Oficjalne forum gry Speedway-World
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXI edycja - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (http://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Indywidualne Mistrzostwa U 16-21 (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Dział: U-21 (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=72)
+----- Dział: Archiwum U-21 (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=93)
+----- Wątek: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXI edycja (/showthread.php?tid=7871)



U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXI edycja - wojtas_gkm - 2021-12-14

U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 18.12.2021r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXI edycja - wojtas_gkm - 2021-12-14

Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
18.12 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145050
25.12 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145249
01.01 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145264

Grupa B
18.12 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145028
25.12 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145243
01.01 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145425

Grupa C
18.12 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145015
25.12 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145244
01.01 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145084

Półfinały

Grupa D
08.01 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145707
15.01 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145747
22.01 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-146138

Grupa E
08.01 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145716
15.01 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145687
22.01 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-145897

Finały

29.01 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-146343
05.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-146313
12.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-146322
19.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-146305
26.02 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-146346
05.03 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-147053


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXI edycja - wojtas_gkm - 2021-12-14

Lista uczestników:

Grupa A
01. Władysław Słubik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91431
02. Gerardo Accalai (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91535
03. Vaclav Voraczek (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93741
04. Kennet Backstrand (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92589
05. Klaudiusz Wiszniak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91561
06. Janusz Idzkiewicz (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91548
07. Cezary Bender (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91435
08. Sylwester Fryczak (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91447
09. Łukasz Bargielewicz (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92584
10. Cezary Kalitta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91624
11. Peder Colding (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91631

Grupa B
01. Kornel Dziwota (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92591
02. Miłosz Potrepko (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92620
03. Mateusz Sierpowski (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92593
04. Mieczysław Prusisz (Biało- Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91388
05. Dawid Szarzankiewicz (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92074
06. Dominik Strząska (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91390
07. Ernest Wosik (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91965
08. Łukasz Dyoniziak (Bombardierzy Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92217
09. Mustanen Koivuranta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92597
10. Gennadij Tokarev (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92587
11. Cezary Knihinicki (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91420

Grupa C
01. Olindo Chiarello (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92595
02. Jerzy Żarów (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92599
03. Maximilian Muller (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91469
04. Sylwester Żabolicki (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91549
05. Jes Olsen (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91559
06. Borys Nicewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91385
07. Seamus Nankervis (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93724
08. Tadeusz Roczniewski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91444
09. Mikael Logan (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92607
10. Peder Sigdal (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91457
11. Michaele Ainsworth (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91572

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXI edycja - wojtas_gkm - 2021-12-28

Wyniki fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 21A.jpg]
[Obrazek: 21B.jpg]
[Obrazek: 21C.jpg]


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXI edycja - wojtas_gkm - 2022-01-04

Lista półfinalistów:

Grupa D
01. Cezary Bender (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91435
02. Gerardo Accalai (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91535
03. Władysław Słubik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91431
04. Klaudiusz Wiszniak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91561
05. Peder Colding (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91631
06. Cezary Kalitta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91624
07. Mateusz Sierpowski (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92593
08. Dominik Strząska (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91390
09. Dawid Szarzankiewicz (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92074
10. Cezary Knihinicki (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91420
11. Mustanen Koivuranta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92597
12. Maximilian Muller (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91469
13. Seamus Nankervis (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93724
14. Jes Olsen (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91559
15. Sylwester Żabolicki (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91549
16. Peder Sigdal (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91457

R1. Mikael Logan (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92607

Grupa E
01. Vaclav Voraczek (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93741
02. Kennet Backstrand (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92589
03. Janusz Idzkiewicz (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91548
04. Sylwester Fryczak (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91447
05. Łukasz Bargielewicz (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92584
06. Kornel Dziwota (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92591
07. Miłosz Potrepko (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92620
08. Mieczysław Prusisz (Biało- Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91388
09. Ernest Wosik (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91965
10. Łukasz Dyoniziak (Bombardierzy Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92217
11. Gennadij Tokarev (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92587
12. Olindo Chiarello (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92595
13. Jerzy Żarów (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92599
14. Borys Nicewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91385
15. Tadeusz Roczniewski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91444
16. Michaele Ainsworth (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91572

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXI edycja - wojtas_gkm - 2022-01-24

Wyniki fazy półfinałowej:

[Obrazek: 21D.jpg]
[Obrazek: 21E.jpg]


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXI edycja - wojtas_gkm - 2022-01-24

Lista finalistów:

01. Cezary Bender (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91435
02. Gerardo Accalai (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91535
03. Mateusz Sierpowski (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92593
04. Dominik Strząska (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91390
05. Mustanen Koivuranta (PolarisPlus Crocodile Niedobczyce) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92597
06. Maximilian Muller (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91469
07. Seamus Nankervis (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93724
08. Jes Olsen (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91559
09. Kennet Backstrand (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92589
10. Łukasz Bargielewicz (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92584
11. Kornel Dziwota (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92591
12. Gennadij Tokarev (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92587
13. Olindo Chiarello (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92595
14. Jerzy Żarów (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92599
15. Borys Nicewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91385
16. Michaele Ainsworth (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91572

R1. Sylwester Żabolicki (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91549
R2. Łukasz Dyoniziak (Bombardierzy Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92217


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXI edycja - wojtas_gkm - 2022-02-01

Wyniki fazy finałowej:

[Obrazek: U21.jpg]


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXI edycja - wojtas_gkm - 2022-03-08

Dziękuję Wam za kolejny wspólny sezon.

Gratulacje dla najlepszych, podziękowania za udział dla wszystkich uczestników!
Nagród spodziewajcie się po weekendzie, tradycyjnie zbiorczo za LN, PJ i U-xx.

Już dziś zapraszam do zapisów na kolejny sezon, które wystartują po aktualizacji wieku zawodników.