Oficjalne forum gry Speedway-World
zawody indywidualne - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: zawody indywidualne (/showthread.php?tid=691)



zawody indywidualne - guti - 2011-12-05

Gram w sw od niedawna i to co mi się rzuca w oczy to niebywała aktywność admina. Brawo. Przychodzę z konkurencji gdyż brak zainteresowania admina tamtej gierki jest niebywały i nie do zaakceptowania.
SW mi się bardzo podoba. Brakuje zdecydowanie społeczności, ale widząc tempo w jakim przechodzą ludzie tutaj, to jest szansa, że się zbuduje. Trzeba jednak kilka inicjatyw,
1. Nie podobają mi się zawody indywidualne. Robię to przymusu bo coś tam za to kasy i jest i chyba xp. Zdecydowanie jest potrzebna interakcja z graczami. NA razie sprowadza się to do klikniecia zorganizuj ustalenia cen i zaproszenia zawodnikow. Tyle. NIe ma tu sensu rywalizacji.
Zdecydowanie lepsze będzie zorganizowanie czegoś na cały sezon. Np. turniej juniorów i w razie potrzeb kolejne ligi np. 16 latki, 17 latki itd, turniej złozony z liderow 5 ligi, 4 ligi itd., liga obcokrajowcow cokolwiek byle miało sens. Kazdy by na poczatku sezonu miał przydzielony jakis turniej i za porządne prowadzenie na koniec sezonu nagroda dla gracza no i dla zawodnikow jakies okolicznosciowe puchary.
2. ja bym coś zrobił ze szkółką juniorów, nic ciekawego się w niej nie dzieje, zawodników jak na lekarstwo, kosmiczne opłaty za kolejne poziomy (dla poczatkujacych).




RE: zawody indywidualne - Zdunek - 2011-12-05

guti ale zawody sa organizowane popatrz na forum a co do cen rozbudowy to wszyscy maja takie same...


RE: zawody indywidualne - Zielony815 - 2011-12-05

1. Odpowiedź masz wyżej. Dodatkowo turnieje indywidualne będą wprowadzanie. Gra się cały czas rozwija i jest to w planach.
2. Szkółka jest ok. Może zbyt rzadko przychodzą juniorzy, ale za to zbyt mocni. Ceny rozbudowy są ok, bo gra ma wciągnąć Cię na dłużej, a nie, że po jednym - dwóch sezonach będziesz mieć wszystko rozbudowane na maxa.


RE: zawody indywidualne - guti - 2011-12-05

(2011-12-05, 14:46:53)Zdunek napisał(a): guti ale zawody sa organizowane popatrz na forum a co do cen rozbudowy to wszyscy maja takie same...

Zdunek zgadza się, widziałem. Ale ja myslałem o "zmechanizowaniu" tego procesu. 4 drużyny organizują się, i objeżdzaja zawody, np 16 zawodów, każdy 4x u siebie co by było sprawiedliwie. Powinna byc dostepna opcja zmiany zawodnika (byle się mieścił w parametrach ustalonych wczesniej przez 4 graczy). Np. w trakcie sezonu sprzedał się zawodnik, kupił gracz lepszego.
Przykład:
ugaduje się z 3 graczami, że wystawiamy po 4 zawodnikow, którzy mają przedział wiekowy 18-19 lat.
Rozgrywamy między sobą 16 turniejów w ciągu sezonu (każdy po 4 u siebie, ustalamy sobie sami ceny biletów, reklamę) i na zasadzie cyklu grand Prix wyłaniamy zwycięsce i jednoczesnie prowadzimy ranking zespołów.
Co Wy nato? a szczególnie co Stefik4 na to, czy to jest mozliwe do zrobienia.



RE: zawody indywidualne - Simonen - 2011-12-05

No to co masz za problem?
Uzgodnij sobie z innymi 3 osobami i organizujcie na wzajem, bo nie czaje z czym sobie nie radzisz?


RE: zawody indywidualne - Asteck666 - 2011-12-05

Dokladnie Guti, masz dział turnieje, zorganizuj swój, ustal zasady i zapraszaj chętnych do uczestnictwa. Nic prostszego.


