Oficjalne forum gry Speedway-World
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (http://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Indywidualne Mistrzostwa U 16-21 (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Dział: U-21 (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=72)
+----- Dział: Archiwum U-21 (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=93)
+----- Wątek: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja (/showthread.php?tid=7763)



U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja - wojtas_gkm - 2021-08-31

U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 04.09.2021r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja - wojtas_gkm - 2021-08-31

Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
04.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-141677
11.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-141710
18.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-142126

Grupa B
04.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-141724
11.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-141627
18.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-141626

Grupa C
04.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-141684
11.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-141726
18.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-141679

Półfinały

Grupa D
25.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-142376
02.10 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-142359
09.10 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-142566

Grupa E
25.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-142367
02.10 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-142567
09.10 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-142729

Finały

16.10 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-142988
23.10 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-143268
30.10 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-143296
06.11 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-143348
13.11 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-143069
20.11 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-143219


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja - wojtas_gkm - 2021-08-31

Lista uczestników

Grupa A
01. Miłosz Głąba (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91104
02. Jarosław Słoniowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91120
03. Kornel Kawaliło (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90435
04. Balazs Sipos (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
05. Ireneusz Miętrkiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90156
06. Berke Tihanyi (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90483
07. Erwin Hardy (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91131
08. Banjamin Temple (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90053
09. Voldemars Karde (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91124
10. Walenty Zukov (Bombardierzy Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94683
11. Kyden Fysh (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89962
12. Borys Parcheniak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90044
13. Jędrzej Opat (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90135
14. Haythan Carney (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91125
15. Claes Damgaard (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039
16. Romuald Burzanowski (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90131

Grupa B
01. Bolesław Ugorenko (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91116
02. Antoni Kowsz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90060
03. Mateusz Molek (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
04. Bogdan Bachleda-Wala (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90188
05. Daniel Szarota (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90051
06. Lillo Frappamp (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90466
07. Bartosz Mośka (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89978
08. Emil Macikowski (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91133
09. Oliwier Merta (Bombardierzy Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94684
10. Szczepan Chart (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90036
11. Walenty Gorelov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035
12. Władysław Rychlik (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90126
13. Henryk Dojnik (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90057
14. Mikael Trueman (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
15. Ebbe Korneliussen (Bombardierzy Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90469

Grupa C
01. Edward Matusiewicz (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91122
02. Remigiusz Radzanowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91115
03. Yrjo Salmela (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982
04. Patryk Obremski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90027
05. Daniel Dehnel (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90031
06. Mariusz Kuca (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90028
07. Jack Barefoot (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90132
08. Michel Müller (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89977
09. Daniel Sierakowski (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90211
10. Matej Korarz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90540
11. Remigiusz Znaniecki (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90476
12. Klaudiusz Ciszyński (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90519
13. Oskar Koc (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90033
14. Damian Grynicz (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90075
15. Stanley Watson (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/I,zobacz-90086

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja - wojtas_gkm - 2021-09-01

[Obrazek: org.jpg]


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja - wojtas_gkm - 2021-09-20

Wyniki fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 21A.jpg]
[Obrazek: 21B.jpg]
[Obrazek: 21C.jpg]


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja - wojtas_gkm - 2021-09-22

Lista uczestników

Grupa D
01. Balazs Sipos (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
02. Claes Damgaard (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039
03. Miłosz Głąba (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91104
04. Jarosław Słoniowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91120
05. Borys Parcheniak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90044
06. Jędrzej Opat (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90135
07. Mikael Trueman (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
08. Bolesław Ugorenko (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91116
09. Daniel Szarota (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90051
10. Emil Macikowski (PanOwoc.pl) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91133
11. Lillo Frappamp (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90466
12. Yrjo Salmela (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982
13. Mariusz Kuca (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90028
14. Michel Müller (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89977
15. Jack Barefoot (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90132
16. Matej Korarz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90540

R1. Kornel Kawaliło (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90435
R2. Bogdan Bachleda-Wala (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90188

Grupa E
01. Erwin Hardy (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91131
02. Banjamin Temple (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90053
03. Voldemars Karde (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91124
04. Kyden Fysh (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89962
05. Haythan Carney (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91125
06. Antoni Kowsz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90060
07. Mateusz Molek (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
08. Szczepan Chart (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90036
09. Walenty Gorelov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035
10. Henryk Dojnik (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90057
11. Ebbe Korneliussen (Bombardierzy Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90469
12. Edward Matusiewicz (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91122
13. Remigiusz Radzanowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91115
14. Patryk Obremski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90027
15. Daniel Dehnel (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90031
16. Daniel Sierakowski (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90211

R1. Stanley Watson (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/I,zobacz-90086
R2. Remigiusz Znaniecki (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90476

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja - wojtas_gkm - 2021-09-22

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja - wojtas_gkm - 2021-10-06

Tabele fazy półfinałowej:

[Obrazek: 21d.jpg]
[Obrazek: 21e.jpg]


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja - wojtas_gkm - 2021-10-12

Lista finalistów

01. Balazs Sipos (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
02. Claes Damgaard (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039
03. Miłosz Głąba (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91104
04. Mikael Trueman (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
05. Bolesław Ugorenko (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91116
06. Daniel Szarota (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90051
07. Yrjo Salmela (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982
08. Mariusz Kuca (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90028
09. Banjamin Temple (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90053
10. Voldemars Karde (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91124
11. Kyden Fysh (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89962
12. Antoni Kowsz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90060
13. Mateusz Molek (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
14. Walenty Gorelov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035
15. Remigiusz Radzanowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91115
16. Daniel Sierakowski (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90211

R1. Lillo Frappamp (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90466
R2. Haythan Carney (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91125


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja - wojtas_gkm - 2021-10-19

Tabela fazy finałowej

[Obrazek: U21.jpg]


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XX edycja - wojtas_gkm - 2021-11-22

Dziękuję Wam za kolejny wspólnie spędzony sezon.

Tradycyjnie gratulacje dla najlepszych oraz podziękowania za udział dla wszystkich uczestników!
Nagród spodziewajcie się po zakończeniu Pucharu Juniorów, w formie zbiorczej dla wszystkich organizowanych przeze mnie rozgrywek juniorskich.

Zapraszam do udziału w kolejnym sezonie. Zapisy wystartują po aktualizacji wieku zawodników.