Oficjalne forum gry Speedway-World
Puchar gry ujęty w sponsoringu - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Puchar gry ujęty w sponsoringu (/showthread.php?tid=787)

Strony: 1 2


Puchar gry ujęty w sponsoringu - GM_Kuba - 2012-01-14

Poprzedni temat z tą propozycją został usunięty więc tutaj proszę się wypowiadać jak byście to widzieli.[/align]


RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - Triodex - 2012-01-15

Z pewnością jest to dobry pomysł zawsze dodatkowe pieniądze się przydadzą dla klubu jak najbardziej jestem za

Pozdr.


RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - Teves - 2012-01-15

Mam wrażenie że gracz wypowiadający się przedemną to nowa odsłona Astiksa- ale nie ważne
Za bardzo nie pamiętam tego wątku, ale patrząc po tytule tego wątku, jestem jak najbardziej ZA.


RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - Triodex - 2012-01-15

(2012-01-15, 08:01:04)Teves napisał(a): Mam wrażenie że gracz wypowiadający się przedemną to nowa odsłona Astiksa- ale nie ważne
Za bardzo nie pamiętam tego wątku, ale patrząc po tytule tego wątku, jestem jak najbardziej ZA.

Chyba mnie z kimś pomyliłeś nie jestem żadnym Astiksem


RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - Teves - 2012-01-15

Chłopcze, nie graj sobie ze mną. Niby zbiegiem okoliczności jest to że astiks jest nieobecny od 12 stycznia, a ty założyłeś właśnie konto w grze i tu na forum 12 stycznia.Po drugie masz logo zrobione jak astiks i te twoje białe literki w nim i oczywiście żużlowiec, bo jakby inaczej.po trzecie nazwa znów ciągła, a poszczególne słowa oddzielone dużymi literami. po czwarte dopiero co rozpoczynasz gre (3dni) a już dokonujesz w grze profesjonalnych rozbudów stadionu (bandy dmuchane, grząska nawierzchnia, publiczność) A do tego już na forum wysiadujesz w godzinach nocnych jak astiks itp.itd. PS. zgłosze brylantowi o tobie, żeby miał oko na Ciebie.


RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - sothis - 2012-01-15

Teves nie mam powiązań z IP
Natępnym razem jak napiszesz coś takiego w temacie dostaniesz bana teraz dostajesz ostrzeżenie
Jak chcesz wiedzieć za co to na priv
W przyszłości swoje "odczucia" też wysyłaj na priva


RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - specjal2009 - 2012-01-15

NIe wiem czy to bedzie dobre. Kolejna szansa dla silniejszych druzyn na zarobek. Nie pamietam tej propozycji, ale raczej ejstem na nie...Język


Ja np bym widizal umowy sponsorskie powiazane z zawodnikami. W zaleznosci od zajętego miejsca w zawodach indywidualnych przez naszego zawodnika klub by dostawal kase

1.msc 10% tygodniowki
2.msc 9% --//--
3msc 7 % --//--
4msc 6 --//--
...
10msc 1%


§ Władza wykonawcza §
WIdze ze mamy Sherlocka Uśmiech Jeszcze brakuje Watsona...Język
§ Władza wykonawcza §


RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - Triodex - 2012-01-15

(2012-01-15, 09:09:45)Teves napisał(a): Chłopcze, nie graj sobie ze mną. Niby zbiegiem okoliczności jest to że astiks jest nieobecny od 12 stycznia, a ty założyłeś właśnie konto w grze i tu na forum 12 stycznia.Po drugie masz logo zrobione jak astiks i te twoje białe literki w nim i oczywiście żużlowiec, bo jakby inaczej.po trzecie nazwa znów ciągła, a poszczególne słowa oddzielone dużymi literami. po czwarte dopiero co rozpoczynasz gre (3dni) a już dokonujesz w grze profesjonalnych rozbudów stadionu (bandy dmuchane, grząska nawierzchnia, publiczność) A do tego już na forum wysiadujesz w godzinach nocnych jak astiks itp.itd. PS. zgłosze brylantowi o tobie, żeby miał oko na Ciebie.

