Oficjalne forum gry Speedway-World
Stadion-Rozbudowa - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Stadion-Rozbudowa (/showthread.php?tid=749)

Strony: 1 2 3


Stadion-Rozbudowa - Astiks - 2011-12-28

Moją propozycją jest to że fajnie by było aby została wprowadzona opcja rozbudowy "Cenowa i Terminowa" ,cenowa by nic nie zmieniała by było tak jak jest a terminowa by skróciła czas rozbudowy tego stadionu i więcej by kosztowała ta rozbudowa co by pozwoliło na nie wielkie przyspieszenie rozbudowy.
Wydaje mi się że to jest dobra propozycja

Pisać co o tym sądzicie ...



RE: Stadion-Rozbudowa - specjal2009 - 2011-12-28

W sumie dla mnie to bez znaczenia bo mam stadion juz rozbudowany, a tak po za tym to jest zywiec z konkurencjiDuży uśmiech


RE: Stadion-Rozbudowa - Astiks - 2011-12-28

Nie chodzi mi o ściągnięcie z konkurencji ale takie coś wydaje mi się byłoby przydatne


RE: Stadion-Rozbudowa - speed_55 - 2011-12-28

(2011-12-28, 12:58:20)specjal2009 napisał(a): W sumie dla mnie to bez znaczenia bo mam stadion juz rozbudowany, a tak po za tym to jest zywiec z konkurencjiDuży uśmiech

Jak nie mam nic sensownego do powiedzenia to nie zabieram głosu.
Dlaczego nie można skorzystać z dobrych sprawdzonych wzorców? Chyba nie jest to zastrzeżone?


RE: Stadion-Rozbudowa - Hawaiki - 2011-12-28

Hmm żeby nie było, że się ściąga z innej gry to można wprowadzić np. wykonawcę polskiego i zagranicznego - to tylko przykład, bo można to inaczej nazwać choćby wirtualne nazwy firm budowlanych i jedna z nich buduje szybciej i drożej, a druga dłużej ale taniej.

Ewentualnie można zrobić tak, że po wyborze np 1000 miejsc do budowy wyskakuje nam info z firmami do przetargu, coś ala nasi nowi sponsorzy i jedna firma buduje w taki czas za taka kasę, a druga i trzecia już inaczej.

To tylko takie moje wypociny Duży uśmiech Pozdro.


RE: Stadion-Rozbudowa - Astiks - 2011-12-28

Dobry pomysł Hawaiki

Co wy sądzicie o pomyśle Hawaiki ? Duży uśmiech


RE: Stadion-Rozbudowa - Teves - 2011-12-28

no mogłoby być , nawet fajny pomysł.


RE: Stadion-Rozbudowa - specjal2009 - 2011-12-28

Hawalki wizja jest dobra



Cytat:Jak nie mam nic sensownego do powiedzenia to nie zabieram głosu.
Dlaczego nie można skorzystać z dobrych sprawdzonych wzorców? Chyba nie jest to zastrzeżone?

@speed_55@
Dobrze ze ty napisales cos sensownego, procz tego ze sie przyczepiles do mojej wypowiedzi, ja napisalem co mysle o tym i tyle. Jasne ze jest łatwiej cos skopiowac niz samemu wymyslic.






RE: Stadion-Rozbudowa - GM_Kuba - 2011-12-28

Polacy tanio i długo a Chinczycy szybko i drogo Duży uśmiech


RE: Stadion-Rozbudowa - Astiks - 2011-12-28

Dokładnie tak jak mówisz ,może być i tak Polacy tyle Chińczycy tyle Język


RE: Stadion-Rozbudowa - specjal2009 - 2011-12-28

Moze wiecej tych firm wprowadzic. np jedna firma budowala by szybko i drogo jeszcze inna dluzej a taniej no i standardowa taka jak jest teraz


RE: Stadion-Rozbudowa - Astiks - 2011-12-28

Można i więcej nie ma problemu no a czy się stefik na to zgodzi znaczy się na ten pomysł to nie wiem Uśmiech


RE: Stadion-Rozbudowa - kubackm - 2011-12-28

co do rozbudowy to myśle że przydałoby się zrobić takie rzeczy jak sklep klubowy czy bar...wiadomo że prawie każdy kibic od czasu do czasu chce sobie kupic jakiś gadżet np.szalik,kubek itp. a w trakcie meczu zjeść kiełbaskę,lub po meczu zjeść jakiś schabowy itp. dodatkowo urozmaiciło bu to grę.


RE: Stadion-Rozbudowa - kubackm - 2011-12-28

no i jeszcze można by było wprowadzić do rozbudowy stadionu tablice wyników:normalna(bardzo tania)i świetlna(troche droższa)myśle że to by był taki fajny dodatek.


RE: Stadion-Rozbudowa - Teves - 2011-12-29

(2011-12-28, 19:44:06)kubackm napisał(a): co do rozbudowy to myśle że przydałoby się zrobić takie rzeczy jak sklep klubowy czy bar...wiadomo że prawie każdy kibic od czasu do czasu chce sobie kupic jakiś gadżet np.szalik,kubek itp. a w trakcie meczu zjeść kiełbaskę,lub po meczu zjeść jakiś schabowy itp. dodatkowo urozmaiciło bu to grę.

Kawał fajnej, nikomu niepotrzebnej opcji.