Oficjalne forum gry Speedway-World
rezerwa taktyczna - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: rezerwa taktyczna (/showthread.php?tid=6852)

Strony: 1 2


rezerwa taktyczna - Perez - 2018-11-29

trzeba by pomyslec nad jakas zmiana bo po wprowadzeniu sprawnosci RT stracila na wartosci! tzn w 6 starcie zawodnik osiaga slaby wynik!
managerowie (w tym ja)uciekaja sie teraz do tego zeby jechac mniej biegow
http://www.speedway-world.pl/i,live-608181
(dodam ze to dobra zmiana bo preferuje graczy on line)
moja propozycja to np zawodnik jadacy z taktycznej nie tracil by sprawnosci za ten bieg
ps mysle ze sa madrzejsze glowy tutaj takze licze tez na jakies inne propozycje jak mozna by rozwiazac ten problem


RE: rezerwa taktyczna - GM_Arek - 2018-12-05

zatem poczekam na opinie innych graczy Uśmiech


RE: rezerwa taktyczna - Brad - 2018-12-05

Myśle, że jakby zawodnik jadacy jako RT w ogóle nie tracił sprawności byłoby lekką przesadą.. ale np. niech traci tylko połowe sprawności za bieg jako RT! To już brzmi lepiej Uśmiech


RE: rezerwa taktyczna - becia - 2018-12-05

a ja w tym temacie zgadzam sie z opinia Pereza


RE: rezerwa taktyczna - Marek79 - 2018-12-05

W sumie to nie mam zdania w tym temacie i nie wiem co byłoby lepsze... może faktycznie mógłby taki delikwent tracić połowę tego co normalnie, myślę że można by zobaczyć czy to w ogóle ma sens Uśmiech


RE: rezerwa taktyczna - Perez - 2018-12-05

po zmianach jakie weszly (chodzi o sprawnosc) zawodnik jedzie bieg ekstra, a taktyczna ma pomagac w dogonieniu przeciwnika ale po takiej zmianie jak zawodnik ma wiecej o 1 start niz przeciwnicy to mozna stwoerdzic ze np kolejne jego 3 starty beda gorsze wiec nie ma po co robic taktycznej skoro 1 bieg sie cos nadrobi a 3 straci! moim zdaniem polowa to tylko polsrodek bo caly czas o iles sprawnosci bedzie mial w kolejnych biegach mniej niz przeciwnicy! takich meczy mozna znalezc wiecej gdzie tendencja jest zeby jechac mniej biegow niz 5 takze taki deliwent jadac z taktycznej naprawde pomagal by druzynie! przy dzisiejszych przepisach to poprostu traci druzyna!


RE: rezerwa taktyczna - Perez - 2018-12-07

zainteresowanie bardzo male wiec moja propozycja to ze Arek musisz sam pomylsec co zrobic i czy wogole cos zrobic! z mojego punktu widzenia skoro jest opcja puszczenia zawodnika z taktycznej to dobrze by bylo zeby to mialo jakies korzysci Uśmiech


RE: rezerwa taktyczna - Selby - 2018-12-07

Ja jestem na nie. Dlatego że będzie wpłynie to na sztuczne wbijanie XP w sparingach, gdy nie będzie pobierana za to sprawność


RE: rezerwa taktyczna - Petecki - 2018-12-07

To tez troche sztuczne utrzmywanie dziadków w grze w moim odczuciu


RE: rezerwa taktyczna - Perez - 2018-12-07

szukacie minusow takiego rozwiazania moze i dobrze ale mi nie o to w zagadnieniu chodzilo! chcialbym zeby w meczach ligowych taktyczna miala jakis sens! wiec np tylko w ligowych by nie zabieroalo sprawnosci (lub tak jak pisalem wyzej moze ma ktos jakies inne propozycje w rozwiazaniu tego zagadnienia)
ps. dziady powoli maja wychodzic z gry ale kazdy z nas zazwyczaj ma asa w druzynie woec dobrze bylo by zeby nas wspomogl kiedy przegrywamy Uśmiech


RE: rezerwa taktyczna - becia - 2018-12-07

A ja optuje za brakiem spadku sprawnosci w lidze i meczach pucharowych


RE: rezerwa taktyczna - Brad - 2018-12-10

Chodzi o to, że.. dużo meczów jest na styku 48-42 do 45:45 ! I tracąc te 6 pkt na starcie np. Puszczam dziada z RT i mam wtedy przewagę, bo punkty zdobędzie, a ja na tym nic nie strace... Może się okazać nawet tak, że gracze będą celowo dążyć do straty 6 pkt przed biegami nominowanymi, bo wtedy w 14 biegu zrobią 2x RT bez strat i w biegu 15, najmocniejsza para pojedzie znowu z tym samym czasem co w biegu 14! Myśle, że strata jakaś powinna być, albo może da się zrobić osobne widełki sprawności dla RT... np tak:
Wiek: Strata spr. z RT:
16-21 0%
22-25 1%
26-29 2%
30-36 3%

Temat należy szeroko przemyśleć... Żaden spadek sprawności, będzie faworyzował znowu bardzo dziadków..


RE: rezerwa taktyczna - Marek79 - 2018-12-10

Zgadzam się z Bradem Uśmiech


RE: rezerwa taktyczna - Brad - 2018-12-10

(2018-12-10, 20:48:42)Marek79 napisał(a): Zgadzam się z Bradem Uśmiech

Dziękuję, miło to od Ciebie usłyszeć. Oczko


RE: rezerwa taktyczna - Perez - 2018-12-10

brad podeslal jakis pomysl i oto mi chodzi zeby wyszla jakas dyskusja, a Arek musi po naszych opiniach doksc co bedzie najlepsze