Słuchaj Teves nie będziesz mnie osądzał że jestem jakimś Astiksem to po pierwsze ,po drugie logo czy też jak ty to nazywasz profesjonalne rozbudowy określasz że są podobne a każdy mądry umie sobie zrobić logo lub poprosić o zrobienie loga a rozbudowa nie jest taka aż ciężka każdy nowy gracz kapnie się o co chodzi w grze typu manager itd. A siedzieć sobie w grze mogę ile chce to mój czas i wogóle !

Kończe ten temat i tyle wali mnie to co odczuwasz itd ponieważ ja nic wspólnego z jakimś graczem Astiksem nie mam !

Nie używaj czerwonego Duży uśmiech(to nasz kolor)
To nie miejsce na takie wpisy(jak chcesz to pisz priv do niego)
Twoją wypowiedź traktuje jako spam za co dostajesz ostrzeżenie

sothis






RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - kaziockm - 2012-01-15

Wcale sie nie dziwie, ze nazywasz sie Teves... identyczne, aroganckie zachowanie w stosunku do inych graczy. Co Cie to obchodzi co robia inni gracze...? jezeli Ci zal d... sciska to se zaloz drugie konto;p
[Obrazek: 3072.jpg]



ty też dostaniesz ostrzeżenie za spam Duży uśmiech
Co się z wami dzieje ostatnio Huh Każdy następny post nie na temat kończy się banem na tydzień.Dotyczy to się wszystkich

sothis



RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - Asteck666 - 2012-01-16

To ja na temat jesli można Oczko
W sumie jestem na tak, bo np w tym sezonie sobie odpuścilem puchar, a jakbym miał motywacje w postaci mamony od sponsora, to postarałbym się go nie zawieść Uśmiech


RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - LuqaszK - 2012-01-16

Ja jestem na duże nie!
W Pucharze najdalej zajdą najsilniejsze drużyny,więc automatycznie będzie powiększać sie przepaść między najlepszymi a tymi słabszymi.Chyba nie o to chodzi.Pisałem juz w innym temacie.Wystarczy już tych dodatkowych zródeł dochodów!Nie licząc transferów,cotygodniowe przychody i tak są zbyt duże w porównaniu do wydatków.


RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - mika1688 - 2012-01-16

Nie wiem czy czasem ktoś nie wywalił mojego postu.... chyba, że nie wysłałem Język

Ja widzę to tak, że dodatkowa kasa na pewno podniesie rangę tego turnieju. Najlepiej zrobić elastyczne wynagrodzenie to znaczy np. Jeśli drużyna 5 ligowa odpadnie w 5 rundzie to dostaje wynagrodzenie zdecydowanie większe niż drużyna ekstraligowa, która odpadła w tej samej rundzie.

I wynagrodzenie to zaczynać się powinno od np 3 rundy.

Jest to wynagrodzenie jednorazowe tzn. za dojście do konkretnej rundy, a nie za przejśćie każdej.


RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - Zielony815 - 2012-01-16

(2012-01-16, 21:30:52)LuqaszK napisał(a): !Nie licząc transferów,cotygodniowe przychody i tak są zbyt duże w porównaniu do wydatków.

No to nie wiem, jaki masz stadion i jakich zawodników, ale ja przy dochodach z indywidualnych i wpłacie od sponsora ledwo wypłacam zawodnikom pensje i opłacam stadion. Dodatkowo dochodzi naprawa furmanek i juniorzy codziennie, więc ja każdy tydzień bez ligi u siebie mam na minus.


RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - Asteck666 - 2012-01-17

Ale nie że kasa za wygranie pucharu.... Ja bym to widział przy wyborze sponsora na poczatku sezonu, czyli np. wybierasz sponsora jak do tej pory:
Sponsor X - tygodniówka 0000000 zł (jakas tam), za zajęcie 1 miejsca w lidze x zł, za 2 miejsce y zł itd... czyli tak jak było + dodatkowa opcja za dotarcie do x rundy pucharu 00000zł, za dotarcie do półfinału xxx zł, za zdobycie pucharu 0x0x0xx0 zł.


RE: Puchar gry ujęty w sponsoringu - szosti - 2012-01-17

Czyli znowu kasa murowana dla ekstraligowcowDuży uśmiech