Oficjalne forum gry Speedway-World
Handicap Własnego Toru - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Handicap Własnego Toru (/showthread.php?tid=6970)



Handicap Własnego Toru - masloo2 - 2019-04-24

Co powiecie na wprowadzenie zależności hadicapu własnego toru na zasadzie odjechanych biegów na danym torze? Powiedzmy że teraz jest jakiś tam handicap własnego toru i określmy go jako 100% i teraz zróbmy że za każdy przejechany bieg na własnym torze (zawody indywidualne, czwórmecze i mecze) zawodnik dostaje 1% handicapu czyli

Kupujemy zawodnika handicap równy jest 0% odjeżdzą jedne zawody 5 biegów i już mamy 5% i tak aż uzbiera 100%
100 biegów biorąc pod uwagę że zawodnik pojedzie 3x czwórmecz 2x indywidualne i ligę mamy w nieco ponad 3 tygodnie
gdy zawodnik jedzie 5x sparing 3x czwórmecz i 2x indywidualne już mamy w 2 tygodnie jak dorzucimy ligę to nawet niecałe
można również wprowadzić żeby liczyły się biegi przejechane w przeszłosći czyli jak zawodnik jeździł w naszej lidze i go kupimy to zawsze mamy coś na start lub druga opcja żeby u zawodników powiedzmy +26 1 bieg dodawał 2%


To tak na szybko rozpisane


RE: Handicap Własnego Toru - kamykov - 2019-04-29

Masz handicap własnego toru i to spory.
Teraz przykładowo wychowanek w wieku 28 byłby nie do ruszenia na własnym torze przez żadnego zawodnika gości a 5 28 letnich wychowanków robiło by 5 płatnych kompletów więc wyniki w stylu 70:20 były by codziennością


RE: Handicap Własnego Toru - masloo2 - 2019-04-29

mi nie chodziło żeby zwiększyć handicap coś źle zrozumiałeś mi chodziło o to że ten handicap co jest jest ok zostawić tylko żeby on nie był odrazu po przyjściu zawodnika do drużyny np. w pierwszym biegu po zakupie zawodnika ten zawodnik jedzie bez handicapu a w 50 biegu jedzie na 50% obecnego handicapu i po 100 biegach osiąga dopiero 100% obecnego handicapu


RE: Handicap Własnego Toru - kamykov - 2019-04-29

A no to ciekawa propozycja. Nie wiem jakby to w kodzie wyglądało, ale wydaje mi się że i tak transfer zawodników jest bardzo nieopłacalne i jeszcze dowalać menadżerom bazującym na kupowaniu było by nie humanitarne.


RE: Handicap Własnego Toru - masloo2 - 2019-04-30

nie chodzi mi o dowalanie komuś a zawsze troszku realizmu by weszło Duży uśmiech tak bardziej tak na to patrzyłem


RE: Handicap Własnego Toru - Misiek81 - 2019-05-01

Kamykov ale wtedy bardziej op£acalne bedzie stawiać na szkółke i swoich wychowanków niż kupowanie dziadów


RE: Handicap Własnego Toru - masloo2 - 2019-05-01

ratunkiem dla rynku były by okna transferowe tylko trzeba by je z głową zrobić 2-4 na sezon po 3-7 dni i wtedy by ludzie w te dni siedzieli i w te dni policytowali jak to jest przy wysypie WS a tak to wchodzą ludzie raz na jakiś czas i czasami dobrego gościa ciężko sprzedać za przyzwoite pieniądze a idą baraże i nagle zawodnicy 500% ceny w górę a tak robisz np. okno na zasadzie że po 7 kolejce można wystawiać zawodników od poniedziałku do piątku i wszystkie licytacje kończą się w sobotę


RE: Handicap Własnego Toru - kamykov - 2019-05-02

(2019-05-01, 21:21:09)Misiek81 napisał(a): Kamykov ale wtedy bardziej op£acalne bedzie stawiać na szkółke i swoich wychowanków niż kupowanie dziadów

A czy chcesz mi powiedzieć że teraz nie opłaca się stawiać na wychowanków?


RE: Handicap Własnego Toru - Misiek81 - 2019-05-02

Oczywiście że się opłaca Ty jesteś Najlepszym tego przykładem dlatego Ja też chce się na takich osobach jak Ty wzorować chodziło mi że większość miałaby dylemat stawiać na swoich czy grać. pozyskanymi z Lt młodzikamii gra by się rozwijała bardziej bo gracze by intensywniej działali w szkółce niż siedzieli na Lt