Oficjalne forum gry Speedway-World
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (http://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Indywidualne Mistrzostwa U 16-21 (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Dział: U-16 (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=67)
+---- Wątek: U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja (/showthread.php?tid=6996)



U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja - wojtas_gkm - 2019-05-15

U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 18.05.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP


RE: U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja - wojtas_gkm - 2019-05-15

Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
18.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115688
25.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115752
01.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115933


Grupa B
18.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115684
25.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115795
01.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115893


Grupa C
18.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115690
25.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115775
01.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-115942


Półfinały

Grupa D
15.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116561
22.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116564
29.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116694


Grupa E
15.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116581
22.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116607
29.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-116733


Finały

06.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117144
13.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117140
20.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117161
27.07 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117143
03.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-117137



RE: U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja - wojtas_gkm - 2019-05-15

Lista uczestników

Grupa A:
01. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
02. Roman Kolorov (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85815
03. Hudson Macrossan (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85874
04. Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
05. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
06. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
07. Colin Crawley (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85826
08. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
09. Jan Smetana (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85922
10. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
11. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
12. Elio Udassi (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
13. Zenon Podrez (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85929
14. Erkki Perala (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
15. Borys Bartelke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938

Grupa B:
01. Dieter Ylimainen (Spôjnia Białe Blota) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
02. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
03. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
04. Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861
05. Sergiusz Dolgov (Spôjnia Białe Blota) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
06. Issac Wahlstedt (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85916
07. Patric Creutz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85873
08. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
09. Tomasso Bettetini (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85854
10. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
11. Jaakko Lehtomäki (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85865
12. Jerzy Ralicki (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85964
13. Vojtech Sobol (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85882
14. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
15. Dominik Chwat (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85951

Grupa C:
01. Jan Petrużalek (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85794
02. Mirosław Madowicz (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
03. Krzysztof Knura (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85955
04. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
05. Bogusław Gatnar (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86000
06. Radim Benda (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85863
07. Walter Hill (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85824
08. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
09. Krystian Kisielewicz (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85933
10. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
11. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
12. Aarne Salminen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85855
13. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
14. Lukas Vrana (Falubaz Bournemouth) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85819

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C


RE: U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja - wojtas_gkm - 2019-06-08

Wyniki końcowe fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 16a.jpg]
[Obrazek: 16b.jpg]
[Obrazek: 16c.jpg]


RE: U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja - wojtas_gkm - 2019-06-08

Lista uczestników półfinałów

Grupa D:
01. Borys Bartelke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
02. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
03. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
04. Hudson Macrossan (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85874
05. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
06. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
07. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
08. Vojtech Sobol (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85882
09. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
10. Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861
11. Tomasso Bettetini (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85854
12. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
13. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
14. Aarne Salminen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85855
15. Krystian Kisielewicz (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85933
16. Radim Benda (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85863

R1. Jan Smetana (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85922
R2. Jan Petrużalek (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85794


Grupa E:
01. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
02. Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
03. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
04. Zenon Podrez (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85929
05. Erkki Perala (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
06. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
07. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
08. Sergiusz Dolgov (Spôjnia Białe Blota) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
09. Jerzy Ralicki (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85964
10. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
11. Dominik Chwat (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85951
12. Mirosław Madowicz (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
13. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
14. Walter Hill (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85824
15. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
16. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886

R1. Krzysztof Knura (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85955
R2. Patric Creutz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85873

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E


RE: U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja - wojtas_gkm - 2019-06-18

Wyniki pólfinałów:

[Obrazek: 16D.jpg]
[Obrazek: 16E.jpg]


RE: U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja - wojtas_gkm - 2019-07-02

Lista finalistów:

01. Borys Bartelke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
02. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
03. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
04. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
05. Vojtech Sobol (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85882
06. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
07. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
08. Krystian Kisielewicz (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85933
09. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
10. Erkki Perala (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
11. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
12. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
13. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
14. Mirosław Madowicz (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
15. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
16. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886

R1. Aarne Salminen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85855
R2. Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902