Oficjalne forum gry Speedway-World
LISTA TRANSFEROWA - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: LISTA TRANSFEROWA (/showthread.php?tid=7537)

Strony: 1 2 3


LISTA TRANSFEROWA - Asteck666 - 2021-03-27

ID Klubu: 131
ID Zawodników: Mathew Woodley (85813), Krzysztof Sempka (88491), Ludwik Pingielski (90113)
Link (do podstrony):
ID Ligi:
Zrzut ekranu:


Opis:
Po pierwsze, w zakładce TRANSFERY wyświetla się co innego niż w profilu graczy:
Woodley - w TRANSFERACH nie licytowany, w profilu gracza 577 tysi
Sempka - w transferach 7 zł, w profilu gracza 48
Pingielski - tu i tu 7 zł

Ponadto Toruniak4, który prosił mnie o wystawienie zawodników, bo jest nimi zainteresowany zgłasza na SB, że nie może licytować.

Proszę, a nawet żądam o cofnięcie transferów i wystawienie zawodników od nowa jak sie uporacie z błędem. Nie mam zamiaru juniorów sprzedać za 7 czy 48 zł, bo gracze nie mogą licytować Zły


RE: LISTA TRANSFEROWA - Asteck666 - 2021-03-27

[Obrazek: transfery.png]

[Obrazek: transfery-1.png]


RE: LISTA TRANSFEROWA - Asteck666 - 2021-03-27

Sempka się właśnie zakończył, a zainteresowany nie mógł licytować.


RE: LISTA TRANSFEROWA - Toruniak4 - 2021-03-27

(2021-03-27, 12:07:52)Asteck666 napisał(a): Sempka się właśnie zakończył, a zainteresowany nie mógł licytować.

ja licytowałem Sempke do 48 zł i wygrałem a mimo wszystko pisało że Kocurki to zalicytowały a nie ja i ostatecznie tam trafił zawodnik a nie do mnie


RE: LISTA TRANSFEROWA - Asteck666 - 2021-03-27

Ja rozumiem, ze to żart, ze Stefik "naprawia" błąd, nie zaglądając do działu z błędami.
Stwierdza, że był błąd i że naprawił. W międzyczasie aukcje się kończą i zawodnicy idą za bezcen.
ŻĄDAM cofnięcia transferów Sempki i Pingielskiego (ID w pierwszym poście), ponieważ przez błąd w grze, nie mogli być licytowani jak należy.

[Obrazek: transfery-2.png]


RE: LISTA TRANSFEROWA - Toruniak4 - 2021-03-28

ID klubu: 12239
ID zawodnika: Krzysztof Sempka 88491


Opis: Krzysztof Sempka był na liście transferowej do około godziny 12;30 mimo że jako jedyny i jako ostatni jak zalicytowałem go to widniała nazwa że kto inny go wygrywa w tym przypadku klub: Kocurki który nie był aktywny od paru godzin i zawodnik po zakończeniu licytacji nie trafił do mnie tylko do klubu który wcale nie wygrał licytacji


RE: LISTA TRANSFEROWA - GM_Kuba - 2021-03-28

@Asteck666 żadać to wiesz gdzie i czego możesz Uśmiech

Naprawiony został błąd - to, co napisałem chyba jest jasne do zruzmienia (nawet dla przedszkolaka).

To o czym piszesz, to skutek błędu, czym będę się zajmował dzisiaj.

Czy to co napisałem jest jasne czy mam napisać J A Ś N I E J ?


RE: LISTA TRANSFEROWA - Asteck666 - 2021-03-28

Napisz jaśniej, bo za mało bezczelny jesteś.
W ostatnich 24h licytacji (czyli najlepszych do licytowania) był błąd, TWÓJ błąd, przez co zawodnicy nie mogli być licytowani.
Może i naprawiłeś, co nie zmienia faktu że aukcje w międzyczasie się zakończyły.
To co napisałem jest chyba jasne do zrozumienia (nawet dla programisty).
KTÓREGO SŁOWA NIE ROZUMIESZ ?


RE: LISTA TRANSFEROWA - magrami12 - 2021-03-28

Witam

Zwolniłem zawodnika ID 74566 ale nadal sobie go dodałem do obserwacji. Przed jakimiś tam zmianami na liście transferowej miałem go (wyświetlał mi si e - w zakładce TRANSFERY - OBSERWOWANI ZAWODNICY NA LIŚCIE TRANSFEROWEJ.......

Teraz go nie widzę, nie ma go ..... mimo że wchodząc w profil zawodnika mam - Zakończ obserwację .....czyli tak jakbym go miał nadal dodanego do obserowanych ......


RE: LISTA TRANSFEROWA - Toruniak4 - 2021-03-28

Witam przy zalicytowaniu zawodnika, pieniądze nie odejmują się z konta


RE: LISTA TRANSFEROWA - GM_Kuba - 2021-03-28

(2021-03-28, 08:54:45)magrami12 napisał(a): Witam

Zwolniłem zawodnika ID 74566 ale nadal sobie go dodałem do obserwacji. Przed jakimiś tam zmianami na liście transferowej miałem go (wyświetlał mi si e - w zakładce TRANSFERY - OBSERWOWANI ZAWODNICY NA LIŚCIE TRANSFEROWEJ.......

Teraz go nie widzę, nie ma go ..... mimo że wchodząc w profil zawodnika mam - Zakończ obserwację .....czyli tak jakbym go miał nadal dodanego do obserowanych ......

Czy problem się już rozwiązał? Jeśli nie, opisz to proszę w osobnym temacie.


RE: LISTA TRANSFEROWA - GM_Kuba - 2021-03-28

(2021-03-28, 07:56:43)Asteck666 napisał(a): Napisz jaśniej, bo za mało bezczelny jesteś.
W ostatnich 24h licytacji (czyli najlepszych do licytowania) był błąd, TWÓJ błąd, przez co zawodnicy nie mogli być licytowani.
Może i naprawiłeś, co nie zmienia faktu że aukcje w międzyczasie się zakończyły.
To co napisałem jest chyba jasne do zrozumienia (nawet dla programisty).
KTÓREGO SŁOWA NIE ROZUMIESZ ?

Nie będę wiecej polemizował. Jako właściciele gry, to my podejmujemy decyzje takie a nie inne, i nikomu ni musimy się tłumaczyć.


RE: LISTA TRANSFEROWA - GM_Kuba - 2021-03-28

8 transferów z dnia 2021-03-27 zostało cofniętych. Zawodnicy:
94092
93094
94042
93215
88491
57878
90113
85813


Zostali oni ponownie wystawieni na listę z datą zakończenia, za 3 dni.

Dzięki zmianie systemu transferow, nie musicie ich ponownie wystawiać (brak dodatkowej/ponownej oplaty).
Dodatkowo oferty złożone wcześniej są aktualne.


RE: LISTA TRANSFEROWA - GM_Kuba - 2021-03-28

W razie wszelkich niezgodności finansowych, proszę o informację na PW w grze, każdą sprawa zajmiemy się indywidualne.


RE: LISTA TRANSFEROWA - jacekpulo - 2021-03-28

U mnie nie widać zawodników których obserwowałem...myślałem, że może przy tych zmianach po prostu zniknęło ale wchodząc w tych zawodników wychodzi, że dalej ich obserwuje ale ich nie widać. Nawet jak na kogokolwiek kliknę "obserwuj" to i tak ich nie widać w zakładce Transfery