Oficjalne forum gry Speedway-World
Nowa Tabela Biegowa - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Nowa Tabela Biegowa (/showthread.php?tid=7275)



Nowa Tabela Biegowa - masloo2 - 2020-06-15

Jaka jest szansa na nową tabelę biegową?


RE: Nowa Tabela Biegowa - kamykov - 2020-06-17

A po co Ci nowa tabela biegowa?


RE: Nowa Tabela Biegowa - becia - 2020-06-17

A czemu nie wprowadzić tabeli obowiązującej w realu? Ja jestem na tak


RE: Nowa Tabela Biegowa - Arkadiusz - 2020-06-17

Nowa tabela nie będzie wprowadzona. Na pewno nie teraz.


RE: Nowa Tabela Biegowa - kamykov - 2020-06-18

(2020-06-17, 18:46:36)becia napisał(a): A czemu nie wprowadzić tabeli obowiązującej w realu? Ja jestem na tak
 Ale dlaczego konkretnie? 
Bo tak jest w Ekstralidze?  Bo tak mi się podoba? Bo jest fajnie? 

 Dużo rzeczy jest w realu czego nie da się wprowadzić w grze przeglądarkowe. Choć dla mnie zmienianie czegoś, bo tak jest w ekstralidze jest głupie, bo co sezon wprowadzają jakieś zmiany


RE: Nowa Tabela Biegowa - masloo2 - 2020-06-18

Dobra osoby które mają opanowaną tą tabelę boją się zmian do zamknięcia bo ta gra jednak stoi w miejscu i nie ma zamiaru iść do przodu :/


RE: Nowa Tabela Biegowa - kamykov - 2020-06-18

Wytłumacz mi co Ci da nowa tabela ligową?
Choć nie za bardzo teraz interesuje się żużlem to wiem że nowa tabela biegowa została wprowadzona by uatrakcyjnić biegi, by liderzy spotykali się z liderami w bardzo mocnych biegach a doparowi w potencjalnie słabszych biegach.
A co mi da nowa tabela biegowa? Dwa mecze ligowe i znów mam wszystko ogarnięte na 3 różne taktyki choć rzeczywistość wymusza korekty. A może Ty po prostu popełniacie tak kardynalny błąd że walicie po 1,3, 5 liderów i jadą tacy bez żadnego pomyślunku. Przy tym silniku meczowym zmiana tabeli biegowej nic nie da. Choć nie ukrywam że gdyby był poprzedni silnik to byłbym ZA, bo było by o wiele ciekawiej


RE: Nowa Tabela Biegowa - majoreq - 2020-06-25

Według mnie nowa tabela biegowa mogłaby pomóc tym co rzadziej są online podczas meczów. Niektórzy pracują w niedzielę itp.
W nowej tabeli liderzy spotykają się częściej w tym samym biegu. Wiadomo ktoś kto byłby online wciąż może używać rezerwowego ale już nie byłoby tak łatwo.
Imo byłby to też powiew świeżości.


RE: Nowa Tabela Biegowa - masloo2 - 2020-06-25

akurat jak ktoś jest online a przeciwnik nie jest offline to prawie zawsze ten online wygra


RE: Nowa Tabela Biegowa - kamykov - 2020-06-25

(2020-06-25, 16:25:54)majoreq napisał(a): Według mnie nowa tabela biegowa mogłaby pomóc tym co rzadziej są online podczas meczów. Niektórzy pracują w niedzielę itp.
W nowej tabeli liderzy spotykają się częściej w tym samym biegu. Wiadomo ktoś kto byłby online wciąż może używać rezerwowego ale już nie byłoby tak łatwo.
Imo byłby to też powiew świeżości.

 Kurcze nie wiem jak odpowiedzieć by źle nie zabrzmiało? Przejrzałem twoje wyniki i twoją wielką nieobecność w meczach ligowych i naprawdę zastanawiam się o co Tobie chodzi?


RE: Nowa Tabela Biegowa - kamykov - 2020-06-25

(2020-06-18, 12:44:54)masloo2 napisał(a): Dobra osoby które mają opanowaną tą tabelę boją się zmian do zamknięcia bo ta gra jednak stoi w miejscu i nie ma zamiaru iść do przodu :/

Myślisz że osoby, które opanowały starą tabelkę nie opanują nowej?


RE: Nowa Tabela Biegowa - majoreq - 2020-06-26

@masloo2
Teraz tak, później też pewnie tak będzie, ale wpływ bycia online można lekko zmniejszyć. W starej tabeli jeździ każdy z każdym, w nowej już nie jest tak po równo. Dzięki temu można tak ustawić skład aby pokryć liderów przeciwnika itp. zależnie od taktyki

@kamykov
zauważyłeś też, że mam dużo gorsze czasy? pewnie dlatego, że jeżdżę bez motocyklów. Nie zwracam uwagi teraz na wyniki, skupiam się na czym innym więc nie wiem co ten post miał wnieść do dyskusji poza prowokacją. Tak więc miłego dnia, elo, nie dam się złapać.


RE: Nowa Tabela Biegowa - Misiek - 2020-11-04

też jestem za wprowadzeniem nowej tabeli biegowej Uśmiech


RE: Nowa Tabela Biegowa - GM_Arek - 2021-02-11

jestem przeciwny. tabelę zmieniają bardzo często i nie widzę sensu pogoni za realem w tym wypadku. a nowej w końcu też się gracze nauczą i znowu będzie temat zrobienia nowej. zmiana dla zmiany