Oficjalne forum gry Speedway-World
Błąd rozbudowy szkółki - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Błąd rozbudowy szkółki (/showthread.php?tid=7527)



Błąd rozbudowy szkółki - Mr. Zuma - 2021-03-17

ID Klubu: 7098
ID Zawodów:
Link (do podstrony):
ID Ligi:
Zrzut ekranu:

Opis:
Dnia 17.03.2021 o godzinie na oko 11:45 kliknąłem opcję rozbudowy szkółki na poziom 15, nie powiem dokładnie ile ona kosztowała bo nie pamiętam ale tak czy tak wybrałem opcję najdroższą i najkrótszą.
Już pomijam fakt, że pobrało mi mniej pieniędzy i wydłużyło czas rozbudowy. Na to bym nawet machnął ręką.

ALE!

No sory ale nie przypominam sobie, żeby nawet przy najtańszej opcji (a przypominam, że kliknąłem najdroższą) czas rozbudowy trwał 105 dni!
O ile dobrze pamiętam przy najtańszej opcji to wynosiło na pewno mniej niż 100 a już na pewno 105, nie wiem nie potwierdzę bo FAQ o tym ani słowa nie wspomina. Ale jak zobaczyłem, że rozbudowa się skończy 30.06.2021 to się za głowę złapałem.
A nawet jeśli faktycznie te 105 dni to poprawna długość, może tak być, mówię nie pamiętam ile wynosi najdłuższy czas trwania rozbudowy to dam sobie rękę uciąć, że wybierałem opcję za bodajże 3 750 000 zł (albo droższą) a pobrało mi z konta 2 250 000 zł!

Coś się ewidentnie popsuło!


RE: Błąd rozbudowy szkółki - masloo2 - 2021-03-17

Jak klinąłeś tak masz Mi tak powiedzieli jak ja miałem problem


RE: Błąd rozbudowy szkółki - Mr. Zuma - 2021-03-18

Domyślam się, że tak mi powiedzą i trudno... jak miałem machnąć ręką tak machnę ręką.

Zwracam tylko uwagę, że mogą być np. jakieś linki pokiełbaszone w tej rozbudowie szkółki. Bo ja jestem pewien co kliknąłem. Już czort ze mną ale niech chociaż sprawdzą czy linki działają właściwie, żeby ktoś inny też kiedyś nie miał takiego problemu.

Mogłem się też pomylić oczywiście i taką możliwość też dopuszczam.
Ale co jeśli nie i faktycznie coś tam się popsuło?

Lepiej zgłosić i sprawdzić czy faktycznie tam coś działa jak nie powinno niż uznać, że to na pewno ja źle kliknąłem i to moje nie dopatrzenie i moja wina bo tak wcale być nie musi.


RE: Błąd rozbudowy szkółki - Pabloss - 2021-03-19

Ja zrobiłem rozbudowę na 13 poziom za 3,4 mln na 31 dni a pobrało mi 1,7 mln i 3 miesiące mam czekać


RE: Błąd rozbudowy szkółki - GM_Kuba - 2021-03-19

Błąd został poprawiony. Co do korekt w finansach i czasach trwania to dam znać w ciągu dnia.


RE: Błąd rozbudowy szkółki - Pabloss - 2021-03-19

Ok dziękuję. Czekam zatem na info


RE: Błąd rozbudowy szkółki - Mr. Zuma - 2021-03-19

Super, dzięki Kuba!


RE: Błąd rozbudowy szkółki - GM_Kuba - 2021-03-19

Problematyczne rozbudowy zostały usunięte. Mam ID osób pokrzywdzonych.

W dniu jutrzejszym Henrik zrobi korekty w finansach - odda lub pobierze.

Proszę o uruchomienie nowych budów.

W poniedziałek, te trwające rozbudowy zostaną skrócone o 7 dni, tak aby skonczyły się tak jak wcześniej planowaliście.


RE: Błąd rozbudowy szkółki - Pabloss - 2021-03-19

Ok czekam na pobranie mi do końca pieniędzy oraz skrócenie dni budowy


RE: Błąd rozbudowy szkółki - Pabloss - 2021-03-19

Czekam na zwrot pieniędzy bo 2 mln brakuje i nie mam jak się zrobić znowu na 13 poziom


RE: Błąd rozbudowy szkółki - ADM_Henrik - 2021-03-19

Korekty w finansach zrobione i widnieją jako Korekta Administracji.