RE: zawody indywidualne - ukppku - 2011-12-05

Zielony ale dałes pomysl Uśmiech
Z tego co slysze to wszyscy na forum chwala sie jakich to srednich nie maja ich szkolkowicze i ze kazdy ma minimum 5 juniorów ktorych w szkolce juz teraz szkoli (ja sam mam 3) Uśmiech
Nie mowie juz o tych ktorych sie pozbywamy czyli jakies 2 razy wiecej Język

15 juniorow na sezon to malo?! ;O
moim zdaniem powinno przychodzic max 5!! Z czego 1 czy 2 tylko do jazdy powinni sie nadawac.... Uśmiech Tak jak w realnym zuzlu Uśmiech

Takie moje zdanie Uśmiech


RE: zawody indywidualne - guti - 2011-12-06

(2011-12-05, 23:59:40)ukppku napisał(a): Zielony ale dałes pomysl Uśmiech
Z tego co slysze to wszyscy na forum chwala sie jakich to srednich nie maja ich szkolkowicze i ze kazdy ma minimum 5 juniorów ktorych w szkolce juz teraz szkoli (ja sam mam 3) Uśmiech
Nie mowie juz o tych ktorych sie pozbywamy czyli jakies 2 razy wiecej Język

15 juniorow na sezon to malo?! ;O
moim zdaniem powinno przychodzic max 5!! Z czego 1 czy 2 tylko do jazdy powinni sie nadawac.... Uśmiech Tak jak w realnym zuzlu Uśmiech

Takie moje zdanie Uśmiech

15 juniorów na sezon?????, to ja graM 3/4 SEZONU I DOSTALEM 1 ZAWODNIKA z talentem 1. Trochę tu nierównomiernie daje. MOże zrobić coś, żeby dawało jednak mniej więcej tyle samo?

A co do tematu - myślałem o zaautomatyzowaniu zawodów indywidualnych, tabelki, opcje wyboru zawodników do kolejnych zawodów, na forum widzę, że to fajnie się rozwija, ale jednak wszystko jest ręcznie robione


RE: zawody indywidualne - GM_Kuba - 2011-12-06

Guti, tak jak pisałem w newsie dzisiejszym w nocy zawody indywidualne oficjalne będą w tym sezonu testowane Uśmiech

Co do szkołki to tak zostanie ;] Rozbudowa szkółki am wpływ na szybkośc treningu a nie na ilosc i częstośc przychodzenia.


RE: zawody indywidualne - guti - 2011-12-06

(2011-12-06, 09:36:20)stefik4 napisał(a): Guti, tak jak pisałem w newsie dzisiejszym w nocy zawody indywidualne oficjalne będą w tym sezonu testowane Uśmiech

Co do szkołki to tak zostanie ;] Rozbudowa szkółki am wpływ na szybkośc treningu a nie na ilosc i częstośc przychodzenia.

No to jak jest wolne miejsce na testera to ja się zgłaszam.
a ze szkółką no cóż mam pecha, może w tym sezonie będzie lepiej Uśmiech
Stefik4 szacun


RE: zawody indywidualne - Norbasek - 2011-12-06

(2011-12-05, 23:59:40)ukppku napisał(a): Zielony ale dałes pomysl Uśmiech
Z tego co slysze to wszyscy na forum chwala sie jakich to srednich nie maja ich szkolkowicze i ze kazdy ma minimum 5 juniorów ktorych w szkolce juz teraz szkoli (ja sam mam 3) Uśmiech
Nie mowie juz o tych ktorych sie pozbywamy czyli jakies 2 razy wiecej Język

15 juniorow na sezon to malo?! ;O
moim zdaniem powinno przychodzic max 5!! Z czego 1 czy 2 tylko do jazdy powinni sie nadawac.... Uśmiech Tak jak w realnym zuzlu Uśmiech

Takie moje zdanie Uśmiech

No chyba nie ;] ja gram od początku sezonu i dostałem 2 i to jeszcze jednego z tal 2 a drugiego z 4 srednia jest tragiczna pozdro ;]