduje o tym kogo zatrzymuje- takze wybralem najlpeszych moim zdaniem) od poczatku gry jade samymi wychowankami i osobiscie nie za bardzo mi sie to podoba ze w przyszlosci nie bede mial zadnego Polaka w skladzie! to jest Polska liga, graja w nia przede wszytkim Polacy i uwazam ze tak samo powinno byc w naszych druzynach! rozumiem ze obcokrajowcy to fajna sprawa ale bez przesady! 
ps. tylko nie piszcie prosze ze mialem pecha w losownaiu bo w takie bajki nie uwierze ze na 9 wylosowanych mam 9 obcookrajowcow! powinny byc jakies ustawienia ze np 50-75% zawodnikow trafiajacych do szkolki to Polacy a napewno teraz tak nie jest


RE: szkółka juniorow- narodowość - becia - 2018-11-23

to przyjmuj do szkolki tylko Polakow nikt nie kaze Ci przyjmowac obcokrajowcow wg mnie propozycja bez szans na realizacje


RE: szkółka juniorow- narodowość - Perez - 2018-11-23

napisalem ze przyjmuje najlepszych! tyle ze uwazam ze w polskiej lidze powinni jezdzic w wielszosci polacy a jak tak dalej bedzie to Polak bedzie wyjatkeim!


RE: szkółka juniorow- narodowość - becia - 2018-11-23

a gdzie jest napisane,ze to liga polska?grac moga gracze z xalego swiata a wiec to liga miedzynarodowa-swiatowa


RE: szkółka juniorow- narodowość - Arkadiusz - 2018-11-23

Perez ostatnich 10 zawodnikow którzy przyszli do mojej szkolki to byli Polacy haha ale wszystkich wywaliłem bo mam komplet w szkolce.
Wiec co ja Ci mogę napisac .....losowanie.....hehe


RE: szkółka juniorow- narodowość - Misiek81 - 2018-11-23

Też jestem za tym by w szkółce była większość Polaków popieram !


RE: szkółka juniorow- narodowość - Selby - 2018-11-23

Jak zaczynałem grać w tą grę, czyli w 2012, to był zupełnie inny problem.. Wszyscy zawodnicy byli Polakami.. Może 2% było z zagranicy. Zerknij na graczy powyżej 30 lat, to zobaczysz że mam rację. Sami Polacy. Dla mnie osobiście nie ma to znaczenia, kim jadę Uśmiech


RE: szkółka juniorow- narodowość - Perez - 2018-11-23

Arkadiusz napisalem w pierwszym poscie zeby farmazonow mi nie pisac o losowaniu!
skoro wywalales Polakow to napisz ilu kasz polakow w szkolce a ilu obcokrajowcow bo to mocno naciagane jest ze wyrzucilem 10 polakow
becia nigdzie nie jest napisane ale gru zrobili POLACY, graja w nia przede wszystkim POLACY wiec dobrze bylo by szanowac i znac swoja wartosc! ja nie mowie ze ma byc 2% obcokrajowcow jak kiedy bo znam graczy ktorym bardzo sie to podoba ze wystepuja obcokrajowcy i dlatego tutaj sa ale moim zdaniem mogli by byc w mniejszosci chocby 51 do 49 Uśmiech
chociaz tego nie da sie ustalic bo to gracze przyjmuja zawodnikow do szkolki tyle ze ja nie mam takiej opcji zeby to byli Polacy bo dobrzy trafiaja sie tylko obcokrajowcy!


RE: szkółka juniorow- narodowość - Arkadiusz - 2018-11-23

Przeciez to nie farmazony.
Przyznawanie juniorow do szkolki odbywa sie przez system i nawet wlasciciel SW nie ma na to wpływu.
Mam w szkółce tez Polaków.podalem tylko ilu przyszlo ostatnio a wywalilem bo nie mam miejsc.
Ogólnie przeciez zalezy od gracza jakich chce miec zawodnikow ja akurat mialem w losowaniu Polaków i moglem miec samych Polaków ale mam obecnie 3 w szkółce a resztę obcokrajowcy bo tak chciałem.
Dla mnie to indywidualna sprawa gracza.


RE: szkółka juniorow- narodowość - becia - 2018-11-24

podzielam opinie Arkadiusza


RE: szkółka juniorow- narodowość - Perez - 2018-11-24

Arek przestan sciemniac, bo glupoty piszesz! „bo tak chcialem”
oczywiscie ze system przydzil ale skoro ma ustawione np 5% polakow 5% anglikow itd itd to na koniec wyjdzie ze masz 95% obcokrajowcow a 5% Polakow! nie musi wam sie podobac to co za proponowalem ale poprostu nie wypisujcie tutaj glupot
ps. temet do zamkniecia bo zal zeby becia i arkadiusz jeszcze cos odpisywali Uśmiech


RE: szkółka juniorow- narodowość - Arkadiusz - 2018-11-24

Perez wiesz ze Cie lubie ale powiedz gdzie sciemniam?Zapisuje sobie ilu zawodnikow przychodzi do szkolki w ciągu sezonu.
W tym sezonie przyszlo 21 Polakow i 9 obckrajowcow wiec na moim przykładzie gdzie tu masz te podane Twoje 5%?
A ja zostawiłem sobie 3 Polakow i i mam 7 obcokrajowcow bo wlasnie tak chciałem jak pisałem.
Gdzie jest napisane ze musze przyjmować Polakow?
Chcesz Polakow ok spoko rozumiem przyjmuj Polakow ktoś inny chce obcokrajowcow (nie mowie o sobie) to przyjmuje obcokrajowcow.
Temat do rozważenia przez adminow ja nie mowie ze nie.


RE: szkółka juniorow- narodowość - Perez - 2018-11-26

ciesze sie mnie lubisz Uśmiech ja tez nigdzie nie napisalem ze was nie lubie bo sie nie zgadzacie ze mna Uśmiech ogolnie mi sie to nie podoba ze obcojrajowcy przede wszytkim wpadaja nam do szkolki ale to tylko moje zdanie! a patrzac na zainteresowanie tematem widac od razu ze nikogo to nie interesuje Uśmiech pozdro arkadiusz


RE: szkółka juniorow- narodowość - ADM_Henrik - 2018-11-26

Tak do waszej wiadomości to Polaków jest 50% a obcokrajowcy stanowią również 50% wszystkich adeptów jacy są przydzielani do szkółek.


RE: szkółka juniorow- narodowość - Perez - 2018-11-27

i to jest konkretna odpowoedz Uśmiech takze czekam na Polakow bo cos slabo mi wypada te 50% Uśmiech
ps. dodam ze ja bym to troche zmienil zeby jednak bylo wiecej Polakow w skldzie ale jak widac to tylko moja opinia Uśmiech