Oficjalne forum gry Speedway-World
1.1 - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: 1.1 (/showthread.php?tid=694)

Strony: 1 2


1.1 - Simonen - 2011-12-05

Witam wszystkich!

Większość w lidze jest nowych, mimo to zapraszam do udzielania się Uśmiech


RE: 1.1 - speed_55 - 2011-12-06

Moim marzeniem jest zajęcie bezpiecznego miejsca w środku tabeli na koniec sezonu. Nie wiem jak silna i wyrównana jest ta grupa ale mam cichą nadzieje że spadek mi nie grozi. Po pierwszej kolejce będzie czas na pierwsze wnioski.


RE: 1.1 - Kukuczka - 2011-12-08

Spokojnie speed_55 myśle ze sie utrzymasz nawet bym obstawiał ze mozesz o pierwsza trójkę powalczyć Uśmiech Ja chciałbym skonczyc rozgrywki na bezpiecznym 6 miejscu ale zobaczymy czy mi sie uda to zrealizowaćJęzyk a moim faworytem naszej grupy jest Simonen Uśmiech


RE: 1.1 - Prosper - 2011-12-08

Siema wszystkim
Ja oczywiście jako beniaminek będę walczył o utrzymanie


RE: 1.1 - Simonen - 2011-12-08

Ja sądzę, że liga będzie wyrównana, a na dzień dzisiejszy faworytów do awansu i spadku nie ma... Może być ciekawie, a o to chodzi Uśmiech


RE: 1.1 - speed_55 - 2011-12-11

Ooo, skoro rozjechałem drużynę która w minionym sezonie zajęła 5 miejsce w tabeli to nie powinno być tak źle. Choć przedwczesny entuzjazm może być zgubny.


RE: 1.1 - Kukuczka - 2011-12-11

no ja tez dobrze zacząłem sezon Uśmiech z czego bardzo sie ciesze trudno powiedziec jak bedzie dalej bo jeszcze beda skoki za obozy wiec moze sie duzo po zmieniac ale na pewno ja jakoś optymistyczniej już patrze pod kontem utrzymania sie w lidze Uśmiech


RE: 1.1 - Speed - 2011-12-11

Pierwszy raz w tej grupie widzę tyle postów :p Jest postęp Duży uśmiech
Ogólnie to ja moim zdaniem kandydatami do awansu do Eligi są Speed Fordon i RKS Kolejarz Rawicz. A na spadek raczej pewny jest Royal Zielona Góra. Myślę że te drużyny które dostały się tu z 2 ligi będą walczyc o środkowe miejsca. Ale 1 raz w tej grupie będzie troche ciekawie Duży uśmiech Tak mi się wydaje. Przynajmniej dużo bardziej niż w poprzednich sezonach.


RE: 1.1 - speed_55 - 2011-12-11

Widzę że już na wstępie zostałem wysoko oceniony. Nie bardzo wierzę w to że przez pierwszą ligę przejdę jak burza. Wydaje mi sie że znajdę tu co najmniej dwóch lub trzech pogromców. Na razie nie będę ich wskazywał gdyż muszę sie przekonać na własnej skórze czy rzeczywiście mnie rozjadą. Hammer to klub który wcześniej awansował do pierwszej ligi z mojej grupy i miałem z nim możliwość się zmierzyć. W lidze oba mecze z nim miałem w plecy. Nie można jednak meczów z przeszłości brać pod uwagę gdyż nasze podstawowe zespoły zmieniły się i ich siła dziś zapewne znacznie wzrosła. Zaskoczony jestem dzisiejszą porażką Hammera. Chyba dopiero po 2-3 kolejkach ligowych bedzie można ocenić potencjał poszczególnych zespołów dlatego wstrzymam się z oceną.


RE: 1.1 - Kukuczka - 2011-12-11

speed_55 Hamer przegrał z tomeckim z Warsilia Gdańsk Uśmiech


RE: 1.1 - speed_55 - 2011-12-11

Tak, rzeczywiście mój błąd.........poprawiłem


RE: 1.1 - speed_55 - 2011-12-18

Z takim wymagającym przeciwnikiem "wymęczyłem" niezły wynik. Myślę że w dalszych rozgrywkach nie będzie tak tragicznie. Pozostałe drużyny z grupy 2.2 czyli Polonia Ostrów Wlkp i Speedway Gdańsk też radzą sobie doskonale. Zagadką dziś dla mnie jest Hammer niegdyś gdy byliśmy w jednej grupie (2.2) lał mnie niemiłosiernie. To jednak było dawno i nasze zespoły diametralnie się zmieniły.
Ciekawe jaka siłą dysponuje nasz spadochroniarz Kolejarz Rawicz czy tak jak wskazuje ankieta urasta do miana lidera?


RE: 1.1 - Kukuczka - 2011-12-19

No ja już w niedziele bede miał okazje poznać siłę naszego " spadachroniarza z Rawicza " i jestem pewien ze to nie bedzie łatwa przeprawa jedyny plus ze mam meczyk u siebie i mam nadzieje ze powalcze o korzystny dla mnie wynik Język Jesli natomiast przegram to nie bede tragedi robił z tego powodu Uśmiech


RE: 1.1 - speed_55 - 2011-12-25

No to widzę że drużyny z dawnej grupy 2.2 okazują się czarnymi końmi i awans do I ligi był jak najbardziej zasłużony. Spadochroniarz z Rawicza został pokonany choć nie wygląda na to że jest słabeuszem. Zaskoczył mnie in minus Hammer który przegrał na własnych śmieciach. Widać że to nie jest ta drużyna co przed dwoma sezonami.


RE: 1.1 - Kukuczka - 2011-12-28

Dokladnie jakoś nam niezle idzie w tym sezonie i mi sie wydaje tak po pierwszych kolejkach Ze Ty Speed bedziesz walczył o awans z Robciem do Elity bo jednak znam waszą siłe i mysle ze miedzy sobą mozecie rozstrzygnąć walke o awans Uśmiech