Oficjalne forum gry Speedway-World
BŁĄD Z MOTOREM 2 - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: BŁĄD Z MOTOREM 2 (/showthread.php?tid=760)

Strony: 1 2


BŁĄD Z MOTOREM 2 - dawidst8 - 2012-01-03

Bardzo nalegam i proszę aby wprowadzono taką opcję że po sprzedaży zawodnika motor automatycznie też się sprzedaje ponieważ za motor też otrzymujemy nie małe pieniądze. Nie którzy sądzą że motor mam sprzedać jak zawodnika jakiś klub licytuję. Przeważnie tak jest że jak ktoś jest zainteresowany zawodnikiem to go kupuję 2 min przed zakończeniem aukcji i nie zawsze możesz zauważyć, jest nieraz tak że aukcja się kończy w godz między 8:00 - 14:00 a przecież albo się chodzi do szkoły albo do pracy wiec nie ma jak sprawdzić czy ktoś kupuję zawodnika

mam nadzieje że zostanie to wprowadzone ponieważ bez sensu się traci pieniądze które są bardzo potrzebne


RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - kamykov - 2012-01-03

to sprzedaj motor jak wystawiasz zawodnika na LT lub przed wyjściem z domu do pracy


RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - dawidst8 - 2012-01-03

dobra sprzedam motor nikt mi zawodnika nie kupi i jestem w plecy za zakup nowego motoru
MYŚL CHŁOPIE


RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - kamykov - 2012-01-03

O co Ci chodzi ??? Może niech jeszcze będzie automatyczna opcja naprawiania motorów w czasie meczu bo nie zawsze mogę być podczas spotkania a szkoda cennych sekund w biegu.




RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - Astiks - 2012-01-03

Szczerze to też nie rozumiem dawida


RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - dawidst8 - 2012-01-03

chodzi mi o to że jak np sprzedałeś zawodnika na LT to dostajesz kasę za zawodnika a za motor nie. Chcę aby stefik taką opcję wprowadził że po sprzedaży dostajesz pieniądze za zawodnika i za sprzedany motor.


RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - specjal2009 - 2012-01-03

mozna sammeu sprzedac moitor przed sprzedaza zawodnika, ale nie wszyscy moga byc onlinne w czasie gdy transakcja jest finalizowana. Ogolnie to nie mial bym nic przeciwko by dziaial kod na sprzedaz motocykkla podczas zmiany barw klubowych przez zawodnika,

edit*

Chociaz nei wiem czy ta gra jest warta swieczki, mozna byc stratnym maksymalnie 30k lub troszku mniej


RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - dawidst8 - 2012-01-03

dzięki SPECJAL nareszcie ktoś zajarzył o co mi chodzi ale te 30 K to masz już na następny motor Język


RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - dawidst8 - 2012-01-04

widzę że reszta się powstrzymała od komentarzy a szkoda


RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - Teves - 2012-01-04

Popieram słowa specjalaOczko


RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - sothis - 2012-01-04

Jak chcesz sprzedać zawodnika to sprzedajesz mu motor Duży uśmiech
więc po jaką cholere kupować mu nowy jak się niesprzeda??

To jest moje zdanie


RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - dawidst8 - 2012-01-04

sprzedam zawodnikowi motor i go wystawie na LT i zdaży się tak że nikt mi go nie kupi to na czym będzie jezdził? ?? jak kupie nowy motor to będe stratny


RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - specjal2009 - 2012-01-04

Będzie jeżdził na najsłabyszm motorku, Zawodnika wystawisz jeszcze raz na LT, az do skutku!!!


RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - dawidst8 - 2012-01-04

to co za każdym razem będe sprzedawał i kupywał motor



RE: BŁĄD Z MOTOREM 2 - specjal2009 - 2012-01-04

Zakładajac ze chcesz sie pozbyc zawodnika [nie jest ci on potrzebny] to raczejj nie puszczasz go w meczach ligowych, wiec moze nawet na wrotkach jechac w meczach sparingowych Uśmiech